-->

USD = 27.45 грн.
EUR = 31.64 грн.

Лондон - дітям (з авіа)


Період: 01.11.2019 - 24.10.2020

8 днів / 7 ночей

Кращі пропозиції готелів:​
Seymour 2+* 
 ½ DBL - 658 EUR
 ALEXANDRA HOTEL 3* ½ DBL – 689 EUR
LORDS HOTEL 2* ½ DBL - 707 EUR
Royal National 3*   ½ DBL - 754 EUR

1 день

ПРИБУТТЯ В ЛОНДОН. Лондон  - космополітична суміш всіх стилів і епох історії країни, щедро "приправлена" строкатим багатонаціональним населенням. У столиці неймовірна кількість визначних пам'яток, включаючи всесвітньо відомі історичні місця, безліч прекрасних магазинів і незрівняне нічне життя. Трансфер на комфортабельному автобусі в готель. Розміщення в готелі. Вільний час.  Ночівля.

2 день

Сніданок. У першій половині дня  автобусно-пішохідна екскурсія по Лондону з ліцензованим гідом. В ході екскурсії передбачений огляд основних визначних пам'яток британської столиці: Парламенту - символу англійської демократії, фінансового серця столиці - Сіті, Букінгемського палацу (зовнішній огляд), знаменитих лондонських парків, урядового Уайтхоллу і Трафальгарської площі. Вільний час. Ночівля.

3 день

Сніданок. Пішохідна екскурсія по історичному центру Лондона  з гідом. Сьогодні  Лондон  є великим міжнародним центром і займає площу близько 625 кв. миль. Це дивовижний світ, який багато іноземних туристів бачать спочатку з висоти літака, дивуючись зигзагоподібної стрічці  Темзи  й красі численних мостів.
Відвідування оглядового колеса Лондон Ай (London Eye). Колесо огляду є одним з найбільших коліс огляду у світі, розташовується на південному березі річки Темзи в лондонському районі Ламбет. Висота колеса становить 135 метрів (приблизно як 45 поверхова будівля), а діаметр 120 метрів. З таких висот відкривається прекрасний панорамний вид Лондона. Це найвище колесо огляду в Європі і як наслідок вважається найпопулярнішою туристичною визначною пам'яткою Лондона і в цілому Великобританії. Щорічно понад 3,5 мільйонів чоловік відвідують колесо огляду Лондонське Око.
Вільний час.  Ночівля.

4 день

Відвідування музею воскових фігур Мадам Тюссо . Музей мадам Тюссо в Лондоні, розташований у фешенебельному районі Мерілебон, заслужено вважається одним із символів столиці Великобританії поряд з Біг-Беном, Букінгемським палацом, Гайд-парком та іншими. Його ще називають «пам'яткою з людським обличчям». Точніше, з тисячею облич - по числу виставлених тут воскових фігур відомих діячів різних епох, включаючи нині живих. У залах Музею мадам Тюссо завжди знаходиться місце і для висхідних зірок політики або мистецтва: не встигає інший відсвяткувати перемогу на виборах або успіх своєї прем'єри, як його фігура тут як тут, вже встановлена - на радість фанатам і шанувальникам!
Відвідування мюзиклу «Король Лев» ( The Lion King ).«Король Лев» - найкраще шоу для всієї родини. Діти обожнюють цей діснеївський мюзикл, а дорослі - немов переносяться в дитинство. Африканські маски, елементи японського театру кабукі, малайзійські ляльки - все змішалося в цьому яскравому і видовищному поданні, в якому перед глядачем проходить стільки різних тварин, що здається, як влучно зауважив один критик, «Ноїв ковчег абсолютно спорожнів». Мюзикл триває дві з половиною години, насолодитися ним можна в самому серці лондонського Вест-Енду.
Вільний час.  Ночівля.

5 – 6 день

Сніданок у готелі. Вільний час. Можливе відвідування факультативних екскурсій . Ночівля.

7 день

Сніданок. Екскурсія в Грінвіч до нульового меридіану з прогулянкою на теплоході по Темзі. Це одне з найкрасивіших передмість Лондона. Подорож в Грінвіч Ви зробите на кораблику по знаменитій Темзі, що дасть Вам можливість познайомитися з містом в новому, несподіваному вигляді. Відвідування містечка Грінвіч, знаменитого, перш за все тим, що від цього місця веде свій відлік час, і через пагорб, на якому стоїть королівська Обсерваторія, проходить Нульовий Меридіан, що розділяє західну та східну півкулю. У Обсерваторії розміщена багата виставка старовинних астрономічних приладів. Інтерес для відвідувань також представляє Національний Морський музей, який знайомить відвідувачів з історією Британського флоту, Будинок Королеви, і британський швидкохідний кліпер "Cutty Sark". Ночівля.

8 день

Сніданок. Звільнення номерів до 11:00.  Вільний час. Трансфер в аеропорт. Виліт.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Ірина Гончарова

euro3@alliance.ua

внутр. номер 906

У вартість входить

 • Авіапереліт (без багажу, тариф уточнюється при бронюванні)
  PS 111 KBPLGW 0950 1125
  PS 112 LGWKBP 1220 1740
 • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • Проживання в обраному готелі
 • Обраний тип харчування (сніданок)
 • Оглядова екскурсія по Лондону
 • Пішохідна екскурсія по історичному центру Лондона
 • Екскурсія в Грінвіч до Нульового Меридіану з прогулянкою на теплоході по Темзі
 • Вхідні квитки в музею воскових фігур Мадам Тюссо.
 • Вхідні квитки на мюзикл «Король Лев» (The Lion King)
 • Вхідні квитки на колесо огляду Лондон Ай (London Eye)
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Багаж 
 • Віза (консульський збір 125 євро, оплачується туристом разом з оплатою туру (в разі відмови в отриманні візи не повертається) + 20 євро сервісний збір (заповнення анкети, супровід туриста, отримання паспорта, консультація) (вартість може змінюватися на день запису на подачу)

Примітка і необхідні документи

ДОКУМЕНТИ ПОВИННІ БУТИ У ВІЗОВОМУ ВІДДІЛІ НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ЗА 4 ТИЖНІ ДО ПОЧАТКУ ТУРУ !!!
АВТОБУСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ У ВІЛЬНИЙ ЧАС НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО

У разі відмови консульством в одержанні туристичної візи, консульський збір не повертається. Фірма залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також заміни їх на рівноцінні.

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ