-->

USD = 28.50 грн.
EUR = 31.99 грн.
Інформація для подорожуючих до Європи


УГОРЩИНА


ПОРТУГАЛІЯ


ІСПАНІЯ


НІДЕРЛАНДИ


ФРАНЦІЯ


ЧЕХІЯ


ЛАТВІЯ


ЛИТВА


ШВЕЙЦАРІЯ


ІТАЛІЯ

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Громадяни України, які мають біометричні паспорти, можуть подорожувати до Чеської Республіки за умови, що мають сертифікат про щеплення в додатку "Дія".
Для в'їзду до Чехії визнаються такі сертифіковані до ЄС вакцини: Comirnaty (Pfizer / BioNTech), Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Janssen, Covishield (AstraZeneca),
З моменту введення другої дози вакцини має пройти щонайменше 2 тижні (термін дії сертифіката про вакцинацію 9 місяців після другого уколу, для продовження потрібен третій укол).
До власників вищезгаданого сертифіката не застосовуються жодні карантинні заходи при в'їзді до Чехії, достатньо лише заповнити в'їзний формуляр на https://plf.uzis.cz/
Зразок форми

 

Інформація про в'їзд дітей:

 • 0-5 років – дітей вписує у свій в'їзний формуляр один із батьків, не застосовуються жодні карантинні заходи.
 • 6-11 років – дітей вписує у свій в'їзний формуляр один із батьків. По приїзду необхідно скласти ПЛР тест (мінімум через 5 днів). До отримання негативного результату – самоізоляція.
 • з 12 років – дітей вписує у свій формуляр один із батьків. При в'їзді необхідний негативний ПЛР тест, якому не більше 72 годин, самоізоляція та повторний ПЛР тест (через мінімум 5 днів). Для вакцинованих дітей, діють такі ж правила в'їзду, як і дорослих.

 

Менеджер направлення: Захарченко Олена
email: euro1@alliance.ua

 

Київ - Прага - Київ (а/к Czech Airlines)

 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Посольство звертає увагу громадян України на те, що згідно з угодою про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію, яка набрала чинності 11 червня 2021 року, пред'явлення на кордоні свідоцтва про вакцинацію, виданого громадянину України, звільняє мандрівника від тестування та карантину. У разі відсутності свідоцтва про вакцинацію громадянин України повинен надати негативний результат тестування, зробленого протягом останніх 72 годин. Таку особу також можуть зобов’язати до карантину.

В той же час шенгенські обмеження, пов’язані з метою в’їзду, залишаються в силі, тобто особа, яка має свідоцтво про захист / щеплення, видане в Україні, може в'їжджати з туристичною метою або з іншими цілями лише на територію Угорщини, умови в'їзду в інші країни Шенгенської зони визначаються відповідними країнами. При в'їзді угорські органи продовжуватимуть перевіряти мету та обґрунтування в'їзду чи транзиту та повертатимуть особу, яка не відповідає умовам. Джерело

 

Пропонуємо переглянути вебінар на тему: "Угорщина. Подорожі повертаються!"

 

Менеджер направлення: Міхальченкова Марина
e-mail: euro4@alliance.ua

Прямі рейси в Будапешт зараз здійснюються лише з Одеси та Львова

Одеса - Будапешт - Одеса:  а/к Ryanair (без багажу)
Розклад:
FR 3906  2   ODSBUD  0950   1030
FR 3906  6   ODSBUD  2315   2355
FR 3905  2   BUDODS  0635   0910
FR 3905  6   BUDODS  2005   2240
 

Львів - Будапешт - Львів:  а/к Ryanair (без багажу)
Розклад:
FR 4122 2 LWOBUD  1945   1950  
FR 4122 6 LWOBUD  1510   1515  
FR 4121 2 BUDLWO  1715   1920
FR 4121 6 BUDLWO  1240   1445
 

На Термальні курорти: Хевіз, Шарвар, Бюк, Тапольца, Кехідакуштань, Залакарош можливий переліт до Відня (за запитом).

 • Пакетні тури
 • Тури вихідного дня
 • Термальні курорти
 • Індивідуальні запити

*Екскурсійні тури не проводяться в зв`язку з пандемією COVID-19

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Відповідно до Рішення Ради Міністрів Португальської Республіки 7746-B/2021 від 06.08.2021 р. в’їзд громадянам України на континентальну Португалію будь-яким транспортом дозволений, в тому числі дозволені туристичні подорожі по безвізу (наразі тимчасово, у період з 00 год. 00 хв. 09 серпня ц.р. до 23 год. 59 хв. 31 серпня ц.р., як зазначається компетентними органами Португалії, рішення може бути переглянуте у будь-який момент).

Водночас, залишатиметься чинною вимога про надання:

 • Довідки з негативним результатом тестування на COVID-19 методом ампліфікації нуклеїнових кислот (NAAT, наприклад ПЛР-тест), зробленого протягом не більше ніж за 72 години до подання документа (не розповсюджується на дітей до 12-ти років) АБО довідки про результати швидкого тесту на антитіла до COVID-19 (TRAg), зробленого протягом не більше ніж за 48 год. до подання довідки.
 • Також дозволено прибуття до Португалії з будь-якою метою подорожуючим, у тому числі громадянам України, які мають дійсний європейський (виданий в будь-якій країні ЄС) КОВІД сертифікат (в паперовому або в електронному варіанті).

На Мадейру та на Азорські острови в’їзд дозволений для громадян України з будь-якою метою, в тому числі дозволені туристичні подорожі по безвізу.

Всі пасажири, які прибувають на територію континентальної Португалії повинні заповнити форму на https://portugalcleanandsafe.pt/en/passenger-locator-card


Для прибуття на острови архіпелагу Мадейра всі пасажири, незалежно від країни вильоту, повинні заповнити онлайн форму на платформі www.madeirasafe.com , також є обов’язковим повторне тестування, якщо подорожуючий не має довідки, оформленої в авторизованому медичному закладі відповідно до вимог ЄС (тестування після прибуття не вимагається стосовно дітей до 11 років, за умови відсутності у них ознак хвороби, та осіб, які отримали повний курс вакцинації від коронавірусу згідно з рекомендаціями ЄС / ВОЗ (перелік вацин див. більш детально на https://www.madeira.gov.pt/Covid19/DecisoesExcecionaisCovid19), або мають документ, що хворіли на коронавірус в період не більший ніж 180 днів до прибуття на Мадейру та повністю одужали).


Для прибуття на Азорські острови від всіх подорожуючих вимагається заповнення онлайн форми на платформі https://mysafeazores.com, а також є обов’язковим повторне тестування, якщо подорожуючий не має довідки, оформленої в авторизованому медичному закладі відповідно до вимог ЄС (тестування після прибуття не вимагається стосовно дітей до 12 років, за умови відсутності у них ознак хвороби).

 

Менеджер направлення: Сиза Наталія
e-mail: euro5@alliance.ua

 

Київ - Мадейра - Київ (а/к SKY UP)

PQ9001 16:00-20:05
PQ9002 21:05-04:50

 • Пакетні тури
 • Індивідуальні запити

*Екскурсійні тури не проводяться в зв`язку з пандемією COVID-19

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

З 22 листопада 2021 дозволятиметься в’їзд до Іспанії з України громадян України, які пройшли повний курс вакцинації проти Covid 19 вакциною, що визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я або Європейським агентством лікарських засобів (після спливу 14 днів від дня отримання останньої дози).
Зазначене правило поширюється на осіб віком від 12 років та більше.
Діти віком до 12 років можуть в’їжджати без довідки про вакцинацію у супроводі батьків, які мають сертифікат про вакцинацію.

 

Усі пасажири, які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, мають завчасно заповнити формуляр санітарного контролю (на порталі МОЗ Іспанії https://www.spth.gob.es/ або завантаживши мобільний додаток Spain Travel Health –SpTH– на телефон) та отримати QR код для надання на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

 

Усі пасажири, які мають на меті в’їхати до Іспанії, підлягають проходженню санітарного контролю у першому пункті в’їзду, який передбачає щонайменше перевірку документів, візуальне обстеження та замір температури безконтактним способом.

 

Менеджер направлення: Сиза Наталія
e-mail: euro5@alliance.ua

Київ - Барселона - Київ (а/к Sky Up)

PQ741 KBPBCN  11:25   14:15

PQ742 BCNKBP  13:00   17:45

 • Пакетні тури
 • Тури вихідного дня
 • Індивідуальні запити
 • Індивідуальні запити на Коста Брава та Коста Дорада

*Екскурсійні тури не проводяться в зв`язку з пандемією COVID-19

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Відповідно до наказу МОЗ Італії від 29 липня ц.р. щодо оновлених норм перетину кордону з Італією, у зв’язку із пандемією «Covid-19», Україну з 31 липня ц.р. включено до переліку країн категорії D, що передбачає надання можливості відвідувати територію Італійської Республіки з будь-якою метою, в тому числі – туризму.

Разом з тим, бажаючим відвідати Італію слід врахувати такі основні обов’язкові вимоги:

 • наявність довідки про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19, який має бути зроблений, як мінімум, за 72 години до приїзду;
 • заповнена он-лайн форма санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/
 • по прибуттю до Італії громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат.
 • Проходити самоізоляцію не потрібно, якщо громадянин має негативний результат молекулярного або антигенного тесту на Covid-19, а також надав перевізнику або будь-якій іншій уповноваженій особі відповідний «зелений» сертифікат (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації одною із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca) (зелений паспорт надається завжди разом із негативним результатом тестування). 


У разі відсутності зазначених вище сертифікатів, громадяни можуть в’їхати до Італії, але вони повинні: самоізолюватися протягом п’яти (5) днів, активуючи місцеві процедури нагляду за здоров’ям, повідомивши про це місцеві органи охорони здоров’я; пройти тест після завершення встановленої самоізоляції.
Діти віком до шести (6) років завжди звільняються від вимоги молекулярного або антигенного тесту, але все одно повинні самоізолюватися, за наявності такої необхідності.
Вищезазначені положення діють до 25 жовтня 2021 року.


Менеджер направлення: Кендзьор Інна
e-mail: kendzor@alliance.ua

 

 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

З 11 листопада 2021 року Україна належить до переліку так званих «територій дуже високого ризику» (very high-risk area),
що означає застосування для в’їзду до Нідерландів наступних нижчевказаних вимог.
 

Для осіб, які в’їжджають на територію ЄС із країн, що належать до переліку так званих «територій дуже високого ризику», діє заборона на в’їзд до ЄС. Виняткові категорії існують для осіб, які є повністю вакцинованими, або тих осіб, чия подорож підпадає під такі виключення:

Громадяни, які є повністю вакцинованими від COVID-19. Якщо особа проживає в країні, яка не входить до списку безпечних країн і є повністю вакцинованою, такий громадянин може бути звільнений від заборони на в’їзд до ЄС. Ви можете в’їхати до Нідерландів, якщо у Вас є доказ вакцинації, що свідчить про те, що Ви були повністю вакциновані вакциною, схваленою Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) або Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).


Вам потрібно буде подати для огляду такі документи співробітникам прикордонної служби Нідерландів:

 • Роздруковану і заповнену Декларацію про вакцинацію від COVID-19
 • (з 13 листопада 2021 року) негативний результат тесту на COVID-19
 • доказ вакцинації, визнаний Нідерландами
 • підтвердження Вашого зворотного рейсу


Декларацію про вакцинацію мають заповнити усі мандрівники віком від 12 років, які прибувають з-поза меж Шенгенської зони. Діти віком до 18 років, які подорожують з вакцинованими батьками або законними опікунами, звільняються від цієї вимоги, але повинні пред’явити для огляду негативний результат тесту на COVID-19.


Менеджер направлення: Дзюба Ольга
e-mail: olga@alliance.ua

Київ - Амстердам - Київ (а/к МАУ, KLM)

 • Пакетні тури
 • Тури вихідного дня
 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця
 • Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield). Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію, та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.
 • У разі якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції за наявності ПЦР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в’їзду, вказати причину в`їзду та пройти 7 днів самоізоляції.
 • Обов`язково потрібна заповнена он-лайн форма санітарного контролю, яка доступна за посиланням

Менеджер направлення: Міхальченкова Марина
e-mail: euro4@alliance.ua

Київ - Париж - Київ (а/к МАУ, Air France)

 • Пакетні тури
 • Тури вихідного дня
 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця
 • По прибуттю до Латвії, у разі, якщо громадяни України мають COVID-сертифікати країн-членів ЄС ЄЕП, Швейцарії та Великої Британії (про повний курс вакцинації (Vaxzevria/AstraZeneca, Comirnaty /Pfizer, Spikevax/Moderna, Janssen) або про те, що особа перехворіла СOVID19) – такі особи не підлягають 10-денній самоізоляції та звільнені від вимоги тестування на COVID-19 перед прибуттям до Латвії та після прибуття до Латвії.
  (Перевірка дійсності цифрових COVID-сертифікатів здійснюється за допомогою QR-коду: https://covid19sertifikats.lv/verify

 

 • В разі  відсутності під час в’їзду до Латвії зазначених вище COVID-сертифікатів у громадян України, залишається обов’язковою наявність негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЦР, який проведено не більш як за 72 години до перетину кордону,  або тест на антигени, проведений не раніш, ніж за 48 годин до перетину кордону. Такі особи не підлягають 10-денній самоізоляції. В разі  відсутності під час в’їзду до Латвії негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЦР, який проведено не більш як за 72 години до перетину кордону,  або тесту на антигени, проведений не раніш, ніж за 48 годин до перетину кордону – одразу після прибуття до Латвії  необхідно зробити тест. Самоізоляція не потрібна. Діти до 12 років - тести не потрібні.
 • Перед прибуттям до Латвії необхідною вимогою є заповнення анкети на сайті covidpass.lv (не раніше, ніж за два дні до приїзду до ЛР).

 

Менеджер направлення: Гончарова Ірина
e-mail: euro3@alliance.ua

Київ - Рига - Київ (а/к AirBaltic)

 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

 

З 19 липня 2021 року необов’язкові/туристичні подорожі громадян України до Литви можливі за умови, якщо вони:

 • Є повністю вакцинованими від COVID-19 (дозволеними вакцинами є: Janssen, Comirnaty BioNTech/Pfizer, Moderna, Vaxzevria AstraZeneca) та мають відповідний документ або сертифікат медичного закладу, що це підтверджує, англійською або іншою мовою ЄС. Самоізоляція по прибуттю до Литви в такому разі не є обов’язковою.
 • Мають негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 (сертифікат має бути перекладеним на литовську або англійську мову), зробленого не раніше як за 72 годин до в’їзду до Литви, або тесту на антигени COVID-19 (сертифікат має бути перекладеним на литовську або англійську мову), зробленого не раніше як за 48 годин до в’їзду до Литви. 10-денна самоізоляція для таких осіб є також обов’язковою. Термін самоізоляції можна зменшити, якщо власним коштом здати тест на 7-й день самоізоляції.


Як і раніше, за 48 годин до в’їзду у Литву необхідно заповнити онлайн форму на сайті https://keleiviams.nvsc.lt та отримати QR-код.

 

Менеджер направлення: Гончарова Ірина
e-mail: euro3@alliance.ua

Київ - Вільнюс  - Київ (а/к AirBaltic)

 • Індивідуальні запити

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Для громадян України з 02.08.2021 р. було знято обмеження на в’їзд до Швейцарії.
Разом з тим, при в’їзді до Швейцарії всім подорожуючим необхідно пред’явити:

 • сертифікат про повний курс вакцинації (якщо після отримання останньої дози минуло 14 днів).
  Перелік визнаних в Швейцарії на даний час вакцин: Pfizer/BioNTech (BNT162b2 / Comirnaty® / Tozinameran), Moderna (mRNA-1273 / Spikevax / COVID-19 vaccine Moderna), AstraZeneca (AZD1222 Vaxzevria®/ Covishield™), Janssen / Johnson & Johnson (Ad26.COV2.S), Sinopharm / BIBP (SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell)), Sinovac (CoronaVac);
 • або негативний результат ПЛР тесту (тест необхідно зробити максимум за 72 години до в’їзду);
 • або негативний результат швидкого тесту на антиген COVID-19 (тест необхідно зробити максимум за 48 годин до в’їзду);
 • або підтвердження, що ви мали захворювання на COVID-19 протягом останніх шести місяців та одужали.


Вимоги до тесту: З 20 вересня 2021 року особи, які не були вакциновані або які не одужали, повинні здати через чотири-сім днів після в’їзду на територію Швейцарії за свій рахунок повторний тест на COVID-19. Про результат другого тесту має бути повідомлено відповідне кантональне відомство охорони здоров’я за місцем перебування особи. Діти віком до 16 років звільняються від тестування.

Вимоги до реєстрації: З 20 вересня 2021 року, усі без виключення особи, які в’їжджають до Швейцарії, повинні заповнити при в’їзді спеціальну онлайн-форму:
https://swissplf.admin.ch/formular

За допомогою інтерактивної програми Travelcheck можливо перевірити індивідуальні умови для в’їзду до Швейцарії: https://travelcheck.admin.ch/home

Видача швейцарського COVID-сертифіката для осіб, щеплених за кордоном вакциною, схваленою у Швейцарії
З 20 вересня всі особи, які були щеплені за кордоном вакциною, схваленою Європейським агентством з лікарських засобів (EMA), можуть отримати швейцарський COVID-сертифікат в кантональному відомстві охорони здоров’я. Це забезпечує участь у суспільному житті людей, які були вакциновані за кордоном або одужали за кордоном, наприклад туристів. Наразі Швейцарія визнає сертифікати країн-членів ЄС та інших країн, що приєдналися до ініціативи Digital COVID Certificate.
На час перехідного періоду (до 10 жовтня 2021 року) Швейцарія визнаватиме українські сертифікати вакцинації проти COVID -19 для отримання доступу до місць та подій, що його потребують.

 

Менеджер направлення: Міхальченкова Марина
e-mail: euro4@alliance.ua

Київ - Цюрих/Женева  - Київ (а/к МАУ)

 • Індивідуальні запити
 • Екскурсійні тури

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.