-->

USD = 27.55 грн.
EUR = 31.80 грн.
Послуги з бронювання приватних літаків

Весь спектр послуг з бронювання приватних літаків в одному місці:

  

Колектив досвідчених, висококваліфікованих співробітників нашої компанії завжди готовий якісно і максимально швидко організувати і забезпечити польоти будь-якої складності, виходячи з вподобань і побажань ваших клієнтів.
Залиште свій запит для отримання вигідних та надійних пропозицій по приватному неземному та авіаційному обслуговуванню. Гарантуємо цілодобову підтримку та контроль вашої подорожі.

 

Додаткові послуги під запит:

  • Трансфери. Забезпечимо трансфер пасажирів між аеропортом і готелем, на автомобілі або мікроавтобусі. За Вашим запитом організуємо надання автотранспорту на весь період перебування в Україні та за її межами. Надамо автомобілі VIP-класу.
  • Бронювання готелю. Порекомендуємо і забронюємо готель, що відповідає вимогам запиту, за найкращими цінами.
  • VIP зали. Організуємо обслуговування в залах офіційних делегацій і VIP-залах аеропортів ваших пасажирів.
  • Спеціальне харчування. Забезпечимо замовлення і доставку елітних страв та напоїв з кращих ресторанів міста, виходячи з кулінарних уподобань ваших клієнтів.
  • Бортове харчування. Організуємо замовлення бортового харчування на підставі вимог клієнта і забезпечимо його своєчасну доставку.
  • Безпека. Надамо за вашим запитом послугу охорони та особистої безпеки - охоронці та водії-охоронці в вашому розпорядженні на весь період перебування в Україні.

 

Фахівці:

Інна Кендзьор (діловий туризм)
kendzor@alliance.ua

Інна Панасюк (VIP запити)
panasiuk@alliance.ua

Ірина Дорохохова (екзотичні направлення)
exotic2@alliance.ua