Період: 01.07.2020 - 28.10.2021
Заїзди: неділя
8 днів / 7 ночей
Ціна від 765 ½ EUR
Виліт з Києва. Прибуття в Париж, зустріч з представником приймаючої компанії в залі прильоту. Трансфер в готель, розміщення. Вільний час.
Сніданок. Оглядова екскурсія по Парижу і музей парфумів Фрагонар (автобусна, 3 години з гідом і групою). Ви побачите Єлисейські Поля і Тріумфальну арку, площу Згоди, церква Мадлен, Гранд Оперу, Будинок Інвалідів, де покоїться прах Наполеона, Собор Паризької Богоматері, площу Трокадеро, звідки відкривається чудовий вид на Ейфелеву вежу і Марсове поле. Ваш маршрут пройде повз площу Вогезів, університету Сорбонни, Латинського кварталу і Пантеону - останній притулок великих людей Франції. Ви побачите будівлю Сенату в Люксембурзькому саду, Лувр, вишуканий квартал Сен-Жермен і Вандомску площу, знамениту своїми ювелірними магазинами і т.д.
Сніданок. Екскурсія по Латинському кварталу, з відвідуванням Собору Нотр-Дам. Ми пропонуємо вам прогулянку по одному з наймальовничіших кварталів Парижа. Екскурсія розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. У цьому соборі служили месу з нагоди одруження королеви Марго з майбутнім королем Франції Генріхом IV. У ньому ж три століття тому коронували Наполеона Бонапарта. Пройшовши по вузьких середньовічних вуличках (в Латинському кварталі знаходиться найвужча вулиця Парижа), повз книжкових крамниць, кафе і ресторанчиків, ви опинитеся перед огорожею колишнього монастиря Клюні - одного з найбільших релігійних і духовних центрів минулого. Останнім етапом вашої екскурсії стане університет Сорбонна, з якого свого часу почалася історія Латинського кварталу.
Сніданок. Пішохідна екскурсія по Монмартру з відвідування базиліки Сакре Кер (пішохідна, 2 години). Екскурсія включає в себе відвідування базиліки Сакре Кер, а також прогулянку мальовничими куточками кварталу, в якому жили і творили Моне, Тулуз-Лотрек, Ван Гог, Дега, Курбе і багато інших. Крім того ви побачите площу Тертр, за традицією стала улюбленим місцем зустрічі художників, і знамените кабаре Мулен Руж. До визначних пам'яток кварталу також відноситься Монмартрське кладовище, де поховані письменники Стендаль, Теофіл Готьє, Дюма-син, композитор Оффенбах і багато інших.
Сніданок. Екскурсія в Версаль. Версальський Палац - величезний палац, побудований Людовіком XIV, апофеоз примх французьких монархів. Версаль - головну резиденцію Людовика 14 по праву можна назвати найпрекраснішим палацом регіону і можливо навіть Франції. Грація і розкіш, тонкий смак і архітектурне майстерність, простір і витонченість - все сплелося і перемішалося в чарівному зразку класичного стилю.
Сніданок. Екскурсія в замок Фонтенбло - один з найкрасивіших палаців епохи Ренесансу, де були народжені і жили багато правителів Франції, від Людовіка VII до Наполеона III. З кожним століттям королі розширювали свої покої, пристроюючи до існуючих будівель нові галереї, апартаменти, зали. Так палац перетворився на величезну, наповнену безцінними скарбами, шкатулку.
Сніданок. Екскурсія Замки Луарської Долини. «Знамениті замки Луари» резиденція Французьких королів (Замок Шенонсо - носить в народі ім'я «Дамський палац». Найвідомішими господинями можна назвати владну красуню Діану де Пуатьє і жорстоку королеву Катерину Медічі. Шенонсо включений в список замків Європи, де мешкають примари. Кажуть, «біла дама» до сих пір тихо плаче в своїх покоях на верхньому поверсі, в спальні «П'яти королев» можна почути кроки і побачити край строкатої сукні, а в саду ночами плавно ходить привид красуні Діани Де Пуатьє. Можливо, це саме так, оскільки коштує лише перетнути кордони прилеглого до замку парку, як відчуваєш усюди таємничу атмосферу туманної пишноти. Колиска Ренесансу, білий замок Амбуаз відбивається у водах Луари, підносячись над містом. В історії Франції Амбуаз був відзначений печаткою небувалого величі, - адже тут бували філософи, гуманісти, скульптори, садівники і художники з усього королівства Франції, Фландрії та Італії. Одним із знаменитих мешканців Амбуаза був і Леонардо да Вінчі, який приїхав сюди в 1516 році і прожив в замку до своєї смерті в 1519. Саме тут, в капелі на території замку, він був і похований. Замок Шамбор (Шато де Шамбор ) є найбільшим і найбільш екстраординарним з 42 замків Луари, з яким може змагатися хіба що замок Шенонсо.
Звільнення номерів, трансфер в а / п, виліт.
Увага!