-->

USD = 27.45 грн.
EUR = 31.64 грн.

NEW! Для дітей та їх батьків - Мюнхен та 3 парки розваг

Маршрут: Мюнхен - замок Нойшванштайн - Леголенд - Playmobil Fun Park  - Skyline Park - Мюнхен

Розміщення​: Мюнхен 7 ночей

8 днів / 7 ночей

1 день

Прибуття в аеропорт Мюнхена, трансфер і розміщення в готелі. Вільний час.
Увага!  Гарантоване розміщення в готелі не раніше 15:00, виселення до 12:00.

2 день

Сніданок у готелі.
Вільний час в Мюнхені або факультативно рекомендуємо - відвідування  морського акваріума в Мюнхені  Sea Life http://www.visitsealife.com/Munchen/

3 день

Сніданок у готелі.
Пішохідна екскурсія по місту з оглядом визначних пам'яток (вхідні квитки за дод. оплату!). Тривалість - 2 години, екскурсія починається від готелю NH Deutscher Kaiser, Arnulfstr. 12 (біля головного вокзалу), час початок екскурсій буде вказано на виїзних документах. (На початку туру в неділю оглядова екскурсія по Мюнхену запланована відразу ж в 1-й день)

4 день

Сніданок в готелі.
Групова екскурсія в Альпи з відвідуванням Замку Нойшванштайн (вхідні квитки оплачуються додатково на місці 15 євро / люд.).

5 день

Сніданок у готелі.
Цілоденна поїздка в парк розваг  Playmobil Fun Park  (вхідні квитки за дод. оплату!)

6 день

Сніданок у готелі.
Цілоденна поїздка в парк розваг Леголенд  (вхідні квитки за дод. оплату!)

7 день

Сніданок у готелі.
Цілоденна поїздка в парк розваг  Skyline Park  (вхідні квитки за дод. оплату!).
*Важливо! У квітні можлива зміна в днях проведення поїздки в Skyline Park , тому що він в квітні працює тільки по вихідним.

8 день

Сніданок у готелі.
Зворотний трансфер в аеропорт Мюнхена.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Гончарова Ірина

euro3@alliance.ua

внутр. номер 906

У вартість входить

 • Групові трансфери
 • Проживання в готелі 3 * або 4 * за програмою
 • Обраний тип харчування (сніданки)
 • Пішохідна екскурсія по місту Мюнхену (2 години, екскурсія починається від готелю NH Deutscher Kaiser, Arnulfstr 12)
 • Групова екскурсія в замок Нойшванштайн (вхідні квитки в замок оплачуються клієнтами на місці, 15 EUR / квиток)
 • Групова поїздка протягом дня в Леголенд (вхідні квитки оплачуються додатково, діти до 2-х років - безкоштовно, діти з 3-х до 11-ти років - 37 € / квиток, дорослі і діти старше 12-ти років - 42 € / квиток )
 • Групова поїздка протягом дня в Skyline Park (вхідні квитки оплачуються додатково,  діти ростом до 110 см - безкоштовно, діти від 110 см до 150 см - 20 € / квиток, дорослі і діти вище 150 см - 26 € / квиток)
 • Групова поїздка протягом дня в Playmobil Fun Park (вхідні квитки оплачуються додатково, діти до 2-х років - безкоштовно, діти з 3-х і дорослі - 11 € / квиток)
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Міжнародний переліт Київ - Мюнхен - Київ від 210 EUR / люд
 • Віза 60 EUR / люд, кур'єрська доставка візи - 100 грн
 • Факультативні екскурсії під запит:

Пропонуємо в Мюнхені приєднання до групових екскурсій, вартість 80 EUR / люд

Щовівторка - поїздка та екскурсія по Нюрнбергу: трансфер в Нюрнберг, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 год. Вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен.

Щосереди - поїздка та екскурсія по Регенсбургу: трансфер в Регенсбург, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 год. Вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен.

Щочетверга - поїздка та екскурсія по Зальцбургу: трансфер в Зальцбург, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 год.  Вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен.

Щоп'ятниці - Взимку - поїздка та екскурсія по Інсбруку і музею Сваровського: трансфер в Інсбрук, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 год. Вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен.

Влітку - поїздка та екскурсія по Берхтесгадену: трансфер в Берхтесгаден, екскурсія по місту з гідом 2,5-3 год. Вільний час, зворотний трансфер в Мюнхен.

Примітка і необхідні документи

Увага!

 • Гарантоване заселення в готель проводиться з 15:00! Виселення до 12:00!
 • При заселенні в готелі категорії 4 * і вище на рецепції готелю необхідно надати кредитну карту в якості гарантії або залишити в якості депозиту від 50 EUR / кімната / ніч за користування додатковими сервісами (наприклад, міні-баром). При виселенні з готелю гроші клієнтам будуть повернуті, якщо у клієнтів не було додаткових витрат.
 • Всі групові екскурсії розпочинаються від готелю NH Deutscher Kaiser, за адресою Arnulfstrasse 2, München (біля головного вокзалу), точний час початку екскурсій буде вказано на виїзних документах.
 • Бронювати додаткові екскурсії / поїздки бажано одночасно з бронюванням туру. У зв'язку з обмеженою кількістю місць в автобусі ми, на жаль, не можемо гарантувати екскурсію / поїздку при її бронюванні в Німеччині;
 • Увага!!!  Приймаюча сторона (за погодженням з автобусними компаніями і гідами) має право змінювати хід запланованої програми без попереднього узгодження з учасниками туру. Але обсяг програми і послуг скорочено не буде, 3-х місне розміщення лише під запит і на розсуд готелю;
 • Проживання в Мюнхені в наступних готелях :
  готелі 3 * наприклад Germania, Creatif Elephant, Winters am Hauptbahnhof, Westend або аналог
  готелі 4 * наприклад Holiday Inn City Centre, Tryp, Deutsches Theater, Best Western Atrium або аналог
 • Статус бронювання додаткових екскурсій «Під запит». Підтвердження бронювання дод. екскурсій проводиться за 2 дні до заїзду, в залежності від набору групи. У разі недобору групи, вартість додаткових екскурсій буде повернута.
 • Ціна групового туру може бути вища, якщо проводяться виставки або інші міські події в Мюнхені, Нюрнберзі, Дрездені, наприклад: Октоберфест та ін.
 • Проведення турів гарантується при мінімальній кількості учасників: від 2 людей.
 • Зустріч з водієм з табличкою у  вказаний в польотних даних час прильоту, біля виходу з позначенням вашого рейсу, відразу після видачі багажу;
 • В разі непередбачених обставин, таких, як скасування, перенесення або затримка рейсу, довге проходження митного контролю, затримка з отриманням багажу, туристи повинні повідомити про це по телефону приймаючої компанії. В іншому випадку агентство залишає за собою право відкликати водія при затримці більше ніж на 30 хвилин, при цьому гроші за трансфер не повертаються і клієнт добирається до місця призначення самостійно;
 • У разі перевантаження валіз, додаткові витрати на їх транспортування бере на себе клієнт.
 • Послуги носія не включені в тариф.

Компанія залишає за собою право вносити в програми зміни зі збереженням кількості  заявлених послуг, а також короткостроково замінити готелі на рівноцінні!

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ