USD = 40.97 грн.
EUR = 41.20 грн.

Новий рік та Різдво у Португалії «Португальський етюд»

У турі ознайомитесь зі столицею Португалії Лісабон та провінційними містечками, відвідаєте скриньку королівських палаців та замків – у місті Сінтра. Порто - столиця португальського портвейну - огляд міста, відвідування та дегустація портвейну, круїз по річці Доуро.

Фотогалерея

  • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

Лісабон, Порто, Провінційні містечка – 5 екскурсійних днів

Заїзди: 24.12.2022 - 03.01.2023

7 ночей


Програма туру:

1 день

Прибуття в Лісабон. Зустріч в аеропорту із співробітником компанії з табличкою Lusitana Sol. Переїзд з аеропорту в готель у Лісабоні. Розміщення в готелі. Видача ваучерів з часом виїзду на екскурсії. Вільний час.


2 день

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю на оглядову екскурсію Лісабоном , проїзд мостом 25 квітня та відвідування Статуї Христа. Белень огляд: Жеронімуш, Башта Белень, пам'ятник першовідкривачам. Історичний центр Лісабону. Закінчення екскурсії в центрі міста – охочі продовжують огляд Лісабону самостійно. Решту учасників туру автобус відвезе до готелю.
 

3 день

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю у Лісабоні з речами.  Екскурсії по містах  Коїмбра та Томар. Прибуття в Порто та розміщення в готелі. Вільний час.
 

4 день

Сніданок в готелі Порто. Оглядова екскурсія містом. Відвідування Винних льохів. Дегустація портвейну (оплачується на місці). Круїз по річці Дору (оплачується на місці). Після закінчення екскурсії, повернення в готель вПорто. Вільний час.
 

5 день

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю з речами. Екскурсія по містечках Брага - Гімарайнш - Бом Жезуш. Відвідування Печери – Grutas de moeda (оплачується на місці 8 євро) Переїзд до міста Фатіма. Розміщення в готелі у Фатімі.
 

6 день

Сніданок у готелі. Виїзд із готелю з речами. Виїзд на екскурсію провінційними містечками або «Золотим кільцем». Відвідування міст: Баталія, Алкобаса, Назаре, Обідуш. Закінчення екскурсії, розміщення в готелі Лісабона.
 

7 день

Сніданок у готелі. Вільний час у Лісабоні.
 

8 день

Сніданок у готелі. Екскурсія романтичним містечком Сінтра. Відвідування замку в Келуш - Португальський версаль, таємничої масонської садиби Регалейра. Відвідування західної точки Європи – Мис Рока. Зупинка в курортному містечку Кашкайш. Закінчення туру та трансфер до аеропорту.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Сиза Наталія

sales@alliance.ua

У вартість входить

  • Трансфер аеропорт - готель - аеропорт
  • Проживання в готелі
  • Обраний тип харчування
  • Трансфери за програмою
  • Екскурсії за програмою
  • Супровід російськомовного гіда
  • Медичне страхування