-->

USD = 27.33 грн.
EUR = 31.58 грн.

Гранд тур по Мексиці

Тур включає відвідування культурно-історичних та архітектурних пам'яток, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО: історичних центрів Мехіко, Пуебла, Оахака, Кампече і Меріди; археологічних зон Теотіуакана, Паленке, Ушмаля і Чичен-Ітци та безліч інших незабутніх памяток.

Фотогалерея

 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

  

Маршрут: Мехіко Сіті - Пуебла - Оахака - Теуантепек - Каньйон де Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас
- Сан-Хуан-Чамула - Паленке - Кампече - Ушмаль - сенот - Чичен Ітца - Канкун / Рів'єра Майя

Гарантовані дати заїзду туру з приєднанням в Мехіко:
2021 рік: 15.07, 07.08, 28.08, 18.09, 09.10, 20.11, 11.12.2021
2022 рік:  22.01, 12.02, 05.03, 26.03, 16.04, 07.05, 28.05.2022

9 днів/8 ночей

Вказана орієнтовна ціна за 1 людину:

½  DBL

SNGL

TRPL

СHLD до 12 років

48 142 UAH

56 089 UAH

45 502 UAH

26 251 UAH

Програма туру:

1 день.  Мехіко

Приліт в Мехіко. Зустріч в Аеропорту тільки водієм-мексиканцем. Трансфер і розміщення в готелі 4* о 15:00 (за додаткову плату можливо раннє заселення). Вільний вечір для відпочинку.

2 день. Теотіуакан - Базиліка Діви Гваделупи - Оглядова екскурсія по Мехіко сіті

Сніданок у готелі. Далі Ви підете в загадковий Теотіуакан - культовий центр стародавніх індійців, що вражає своєю масштабністю і величчю споруд. Існує гіпотеза, що стародавні мешканці Теотіуакана володіли знаннями про космічні енергії, які нині втрачені, і що точне орієнтування древніх будівель по сонцю, місяцю і зіркам має свій глибокий сенс. Найсуворіше геометричне планування Теотіуакана підтверджує ці припущення. Оглядова екскурсія по Мехіко-Сіті - одному з найбільших мегаполісів. Елітні квартали і нетрі, хмарочоси, побудовані за сучасними технологіями, і невеликі приватні будинки - все це створює неповторний образ міста контрастів - Мехіко-Сіті. Ви підете на площу Сокало, яка є важливим історичним центром столиці. Тут зосереджені головні пам'ятки історії та архітектури, Кафедральний собор, Національний палац з фресками Дієго Рівери (*за умови, що Палац буде відкритий для відвідування) та ін . Під Час екскурсії Ви відвідаєте Базиліку Діви Гваделупи (покровительки Мексики), овіяної легендами і чудесами. Повернення в готель.

3 день. Мехіко Сіті - Пуебла – Оахака

Сніданок у готелі. Далі початок екскурсійної програми. Згідно з переказами, одному єпископу з'явилися ангели, вказавши місце розташування майбутнього міста. До «Міста Ангелів» веде мальовнича дорога, під охороною двух  діючих вулканів Попокатепетль і Істаксіуатль, засніжені вершини яких спрямовуються високо в небо. Саме ж місто вразить вас чудовою колоніальною архітектурою, історичними пам'ятками, серед яких Капела Росаріо, монастир Санто-Домінго, Міський собор, охороняються ЮНЕСКО. Церкви і будівлі, прикрашені керамічними кахлями «Талавера», пейзажі навколишніх гір і вулканів роблять це місто мрією любителів красивих фото та старовинної архітектури.
Але якщо ваша головна слабкість - кухня, то "гастрономічна столиця Мексики" не розчарує. Обов'язково спробуйте соус «молі поблано», що поєднує неперевершений смак шоколаду і гострого перцю чилі, а також знаменитий фарширований перець  - (chiles en nogada).
Потім ми продовжимо свій шлях в Оахака. Дорога в це місто вражає мальовничими краєвидами гір, густо вкритих кактусами-гігантами (тут можна зробити невелику зупинку і сфотографуватися з цими екзотичними рослинами). У Оахаці вас чекає вечірня прогулянка по місту, знаменитому своєю колоніальною архітектурою, музеями та церквами, а також достатком барвистих виробів народних промислів з текстилю, кераміки, дерева і металу. Розміщення в готелі 4*.

4 день. Оахака - Монте-Альбан - Дегустація напою «мескаль» - Теуантепек

Сніданок у готелі. Після сніданку відвідування однієї з місцевих фабрик по виробництву мескаля з дегустацією. Якщо хочете навіть буде можливість покуштувати гусениць, що живуть всередині стебла магея, яких, згідно з місцевою традицією, прийнято класти в мескаль, або смажених коників. Після цього, по гірських дорогах штату Оахака, які проходять повз полів агави, ви переїдете в місто Теуантепек. По дорозі в Теуантепек ми зупинимося біля найбільшого в діаметрі дерева в світі – Тулі. Розміщення в готелі 4*.

*Відвідування Monte Alban - якщо археологічна зона буде відкрита (опціонально). У цей день нашого туру вас чекає відвідування церемоніального центру Монте-Альбан, який був найпершим містом в Мезоамериці і протягом майже тисячі років відігравав значну роль як політичний і економічний центр Сапотекської цивілізації.

5 день. Теуантепек - Каньйон де Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас

Сніданок у готелі. Далі ви підете до Каньйону Сумідеро, що входять в двадцятку найкрасивіших каньйонів світу. Високі гірські кручі обступили красиву, одну з найбільших річок в Мексиці, річку Гріхальва, утворивши тридцятикілометровий каньйон дель Сумідеро. Після прогулянки на човні по Каньйону ви вирушите в Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - мальовниче колоніальне містечко, що знаходиться в долині, оточеній горами з хвойним лісом. В околицях міста до цих пір живуть нащадки стародавніх індійців. Увечері - вільний час, який можна використовувати для прогулянки по старовинних міських вулицях, де повітря просочене насиченим ароматом кави Чиапаса, і відвідування численних магазинів з виробами з нефриту і місцевого бурштину. Розміщення в готелі 4* в Сан Крістобаль де лас Касас.

6 день. Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула - Паленке

Сніданок у готелі. Цей день ми почнемо з відвідування розташованої в околицях міста Сан-Крістобаль-де-лас-Касас села індіанців майя ціцілі Сан-Хуан-Чамула, відомої своєю церквою, в якій переплелися, здавалося б, несумісні католицькі обряди і до іспанського язичництва. Потім ми відправимося в місто Сан-Хуан-Чамула і зможемо спостерігати, як швидко може змінюватися в Мексиці навколишня природа: від хвойних лісів до зачаровуючої субтропічної сельви. Розміщення в готелі 4* в Паленке.

7 день. Паленке - Мексиканська затока - Кампече

Сніданок у готелі. Далі по екскурсійній програмі ми відвідуємо Руїни Паленке, які вважаються одними з найважливіших археологічних пам'яток майя в Мексиці. Стародавнє місто розташоване серед порослих високими джунглями пагорбів, рано вранці руїни оповиті густим туманом, поруч протікає невеличкий струмок, часто можна почути рев ягуара або мавпи-ревуна. Поєднання природи та стародавніх руїн надає цьому місцю особливу енергетику. Про легенди і перекази таємничого міста Паленке вам розповість екскурсійний гід. Після екскурсії переїзд в місто Кампече. Ви прогуляєтеся вузенькими колоніальним вуличках, огляньте справжні кріпосні стіни, які витримали численні піратські атаки. Розміщення в готелі 4*.

8 день. Кампече - Ушмаль - Меріда

Сніданок у готелі. Вранці Ви підете в величний Ушмаль, про яке ходять численні легенди. Так, кажуть, що піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті до цих пір живуть лісові охоронці - Алуші. Палац Правителя, Будинок Черепах, Голубиний двір, Жіночий монастир - все це ви побачите тут, в неповторному Ушмале.
Пізніше, ви потрапите в світ іспанських аристократів і відвідаєте колоніальне місто Меріда. Вечірня прогулянка по місту. Розміщення в готелі 4*.

9 день. Меріда - Чичен-Ітца - сенот - Канкун / Рів'єра Майя

Сніданок у готелі. Відправлення в центр півострова Юкатан для огляду його головної визначної пам'ятки - Чичен-Іци. Це стародавнє місто є одним з Нових Семи Чудес Світу і визнаний Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільший в світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія та інші споруди міста постануть перед вами і вразять своєю величчю. Далі вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноті, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод. Переїзд в Канкун / Рів'єру Майя, розміщення в готелі згідно з попередньої резервації.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Ірина Дорохова

exotic2@alliance.ua

У вартість входить

 • Транспортне обслуговування по маршруту (в залежності від кількості осіб в групі: легковий автомобіль або мінівен)
 • Вхідні квитки в усі археологічні зони і заповідники, зазначені в програмі
 • Проживання в готелях категорії 4* (крім Теуантепек)
 • Харчування (сніданок шведський стіл або американський сніданок)
 • Послуги гіда-водія мексиканця (добре говорить російською і має досвід роботи більше 20 років з російськомовними туристами)
 • Груповий трансфер в Мехіко сіті включений для туристів, які прилітають в перший день туру (час прибуття рейсу з 16.00 - 21.00), поза цього періоду організовуються тільки індивідуальні трансфери за стандартними цінами (50 $ за машину в одну сторону)
 • Групові трансфери тільки водієм мексиканцем, підтримка туристів російською мовою - з моменту прибуття в готель
 • Груповий трансфер з готелю Канкун / Рів'єра Майя в аеропорт в день відльоту
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Жіжнародний авіапереліт за маршрутом Київ - Стамбул - Мехіко - Канкун - Стамбул - Київ
 • Додаткові особисті витрати
 • Проживання на зворотньому шляху на курорті

Примітка і необхідні документи

*Готелі можуть бути змінені на інші відповідної категорії
*Ми залишаємо за собою право коригувати програму через непередбачені і незалежні від нас обставини: погода, страйки, стан дороги, форс мажор, проблеми здоров'я і т.д. Ці зміни можуть бути зроблені тільки на благо і безпеку клієнтів.
Важливо! При бронюванні проживання TRPL - готель надає 2 полутораспальних ліжка. Рекомендуємо бронювати TWIN y SNGL.