USD = 29.10 грн.
EUR = 34.30 грн.
Страхування

Шановні колеги!

Туристичний оператор «Альянс» пропонує до Вашої уваги детальну інформацію по умовам страхування туристів, яке надає ПрАТ “Європейське Туристичне Страхування”.

ТО “Альянс” дбає про безпеку своїх туристів, та пропонує страхові поліси з включеною в нього опцією лікування від COVID-19, а також СТРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РИЗИКІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ВІДМІНОЮ ЧИ ПЕРЕРИВАННЯМ ПОДОРОЖІ.

Переваги нашого полісу:

  • Мінімальний термін оформлення полісу до тур пакету  - за 1 день до початку подорожі! Та максимальний термін не більш ніж за 180 днів.
  • Зниженні тарифи.
  • Поліс починає діяти одразу, після оплати бронювання та виписки.
  • Дозволяється також виписка полісів для нерезидентів країни, у віці до 80 років, поїздка яких починається з території України.
  • Із суми страхового відшкодування утримується франшиза у розмірі 20%
  • Максимальна сума відшкодування складає до 2000 у.о. на людину.

Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації видів страхування, з якими Ви можете ознайомитись в цьому розділі.

COVID-19:

В зв’язку з ситуацією, що склалася в світі, а саме пов’язану з COVID-19 та оголошенням ВООЗ від 11.03.2020 року пандемії, повідомляємо вам, що ЄТС несе і продовжує нести свої зобов’язання, передбачені умовами укладених договорів комплексного страхування подорожуючих.

З метою захисту інтересів громадян України і клієнтів, компанія «Європейське туристичне страхування» повідомляє про вжиті заходи:

  • Страхова компанія продовжує покривати медичні витрати Застрахованих осіб у випадку їх захворювання на COVID-19. Але компанія залишає за собою право переглянути дане рішення з врахуванням ситуації, що буде складатися в світі, в зв’язку з розповсюдженням цього захворювання.

Офіційний сайт страхової компанії.

УМОВИ СТРАХУВАННЯ