-->

USD = 27.85 грн.
EUR = 32.55 грн.

Коста Брава / Коста Дорада (з авіа)

​ Іспанія - дивовижна історична країна в Європі, з чудово розвиненою туристичною інфраструктурою і природними умовами для відпочинку на будь-який смак. Багато українських туристів обирають курорти Коста Брава і Коста Дорада в автономній республіці Каталонія. Пляжі на території цих курортів піщані, галькові, скелясті і змішані.

Фотогалерея

  • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

    

Ці два туристичних регіони знаходяться на одному березі Середземного моря, але природні умови трохи відрізняються один від одного. Коста Брава перекладається з іспанського як «дикий скелястий берег». Тут багато скелястих берегів, бухт, соснових лісів. Практично по всьому узбережжю спуск в море, в основному, стрімкий. Відразу велика глибина.

 

На Коста Дорада побільше рівнин, пляжі чудові, спуск у воду рівний. Ідеальний для купання маленьких діточок. Обидва курорти дуже цікаві. У обох прекрасні піщані пляжі, велика кількість пам'яток і приємні ціни на проживання.

 

Місцева кухня порадує різноманітністю морепродуктів, м'яса, неймовірно смачною паельєю і місцевими іспанськими винами.

 

Правила в`їзду до Іспанії під час пандемії COVID-19

Відповідно до наказу МВС Іспанії INT/790/2021 від 23.07.2021 р. з 00.00 год. 27 липня Україну включено до переліку країн, на резидентів яких не поширюються загальні обмеження щодо в’їзду до Іспанії.

Міністерством охорони здоров’я Іспанії опублікований оновлений перелік країн “зеленої зони”, до якого включено Україну. Відтак громадяни України можуть подорожувати до Іспанії без необхідності надання довідок про вакцинацію або негативних результатів тестування на наявність Covid-19 за умови завчасного заповнення формуляра санітарного контрол.

Для усіх пасажирів (у тому числі для дітей), які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, необхідно завчасно заповнити формуляр санітарного контролю на порталі МОЗ Іспанії за посиланням: https://www.spth.gob.es/. Після заповнення цього формуляра генерується QR код, який має надаватися представникам компанії перевізника перед посадкою на рейс, а також службам санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту прибуття до Іспанії.


Рекомендовані тури з авіаперельотом:

Тур КОСТА-ДОРАДА З ТРАНСФЕРОМ - від 12 933 UAH в ½ DBL
Тур КОСТА-БРАВА З ТРАНСФЕРОМ - від
13 892 UAH в ½ DBL


Авіапереліт

Київ-Барселона-Київ:  а/к SkyUp (ручна поклажа)
Розклад:
PQ741 KBPBCN  11:25  14:15
PQ742 BCNKBP 13:00  17:45

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Сиза Наталія

euro5@alliance.ua

внутр. номер 920

У вартість входить

  • Авіапереліт Київ - Барселона - Київ (а/к /SkyUp, ручна поклажа)
    PS991 KBPBCN    09:55 12:40   
    PS992  BCNKBP   13:35 18:10
  • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
  • Проживання в обраному готелі
  • Обраний тип харчування
  • Медичне страхування