-->
Курс валют
1 USD = 29.48 грн.
1 EUR = 34.73 грн.
Страхування

Шановні колеги!

Туристичний оператор «Альянс» пропонує до Вашої уваги детальну інформацію по умовам страхування туристів, яке надає ПрАТ “Європейське Туристичне Страхування”.
Ваш поліс комплексного страхування від ERV може включати в себе різні комбінації видів страхування, з якими Ви можете ознайомитись в цьому розділі.

ТО “Альянс” дбає про безпеку своїх туристів, та пропонує страхові поліси з включеною в нього опцією лікування від COVID-19.

COVID-19:

В зв’язку з ситуацією, що склалася в світі, а саме пов’язану з COVID-19 та оголошенням ВООЗ від 11.03.2020 року пандемії, повідомляємо вам, що ЄТС несе і продовжує нести свої зобов’язання, передбачені умовами укладених договорів комплексного страхування подорожуючих.

З метою захисту інтересів громадян України і клієнтів, компанія «Європейське туристичне страхування» повідомляє про вжиті заходи:

  • Страхова компанія продовжує покривати медичні витрати Застрахованих осіб у випадку їх захворювання на COVID-19. Але компанія залишає за собою право переглянути дане рішення з врахуванням ситуації, що буде складатися в світі, в зв’язку з розповсюдженням цього захворювання.

Офіційний сайт страхової компанії.

УМОВИ СТРАХУВАННЯ