-->

Курс валют

1 USD = 29.60 грн.
1 EUR = 34.52 грн.

NEW! Термальний Афьон + Стамбул. Бліц (з авіа)

Термально-екскурсійний груповий авторський тур.

Фотогалерея

 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

Унікальний, затишний термальний Афьонкарахісар. Популярний у європейців SPA курорт. Та Стамбул – місто на двох континентах.
Розміщення у сучасному готелі високого рівня с цілющою термальною водою в Афьоні, та чарівний бутіковий готель в самому серці Стамбулу.

Заїзд: 21.12.2020 – 25.12.2020

5 днів/4 ночі

3 ночі в готелі Афьону - Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center 5* (FB)
1 ніч в готелі Стамбулу - 
AVICENNA 4* (ВВ)

Ціна 395 EUR в 1/2 DBL

1 день - понеділок

Виліт до Стамбулу рейсом PQ491 о 10:10.
Зустріч з гідом в а/п Стамбула і трансфер в Афьон. Приблизний час у дорозі 5 годин.
Розміщення в термальному готелі Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center 5*.
Вільний час. Насолоджуємося термальними басейнами, відпочиваємо.

2 день - вівторок

Сніданок у готелі.
Початок екскурсійного дня:
Оглядова екскурсія по Афьону.
 - Неприступна фортеця Карахісар, побудована з чорного каменю розташовується біля входу в місто на деякому підвищенні, що робить її особливо примітною і цікавою для огляду. Бажаючим помилуватися панорамою міста доведеться подолати 700 сходинок. Благо по маршруту туристів супроводжує приголомшливий ефект відвиваючого від скель багатоголосого хору голосів муедзинів з численних мінаретів, і підйом не здасться нудним. Почуте і побачене, повірте, вражає. На вершині пагорба відкривається прекрасний вид на Афьон.
 - Археологічний музей з багатою колекцією артефактів, виявлених під час проведення розкопок в його околицях. Більшість з них відносяться до фригійського і римського періоду.
- Відвідування фабрик по виробництву суджуку і лукума. Афьонський суджук- особлива яловича ковбаса з Афьону, яку везуть в найелітніші будинки і ресторани Стамбулу і Анкари. Лукум - найсмачніша "фішка" Афьон. І джеми, солодощі з макових зерняток, які тут називають по-простому - "хашиш" або "опіум".
 - Шопінг в найбільшому Shopping Mall, де можна купити взуття, одяг, техніку - будь-які товари найвідоміших брендів.
Вільний час. Насолоджуємося термальними басейнами, відпочиваємо.

3 день - середа

Сніданок у готелі.
Другий екскурсійний день:
- Фрігійський долина Афьон.
Фригійську долину Афьон називають другою Каппадокією. Це всесвітньо відома історична область, яка розташована на території між містами Афьон, Кютахья і Ескішехір. Саме тут селилися фрігійці - племена, які мігрували з Фракії ще в 12 столітті до нашої ери.
Відвідування села Аязінь, де розташовується велика кількість скельних гробниць і фрігійских руїн. Вирублену в скелях гробницю Асланташ (Левиний камінь) недалеко від села Кайя (колишня Хайранвелі) оточують рельєфи із зображенням двох левів, які скалять один на одного зуби.
Повернення в Афьон.
Вільний час. Насолоджуємося термальними басейнами, відпочиваємо.

4 день - четвер

Сніданок у готелі.
Раннє виселення і виїзд в Стамбул.
Приблизний час у дорозі 5 годин.
По приїзду оглядова екскурсія по Стамбулу. Панорамний майданчик з приголомшливими видами і інші визначні пам'ятки міста контрастів!
Після екскурсії обід в рибному ресторані на Галатському мосту.
Заселення в готель AVICENNA 4*.
Вільний час для прогулянок по чарівному місту. Для бажаючих можливість замовити екскурсію «Нічний Стамбул» (19:30 - 00:00) - екскурсія на кораблику з вечерею (трансфер і послуги гіда включені).

5 день - п`ятниця

Сніданок у готелі.
Виселення з готелю, трансфер в а/п Стамбула. Виліт до Києва рейсом PQ492.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Міхальченкова Марина

euro4@alliance.ua

внутр. номер 919

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ - Стамбул - Київ з багажем
  PQ491 10:10 - 12:55
  PQ492 13:55 - 14:45
 • Трансфер а/п - Афьон
 • Трансфер Афьон - Стамбул
 • Трансфер готель Стамбула - а/п
 • Проживання 3 ночі в готелі BUDAN THERMAL HOTEL 5* (FB)
 • Проживання 1 ніч в готелі AVICENNA 4* (ВB)
 • Екскурсійна програма в Афьоні і Стамбулі
 • Обід в рибному ресторані в Стамбулі
 • Медичне страхування

Афьон + Стамбул, Турция | туры, лечение, SPA, курорт, отдых из Киева, Туроператор Альянс

Наверное, ни одна страна так не захватывает воображение, как Турция.Турция расположена на перекрестке культур Европы и Азии. Поэтому туры в Стамбул, Анкару, Каппадокию пользуются повышенной популярностью среди наших соотечественников. Сюда приезжают не только отдохнуть и посмотреть на архитектурные достопримечательности. В последнее время все более востребованным становится шоппинг в Стамбул


 

Большинство привлекают сюда относительно невысокие цены на изделия. При этом их внешний вид может практически полностью соответствовать последним итальянским и французским модным коллекциям. Конечно, какая то мелочь будет отличаться, но это будет довольно не существенно. Так же шоппинг в Стамбул привлекает тех, кто хочет недорого купить меховые изделия, в частности, из норки различного окраса. Здесь можно подобрать действительно недорогие, но при этом качественные изделия, покроенные в соответствии с последними модными тенденциями.

 

Не обошли стороной экскурсионные туры в Турцию (Стамбул, Анкара, Каппадокия, Анталия) и тех, кто отдает предпочтение не меховым изделиям, а ювелирным украшениям. Здесь вы сможете подобрать, как и недорогие изделия, так и настоящие произведения искусства. Но главным является то, что их стоимость более чем востребованная. Как правило, существуют определенные промежутки времени, на которые приходятся распродажи меховых и ювелирных изделий. Именно тогда шоппинг в Стамбул пользуется наибольшей популярностью.

Но покупки, это далеко не все, что может заинтересовать туристов в этом городе. Экскурсии в Стамбул, Анкару, Каппадокию, Анталию для осмотра исторических мест так же довольно популярны. Этот город насчитывает многовековую историю. Здесь вы можете осмотреть древний собор святой Софии, который является символом Римской империи. Так же многих привлекает дворец Топкапы, в нем сейчас размещается исторический музей, насчитывающий огромное количество экспонатов (больше 60 000).

Экскурсии в Стамбул, Анкару, Каппадокию, Анталию, это и старинные извилистые улочки, восточные базары и лавки. И в то же время, шедевры современной архитектуры. В этом городе совмещены между собой размеренность старой части и динамичность современности. Если у вас есть возможность, возьмите туры в Турцию на новогодние праздники. Вы не пожалеете об этой поездке. Здесь все сделано для того, чтобы туристы не только остались довольны отдыхом, но и получили действительно незабываемые, яркие впечатления от него.

 # Стамбул, Анкара, Каппадокия, Анталия

Афьон + Стамбул, Турция | туры, лечение, SPA, курорт, отдых из Киева, Туроператор Альянс