-->

USD = 28.50 грн.
EUR = 31.99 грн.
Умови оплати та ануляції

Умови оплати туру

1. Оплата турів проводиться тільки відповідно до виставленого рахунку. Рахунок виставляється після підтвердження заявки на електронну адресу туристичного агентства.

2. Оплата через касу банку проводиться тільки від одного платника (фізичної або юридичної особи), навіть якщо вона здійснюється частинами.

3. У призначенні платежу обов'язково вказується номер і дата рахунку.

4. Зарахування оплати відбувається за актуальним курсом на день виставлення рахунку. Термін дії рахунку 1 банківський  день. У разі несвоєчасної оплати рахунку при збільшенні курсу – новий рахунок буде виставлено  за новим актуальним курсом.

5. При бронюванні турів на новорічні / різдвяні свята (з 15 грудня по 15 січня включно) 100% оплата протягом 2-х банківських днів.

ВАЖЛИВО! Відділ бухгалтерії проставляє в системі статус оплати один раз в день до 11:00 ранку, в робочі дні з Пн.-Пт.
Якщо заявка підтверджена після 17:30, рахунок виставляється за курсом наступного дня.
Рахунок на залишок суми виставляється за курсом на момент перевиставлення рахунку.
У разі порушення порядку оплат, туропертор залишає за собою право знизити комісійну винагороду по бронюванню на 1%.

Умови ануляції туру

1. У випадку відмови «Турагента» («Туриста») від туристичних послуг незалежно від дати початку туру, сума, що дорівнює фактичним витратам «Туроператора», пов’язаним з організацією туру, поверненню «Турагенту» («Туристу») не підлягають.

2. При відмові «Турагента» («Туриста») від туру, заброньованого на період Новорічних/Різдвяних свят (з 15 грудня по 15 січня включно),  «Турагент» зобов’язується сплатити на користь «Туроператора» неустойку в розмірі 100 % вартості турпродукту.

3. Ануляція заявки здійснюється на бланку турагента і надсилається менеджеру на електронну пошту.

4. Туроператор «Альянс» вправі змінити умови оплати, повідомивши про це Турагенту.
 

Направлення Порядок оплати турів Ануляція

Загальні умови оплати

1 етап. Оплата за рахунком протягом одного банківського дня з моменту підтвердження заявки (не менше 50% від вартості туру).

2 етап. Повна оплата туру, не пізніше як за 14 днів до заїзду.

У випадку відмови «Турагента» або «Туриста» від заброньованого туру:

  • за відмову або зміну в строк від 30 до 22 днів до початку туристичної подорожі – 10 % загальної вартості турпродукту;
  • за  відмову або  зміну в  строк від  21 до 15 днів  до початку туристичної подорожі – 25 % загальної вартості турпродукту;
  • за відмову або зміну в строк від 14 до 8 днів до початку туристичної подорожі – 50 % загальної вартості турпродукту;
  • за відмову або зміну в строк від 7 до 3 днів до початку туристичної подорожі – 70 % загальної вартості турпродукту;
  • за відмову або зміну в строк від 2 до 0 днів до початку туристичної подорожі або за неявку на посадку до транспортного засобу чи до місця початку туристичної подорожі (або у випадку, коли у підтвердженні заявки «Туроператором» було зазначено про те, що зміни/анулювання заявки тягнуть за собою неповернення вартості туру (сплату неустойки у розмірі 100 % вартості туру)) – 100 % загальної вартості турпродукту.

Авіаквитки

Повна оплата в день підтвердження/виписки.

100% штраф з моменту підтвердження.


Умови оплати за корегування даних туристів в заявці:

Для турів по Анталії та Бодруму. 
У випадку надсилання корекції даних туристів, стягується штраф:

  • За 3 та більше днів до вильоту - 100 грн за туриста.
  • За 2 та менше днів до вильоту - 170 грн за туриста.
     

Тарифи банків по платежах через касу банку:

   Назва банку

   Комісія банку

Номер розрахункового рахунку

МФО банку

АТ «УкрСиббанк»

0.20% мін.20 грн.

 UA743510050000026007361094100

351005

КГРУ«Приватбанк»

1%, не більше 50 грн.

UA333052990000026003030120530

305299

АТ " Піреус Банк МКБ" 

0.25% мін.10 грн.

UA873006580000026007009101013

300658

 

Тариф розраховується як % від суми кожного платежу. При наявності мінімальної / максимальної суми - мається на увазі % від суми кожного платежу, але не менше / не більше зазначеного значення мінімуму / максимуму за кожен платіж.

Повідомляємо, що у зв'язку з набуттям чинності Законом України «Про Запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а так само ст. 9 вищевказаного Закону, банки зобов'язані здійснювати ідентифікацію, верифікацію і вивчення клієнтів, в тому числі проведення переказів (включаючи міжнародні) фізичною особою, фізичною особою - підприємцем, здійснюється без відкриття рахунку, що дорівнює або перевищує 5 000 гривень, або суму, еквівалентну зазначеній сумі, в тому числі в іноземній валюті, банківських металах, інших активах, одиницях вартості, але не менше 5 000 грн. Це означає, що при здійсненні платежу на розрахунковий рахунок компанії суми що дорівнює або перевищує 15 000 гривень, банк має право вимагати у Вас паспорт і ідентифікаційний код для проведення ідентифікації, а також копію паспорта та ідентифікаційного коду платника з платіжними документами, які залишаться в банку.

У разі, якщо сума, яка вноситься понад 5 000 грн., То банк має право вимагати рахунок на оплату послуг, а також при необхідності договір, на підставі якого здійснюється оплата. Щоб уникнути проблем зі своєчасною оплатою, просимо Вас уважно поставитися до вимог банку, і мати при собі всі необхідні документи при здійсненні оплати рахунків.

 

Додаткові документи:

ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА ДЕПОЗИТ ТУРАГЕНТА

ЗРАЗОК БЛАНКА НА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

ЗРАЗОК ГАРАНТІЙНОГО ЛИСТА

ЗРАЗОК БЛАНКА НА ПЕРЕЗАЛІК