USD = 36.60 грн.
EUR = 39.50 грн.

New! Спадщина Османської Імперії (із Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Одеси та Херсона)

Маршрут: Стамбул (1 ніч) – Анкара – Каппадокія (2 ночі) – Конья – Анталія (2 ночі) – Памуккале (1 ніч) – Стамбул (1 ніч)

Фотогалерея

 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

   

З авіаперельотом

Період: 29.01.2022 - 22.10.2022

Заїзди: щосуботи

7 ночей

від 227 EUR за особу в номері DBL
 

Програма туру:

1 день

Зустріч у аеропорту Стамбула.
Трансфер до готелю. Вільний час.

2 день

Виїзд до Анкари.
Обід, відвідування мавзолею «АНИТКАБІР» збудованого на честь Мустафи Кемаль Ататюрка. Щороку комплекс відвідують велика кількість людей. У комплексі виставлено унікальну колекцію автомобілів, на яких їздив Ататюрк. Далі поїздка до Каппадокії. Заселення в готель, вільний час, вечеря.

3 день

На світанку політ на повітряній кулі, екскурсія Візантією. Всесвітня Спадщина Юнеско – музей під відкритим небом та панорама Гереме, Угрюп три красуні, Підземне місто, Фортеця Учхісар, Долина голубів, Долина кохання та Долина уяви. Після закінчення екскурсії вільний час, вечеря.

4 день

Виїзд до Анталії. Зупинка у стародавньому місті – Конья. Відвідування музею Мевлян. Головною пам'яткою музею і водночас головним об'єктом паломництва є гробниця Мевляни. Саркофаг Джалаладдіна Румі розташований прямо під Бірюзовим куполом. Саркофаг покритий парчою, на якій золотом вишиті вислови з Корану. Ритуальний зал Semahane (зал Семи) був побудований в царювання Сулеймана Чудового. У цьому залі дервіші виконували ритуальний танець. У музеї можна ознайомитися з колекціями стародавніх книг, музичних інструментів ордена мевлеві, молитовних пристосувань, деяких особистих речей Мевляни, отримати відомості про культуру суфіїв, процес підготовки та навчання дервішів. Серед експонатів музею особливе місце належить перламутровій скриньці, в якій зберігається фрагмент бороди пророка Мухаммеда. Заселення в готель Анталії, вільний час, вечеря.

5 день

Оглядова екскурсія до Анталії.
Відвідування одного з найкрасивіших міст Турецької Рів'єри – Анталії. Ви побачите: Старе місто, площу Республіки, символ міста - мінарет Йівлі, пам'ятник засновнику міста Атталу II Пергамському, ворота Адріана (поставлені на честь відвідування міста римським імператором Адріаном 130 року н.е.). А також відвідування шкіряно-хутряної фабрики та ювелірних виробів. Насолоджуйтеся видом водоспаду Дюден. Повернення до готелю. Вечеря. Вільний час.

6 день

Виїзд до Памуккале. Екскурсія древнім містом Ієраполіс. Бавовняний замок – давно відомий своїми джерелами мінеральних вод, завдяки якому утворилася ця краса. Знаходиться це диво природи в центрі стародавнього міста Ієраполіса, руїни якого разом із травертиновими терасами внесено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також ви побачите стародавній амфітеатр та басейн Клеопатри. Заселення в готель.

7 день

Рано вранці виїзд з готелю в Памуккале до міста Бурса, яке є одніїє зі столиць імперії Османа. Відвідування мечеті Улу Джамі - одна з основних визначних пам'яток міста. Один з древніх мусульманських храмів, який дивує і підкорює серця своєю незвичайною архітектурою і своєю красою був побудований в 14 столітті в сельджукському стилі. В усі часи Бурса вважаласья одним із центрів турецького шовкопрядства. Вільний час, щоб погуляти стародавніми шовковими базарами, відчувши колорит східного світу торгівлі.

Виїзд до Стамбулу. По приїзду екскурсія «Золоте століття » - Топкапи - огляд палацу зовні, (вхід на територію палацу, відвідування гарему та інших доступних приміщень за доп.плату за бажанням), площа Султанахмет, площа Іподром, Блакитна Мечеть, Айя Софія Мечеть, Прогулянка Босфором. Заселення в готель.

8 день

Трансфер до аеропорту Стамбула. Повернення додому.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Олена Захарченко

euro1@alliance.ua
turkey@alliance.ua

внутр. номер 901

тел.: (+38 044) 334 42 41

Анастасія Плахотнік

plakhotnik@alliance.ua
turkey@alliance.ua

внутр. номер 915

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ/Харків/Львів/Запоріжжя/Одеса/Херсон - Стамбул - Київ/Харків/Львів/Запоріжжя/Одеса/Херсон (з багажем)
 • Зустріч в аеропорту
 • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт
 • Транспортне обслуговування по маршруту
 • Проживання в готелях по маршруту
 • Харчування (BB, All-Анталія)
 • Прогулянка по Босфору на поромі
 • Ліцензований гід на всіх екскурсіях
 • Медичне страхування

У вартість не входить

ОБОВ`ЯЗКОВА доплата на місці:

 • Вхідні квитки - 70 USD
 • Вечері - 100 USD

Політ на повітряній кулі за бажанням.

Примітка і необхідні документи

Відвідування програми є обов`язковим!
Компанія залишає за собою право змінювати маршрут.