USD = 37.30 грн.
EUR = 40.05 грн.

Три королівства з Барселони (з авіа, 7 ночей)

На сьогоднішній день відпочинок в Іспанії - один з найпривабливіших варіантів. Сонячна країна з цікавою історією та унікальною культурою. З давніх часів сюди приїжджали люди з усього світу, щоб насолодитися середземноморськими красотами. Пропонуємо і Вам приєднатись до захоплюючого туру "Три королівства з Барселони" від Альянсу!

Фотогалерея

 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

З авіаперельотом!

Заїзди: 25.12.2021 - 23.04.2022

8 днів/7 ночей

Ціна від 749 EUR за особу в номері DBL

Програма туру

1 день - Барселона

Зустріч в аеропорту. Трансфер і розміщення в готелі в околицях Барселони або на узбережжі. Вільний час. Ніч в готелі.

2 день - Барселона - Сарагоса - Мадрид

Сніданок. Оглядова екскурсія по Барселоні з зовнішнім оглядом головних визначних пам'яток. О 13:00 - переїзд до Мадрида із зупинкою і короткою пішохідною екскурсією по центру міста Сарагоси. Пізніше заселення в готель. Ніч в готелі.

3 день - Мадрид - Толедо - Мадрид

Сніданок. Екскурсія по Толедо з оглядом старого центру, Кафедрального собору, синагог. Вільний час. Бажають можуть придбати екскурсію в музей Прадо або Сеговфю, відвідати шоу фламенко. Ніч в готелі.

4 день - Мадрид

Сніданок. Оглядова екскурсія по столиці Іспанії: площі Колумба та Іспанії, бульвари Реколетас і Кастельяно, пасео Прадо, монументальна арена «Лас Вентас», храм Дебот, Сан-Франциско Гранде, вокзал Аточа. Вільний час.
Для бажаючих за доплату - екскурсія в Ескоріал і Долину Полеглих, в Королівський Палац. Пішохідна екскурсія по старому Мадриду: площа Пуерта дель Соль, Пласа Майор і де ла Вілья, Оперний театр, пласа Орієнте, сади Сабатіні, вулиця Гран Віа. Ніч в готелі.

5 день - Мадрид - Валенсія

Сніданок. Переїзд до Валенсії - батьківщину «паельї» і цитрусових. Знайомство зі столицею Валенсійської спільноти, її історичним центром і відвідування «містечка порцеляни» знаменитої фабрики Lladro*, де представлені кращі композиції і твори, і показано процес їх створення. Ніч в готелі.

6 день - Валенсія - Пеніскола - Коста Брава

Сніданок. Переїзд на узбережжя Коста Брава. По дорозі зупинка з відвідуванням Пеньіскола, середньовічного містечка на узбережжі Апельсинового кольору іх замком Кастель де Папа-Луни. Розміщення в готелі в Льорет-де-Мар. Вечеря. Ніч в готелі.
Увага! У разі закриття музею фабрики Лядро, можлива заміна на музей образотворчих мистецтв або музей Кераміки (на розсуд фірми).

7 день - Фігерас - Жерона

Сніданок. Візит на батьківщину найвідомішого в світі каталонця і найбагатшого в світі художника! Екскурсія в театр-музей Сальвадора Далі * в місті Фігерaс із зупинкою в середньовічному місті Жирона. Обід в форматі пікнік. Дегустація іспанських вин*. Ніч в готелі.

8 день - Аеропорт

Сніданок. Груповий трансфер в аеропорт. Кінець туру.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Сиза Наталія

euro5@alliance.ua

внутр. номер 920

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ - Барселона - Київ (а/к Sky Up ручна поклажа 9 кг /Bees Airlines з багажем)
 • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • Проживання в готелях 3* або 4*
 • Обраний тип харчування (сніданки, 2 вечері або 2 обіди)
 • Екскурсії за програмою з російськомовним гідом
 • Вхідні квитки в об'єкти, позначені (*)
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • При відсутності чинного біометричного закордонного паспорта - оформлення візи для громадян України: 60 EUR / люд. Для пенсіонерів, неповнолітніх (зі своїм паспортом) та студентів (зі своїм паспортом) до 21 року - 25 EUR / люд. Для дітей до 18 років, вписаних і вклеєних в паспорт одного з батьків, - віза безкоштовна.
 • Багаж - 50 EUR за особу

Примітка і необхідні документи

Порядок і час проведення екскурсій можуть бути змінені на місці.

В дати проведення виставок / свят можливе розміщення в передмісті Барселони або на узбережжі.

Починаючи  з 1 листопада 2012 р в Каталонії введений  туристичний міський збір , який оплачується  безпосередньо в готелі.