USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Октоберфест на 5 днів

Фотогалерея

 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

Розміщення: Мюнхен

5 днів / 4 ночі

1 День

Прибуття в аеропорт МЮНХЕНА, трансфер в готель. Заселення в готель. Вільний час. Мюнхен - мегаполіс і «велике село», де з Вами будуть вітатися на вулиці. Мюнхен - великий музей архітектури всіх європейських стилів, від готики до модерну, під відкритим небом. Мюнхен - це всесвітньо відоме пиво, смажені ковбаски, кренделі з білого тіста з сіллю і найбільше у світі свято Октоберфест. Мюнхен - це шикарні бутіки і величезна кількість європейських і вже тим більше німецьких знаменитостей. Мюнхен - місто кінематографії. Мюнхен - скарби світового живопису в Пінакотеці. Мюнхен чекає Вас, і щороку чекає туристів з усього світу, причому показово те, що відпочивати в Мюнхен із задоволенням їздять самі німці! Столицю Баварії - Мюнхен - баварці в таємниці вважають столицею Німеччини - настільки великі його художні та культурні багатства. У місті близько 50 музеїв, і разом з тим Мюнхен залишається містом пивних традицій і свят. Ночівля.

2 День

Сніданок у готелі. Оглядова атобусно-пішохідна екскурсія по Мюнхену - столиці Баварії, найвідвідуванішому місту Німеччини: центральна площа Марієнплац, готичний кафедральний собор Мюнхена Фрауенкірхе XV століття, Стара і Нова Ратуші, де в башті першої з них знаходиться музей іграшок. Нова ратуша теж відома іграшками - вірніше, поданням ляльок на баштових годинниках. Тридцять дві механічні фігурки зображують сцени з історії Мюнхена. Ви побачите спектакль, що розігрується фігурками на Часовій вежі Ратуші, оглянете найбільший в Німеччині цегляний храм Пресвятої Богородиці, з відбитком ступні самого диявола, пройдетеся по парках резиденції Віттельсбахів. Від площі перед Новою ратушею, через ворота Карлстор, пішохідна і шопінг-вулиця Нойхаузер-штрассе веде до Резиденції - комплексу будівель від Середньовіччя до XIX століття. Серед них - кілька музеїв, два театри і Баварська академія наук. Вільний час. Ночівля.

3-4 День

Сніданок у готелі. Вільний час для відвідування визначних пам'яток, музеїв, дегустацій пива, додаткових екскурсій.
Відвідування святкової галявини в один з днів туру.
Ночівля.

5 День

Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт. Виліт з Мюнхена.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Кендзьор Інна

kendzor@alliance.ua

У вартість входить

 • Автобусне обслуговування за програмою
 • Трансфери аеропорт-готель-аеропорт
 • Проживання в готелі 3 (наприклад готель Germania, Winters, Alfa або аналогічний) або готелі 4 (Novotel München City Centre, Eden Wolff, Drei Lowen, Ambiance Rivoli або аналогічний) в номерах зі зручностями.
 • Харчування - сніданки
 • Гарантована резервація місць і відвідування пивного павільйону на Октобефесті (включаючи бронювання місця в одному з наметів Октоберфесту, 1 літр пива і півкуриці або інша страва люд.) в один з днів проведення туру (за наявністю місць)
 • Оглядова екскурсія по Мюнхену
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Міжнародний переліт Київ - Мюнхен - Київ від 210 EUR / люд
 • Факультативно:
  по вівторках - Нюрнберг (70 EUR / люд., вхідні квитки оплачуються додатково)
  по середах - Регенсбург (70 EUR / люд, вхідні квитки оплачуються додатково)
  по четвергах - Зальцбург (70 EUR / люд, вхідні квитки оплачуються додатково)
  по п'ятницях - Інсбрук (в зимовий сезон) і Берхтесгаден (в літній сезон) (70 EUR / люд., вхідні квитки оплачуються додатково)
 • Віза 60 EUR / люд, кур'єрська доставка візи - 100 грн.

Примітка і необхідні документи

Уага!

 • Гарантоване заселення в готель проводиться з 15:00! Виселення до 12:00!
 • При заселенні в готелі категорії 4 * і вище на рецепції готелю необхідно надати кредитну карту в якості гарантії або залишити в якості депозиту від 50 EUR/кімната/ніч за користування додатковими сервісами (наприклад, міні-баром). При виселенні з готелю гроші клієнтам будуть повернуті, якщо у клієнтів не було додаткових витрат.
 • Всі групові екскурсії розпочинаються від готелю NH Deutscher Kaiser, за адресою Arnulfstrasse 2, München (біля головного вокзалу), точний час початок екскурсій буде вказано на виїзних документах.
 • Бронювати додаткові екскурсії/поїздки бажано одночасно з бронюванням туру. У зв'язку з обмеженою кількістю місць в автобусі ми, на жаль, не можемо гарантувати екскурсію/поїздку при її бронюванні в Німеччині;
 • Увага!!!  Приймаюча сторона (за погодженням з автобусними компаніями і гідами) має право змінювати хід запланованої програми без попереднього узгодження з учасниками туру. Але обсяг програми і послуг скорочено не буде, 3-х місне розміщення лише під запит і на розсуд готелю;
 • Проживання в Мюнхені в наступних готелях :
  готелі 3* наприклад Germania, Creatif Elephant, Winters am Hauptbahnhof, Westend або аналог
  готелі 4* наприклад Holiday Inn City Centre, Tryp, Deutsches Theater, Best Western Atrium або аналог

Увага: Кількість місць по турам на Октоберфест обмежена.

Компанія залишає за собою право вносити в програму зміни зі збереженням кількості заявлених послуг, а також короткостроково замінити готелі на рівноцінні!

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ