USD = 29.65 грн.
EUR = 33.38 грн.

Гаррі Поттер тур (з авіа)


Період: 01.11.2019 - 24.10.2020

8 днів / 7 ночей

Кращі пропозиції готелів​:
Seymour 2+*  ½ DBL - 695 EUR
ALEXANDRA HOTEL 3* ½ DBL – 726 EUR
 LORDS HOTEL 2* ½ DBL – 744 EUR
Royal National 3*   ½ DBL - 791 EUR

1 день

ПРИБУТТЯ В ЛОНДОН . Лондон  - космополітична суміш всіх стилів і епох історії країни, щедро "приправлена" строкатим багатонаціональним населенням. У столиці неймовірна кількість визначних пам'яток, включаючи всесвітньо відомі історичні місця, безліч прекрасних магазинів і незрівняне ні з чим нічне життя. Трансфер на комфортабельному автобусі в готель. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок. У першій половині дня автобусно-пішохідна екскурсія по Лондону з ліцензованим гідом . В ході екскурсії передбачений огляд основних визначних пам'яток британської столиці: Парламенту - символу англійської демократії, фінансового серця столиці - Сіті, Букінгемського палацу (зовнішній огляд), знаменитих лондонських парків, урядового Уайтхоллу і Трафальгарської площі.
Вільний час.  Ночівля.

3 день

Сніданок. Відвідування музею воскових фігур Мадам Тюссо. Музей мадам Тюссо в Лондоні, розташований у фешенебельному районі Мерілебон, заслужено вважається одним із символів столиці Великобританії поряд з Біг-Беном, Букінгемським палацом, Гайд-парком та іншими. Його ще називають «пам'яткою з людським обличчям». Точніше, з тисячею облич - по числу виставлених тут воскових фігур відомих діячів різних епох, включаючи нині живих. У залах Музею мадам Тюссо завжди знаходиться місце і для висхідних зірок політики або мистецтва: не встигає інший відсвяткувати перемогу на виборах або успіх своєї прем'єри, як його фігура тут як тут, вже встановлена - на радість фанатам і шанувальникам!
Вільний час. Ночівля.

4 день

Сніданок у готелі. Вільний час. Можливе відвідування факультативних екскурсій. Ночівля.

5 день

Сніданок у готелі. Гаррі Поттер тур - поїздка на кіностудію Warner Brothers. Могли б Ви собі уявити колись, що опинитися в цьому Хогвартсі не так і складно?! І зовсім не обов'язково відчувати своє щастя, намагаючись потрапити на платформу 9 ¾, яка, до речі, дійсно існує на вокзалі Кінгс-крос в Лондоні. Захоплююча подорож у світ магії чекає на Вас в студії Warner brothers, повністю присвяченій чарівній історії про Гаррі Поттера.
Вільний час. Ночівля.

6 день

Сніданок. Автобусна екскурсія протягом дня в Оксфорд і Стратфорд-на-Ейвоні. В рамках екскурсії по Оксфорду пропонується відвідати найцікавіші місця в місті, такі як вежа Керфакс, з якої відкривається мальовнича панорама міста, Магдален коледж, Мертон коледж, заснований у 1264 році. Оксфорд, "місто романтичних шпилів", знамените у всьому світі своїм університетом і місцем в історії. Понад 800 років він був будинком для членів королівської сім'ї і вчених. У 13 столітті Оксфорд став академічним центром, в якому навчалися студенти з усієї Європи, в тому числі домініканці, францисканці, кармеліти. Зараз Оксфорд це трохи метушливе космополітичне місто. Дивовижна суміш старовини і сучасності, а також музеї, старовинні будівлі, чудові ресторани і багато іншого приваблює в Оксфорд як туристів, так і студентів з багатьох країн. Друга частина екскурсії буде присвячена знайомству з містом Стредфорд-на-Ейвоні, невеликим затишним і дуже типовим англійським містечком. Стратфорд-на-Ейвоні - батьківщина Шекспіра. Місто зберегло майже без змін середньовічний вигляд: тут всюди зустрічаються старовинні споруди і безліч готичних церков. Під час екскурсії Вам буде запропоновано відвідати будинок єлизаветинської епохи, в якому народився Вільям Шекспір ​​(Shakespeare's Birthplace). У будинку відновлено атмосферу часів Шекспіра, в тому числі майстерня батька, кухня, батьківська спальня з колискою драматурга і багато іншого. На виставці представлені костюми для телеекранізації п'єс Шекспіра. Ви також побачите: церкву Святої трійці, де хрестився і вінчався великий поет, і де спочиває його прах; будинок Енн Хетеуей, в якому народилася і жила дружина Шекспіра; Королівський Шекспірівський театр, де влітку Королівська шекспірівська трупа дає вистави за п'єсами драматурга; Гарвард-хаус (Harvard House), будинок Дж. Гарварда, в честь якого назвали знаменитий Гарвардський університет в Америці.

Вільний час. Ночівля.

7 день

Сніданок у готелі. Вільний час. Можливе відвідування факультативних екскурсій. Ночівля.

8 день

Сніданок. Звільнення номерів до 11:00.  Вільний час. Трансфер в аеропорт. Виліт.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Ірина Гончарова

euro3@alliance.ua

внутр. номер 906

У вартість входить

 • Авіапереліт (без багажу, тариф уточнюється при бронюванні)
  PS 111 KBPLGW 0950 1125
  PS 112 LGWKBP 1220 1740
 • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • Проживання в обраному готелі
 • Обраний тип харчування (сніданок)
 • Оглядова екскурсія по Лондону
 • Вхідні квитки в музей воскових фігур Мадам Тюссо.
 • Гаррі Поттер тур - поїздка на кіностудію Warner Brothers (вхідні квитки включені)
 • Автобусна екскурсія протягом дня в Оксфорд і Стратфорд-на-Ейвоні
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Багаж 
 • Віза (консульський збір 125 євро, оплачується туристом разом з оплатою туру (в разі відмови в отриманні візи не повертається) + 20 євро сервісний збір (заповнення анкети, супровід туриста, отримання паспорта, консультація) (вартість може змінюватися на день запису на подачу).

Примітка і необхідні документи

ДОКУМЕНТИ ПОВИННІ БУТИ У ВІЗОВОМУ ВІДДІЛІ НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ЗА 4 ТИЖНІ ДО ПОЧАТКУ ТУРУ !!!

АВТОБУСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ У ВІЛЬНИЙ ЧАС НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО

У разі відмови консульством в одержанні туристичної візи, консульський збір не повертається. Фірма залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також заміни їх на рівноцінні.

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ