USD = 28.37 грн.
EUR = 33.64 грн.

NEW! Угорщина з прямим гарантованим перельотом!

Угорщина - невелика , неймовірно красива і доброзичлива країна. Тут є все, щоб наповнити свій відпочинок найнеймовірнішими враженнями. Красива архітектура, термальні джерела, унікальне озеро Хевіз, смачна кухня і знамениті токайські вина.

Угорщина - це Європа в кращому вигляді і одночасно мрія мандрівника. Її міста не поступаються красою і урочистістю визнаним архітектурним столицям, але при цьому не ломляться від натовпів зацікавлених туристів і не лякають непомірними цінами в готелях, ресторанах і магазинах. Морів тут немає, зате є озера: термальний Хевіз і мальовничий Балатон з десятками сучасних курортів. А ще - величний Дунай, що перетинає країну з півночі на південь і забезпечує неймовірні види для фото.  

  

Одна з головних визначних пам'яток Будапешта - це його мости. Вони формують панораму міста і є характерною рисою міського пейзажу. Вони є місцем посиденьок, місцем світових рекордів і суперських фото.   

   

Будівля угорського парламенту зображено чи не на кожному другому сувенірі, привезеному з Будапешту. Вона є однією з найбільш відвідуваних визначних пам'яток столиці, милуватися якою можна нескінченно довго як зовні, так і зсередини. До слова, без хоча б загального огляду парламенту Угорщини не проходить жодна оглядова екскурсія по місту.

Щоб повністю відчути культуру країни, необхідно спробувати страви національної кухні. Для цього зовсім не обов'язково ходити до дорогих ресторанів. Угорська кухня славиться тим, що майже в усі страви додається гостра паприка. Традиційні угорські страви - це гуляш, рибний суп - халасле, паприкаш чірке, перкольт, лечо.

 

Туроператор Альянс пропонує кращі тури в Будапешт на прямих рейсах а/к МАУ, Київ - Будапешт - Київ (заїзди по четвергах). 

Кращі тури з гарантованим перельотом:

Тур Будапешт SMART - від 176 ½ EUR
Тур Week-end у Будапешті - від 195 ½ EUR
Тур Знайомство з Будапештом - від 208 
½ EUR

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Марина Міхальченкова

euro4@alliance.ua

внутр. номер 919

У вартість входить

  • Авіапереліт Київ - Будапешт - Київ (а / к МАУ, з багажем)
    PS 813 13MAY KBPBUD 0925 1010
    PS 814 25MAY BUDKBP 1100 1340
  • Проживання в обраному готелі
  • Обраний тип харчування (сніданки)
  • Медичне страхування

Примітка і необхідні документи

Груповий трансфер (аеропорт - готель - аеропорт) і екскурсії входять у вартість в залежності від обраного туру.