Курс валют
1 USD = 28.05 грн.
1 EUR = 30.80 грн.
Умови оплати турів

1. Оплата турів проводиться тільки відповідно до виставленого рахунку. Рахунок виставляється після підтвердження заявки на електронну адресу туристичного агентства.

2. Оплата через касу банку проводиться тільки від одного платника (фізичної або юридичної особи), навіть якщо вона здійснюється частинами.

3. У призначенні платежу обов'язково вказується номер і дата рахунку.

4. Курсом підтвердження - вважається курс, опублікований на сайті компанії, що діє на день підтвердження заявки.

5. Зарахування оплати відбувається за актуальним курсом на день виставлення рахунку. Термін дії рахунку 1 банківський  день. У разі несвоєчасної оплати рахунку при збільшенні курсу – новий рахунок буде виставлено  за новим актуальним курсом.

ВАЖЛИВО! Відділ бухгалтерії проставляє в системі статус оплати один раз в день до 11:00 ранку, в робочі дні з Пн.-Пт.

Оплата туру частями:

1 етап. Оплата за рахунком протягом одного банківського дня з моменту підтвердження заявки (не менше 50% від вартості туру).

2 етап. Повна оплата туру, не пізніше як за 14 днів до заїзду. Рахунок на залишок суми виставляється за курсом на момент підтвердження заявки (у разі підвищення курсу, рахунок може бути перевиставлений за внутрішнім курсом на момент надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок туроператора).

Якщо заявка підтверджена після 17:30, рахунок виставляється за курсом наступного дня.

Оплату рахунку можна проводити в 2 етапи:

1 етап - не менше 50% від вартості туру, за основним рахунком протягом 1 банківського дня з моменту підтвердження заявки.

Тарифи банків по платежах через касу банку:

   Назва банку

   Комісія банку

Номер розрахункового рахунку

МФО банку

АТ «УкрСиббанк»

0.1% мін.15 грн.

 26007361094100

351005

КГРУ«Приватбанк»

1%, не більше 50 грн.

26008053128562

321842

 

Тариф розраховується як % від суми кожного платежу. При наявності мінімальної / максимальної суми - мається на увазі % від суми кожного платежу, але не менше / не більше зазначеного значення мінімуму / максимуму за кожен платіж.

Повідомляємо, що у зв'язку з набуттям чинності Законом України «Про Запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а так само ст. 9 вищевказаного Закону, банки зобов'язані здійснювати ідентифікацію, верифікацію і вивчення клієнтів, в тому числі проведення переказів (включаючи міжнародні) фізичною особою, фізичною особою - підприємцем, здійснюється без відкриття рахунку, що дорівнює або перевищує 15 000 гривень, або суму, еквівалентну зазначеній сумі, в тому числі в іноземній валюті, банківських металах, інших активах, одиницях вартості, але не менше 15 000 грн. Це означає, що при здійсненні платежу на розрахунковий рахунок компанії суми що дорівнює або перевищує 15 000 гривень, банк має право вимагати у Вас паспорт і ідентифікаційний код для проведення ідентифікації, а також копію паспорта та ідентифікаційного коду платника з платіжними документами, які залишаться в банку.

У разі, якщо сума, яка вноситься понад 15 000 грн., То банк має право вимагати рахунок на оплату послуг, а також при необхідності договір, на підставі якого здійснюється оплата. Щоб уникнути проблем зі своєчасною оплатою, просимо Вас уважно поставитися до вимог банку, і мати при собі всі необхідні документи при здійсненні оплати рахунків.

Додаткові документи:

ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА ДЕПОЗИТ ТУРАГЕНТА

ЗРАЗОК БЛАНКА НА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

ЗРАЗОК ГАРАНТІЙНОГО ЛИСТА