USD = 41.99 грн.
EUR = 41.30 грн.
Інформація для подорожуючих до Європи


УГОРЩИНА


ПОРТУГАЛІЯ


ІСПАНІЯ


НІДЕРЛАНДИ


ФРАНЦІЯ


ЧЕХІЯ


ЛАТВІЯ


ЛИТВА


ШВЕЙЦАРІЯ


ІТАЛІЯ

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Громадяни України, які мають біометричні паспорти, можуть подорожувати до Чеської Республіки за умови, що мають сертифікат про щеплення в додатку "Дія".
Для в'їзду до Чехії визнаються такі сертифіковані до ЄС вакцини: Comirnaty (Pfizer / BioNTech), Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Janssen, Covishield (AstraZeneca),
З моменту введення другої дози вакцини має пройти щонайменше 2 тижні (термін дії сертифіката про вакцинацію 9 місяців після другого уколу, для продовження потрібен третій укол).
До власників вищезгаданого сертифіката не застосовуються жодні карантинні заходи при в'їзді до Чехії, достатньо лише заповнити в'їзний формуляр на https://plf.uzis.cz/
Зразок форми

 

Починаючи з 27.12.2021, усі громадяни, які в'їжджають до Чехії з метою туризму, крім сертифікату про вакцинацію, повинні надати і негативний PCR тест не старше 72 годин. Винятком є громадяни з третьою (підсилюючою) вакциною.

 

Інформація про в'їзд дітей:

 • 0-5 років – дітей вписує у свій в'їзний формуляр один із батьків, не застосовуються жодні карантинні заходи.
 • 6-11 років – дітей вписує у свій в'їзний формуляр один із батьків. Перед вильотом скласти ПЛР тест (не раніше ніж за 72 години до вильоту).
 • з 12 років – з 12 років –  діють такі ж правила в'їзду, як і дорослих (мають бути вакциновані).

 

Менеджер направлення: Захарченко Олена
email: euro1@alliance.ua

 

Київ - Прага - Київ (а/к Czech Airlines)

 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Посольство звертає увагу громадян України на те, що згідно з угодою про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію, яка набрала чинності 11 червня 2021 року, пред'явлення на кордоні свідоцтва про вакцинацію, виданого громадянину України, звільняє мандрівника від тестування та карантину. У разі відсутності свідоцтва про вакцинацію громадянин України повинен надати негативний результат тестування, зробленого протягом останніх 72 годин. Таку особу також можуть зобов’язати до карантину.

В той же час шенгенські обмеження, пов’язані з метою в’їзду, залишаються в силі, тобто особа, яка має свідоцтво про захист / щеплення, видане в Україні, може в'їжджати з туристичною метою або з іншими цілями лише на територію Угорщини, умови в'їзду в інші країни Шенгенської зони визначаються відповідними країнами. При в'їзді угорські органи продовжуватимуть перевіряти мету та обґрунтування в'їзду чи транзиту та повертатимуть особу, яка не відповідає умовам. Джерело

 

Пропонуємо переглянути вебінар на тему: "Угорщина. Подорожі повертаються!"

 

Менеджер направлення: Міхальченкова Марина
e-mail: euro4@alliance.ua

Прямі рейси в Будапешт зараз здійснюються лише з Одеси та Львова

Одеса - Будапешт - Одеса:  а/к Ryanair (без багажу)
Розклад:
FR 3906  2   ODSBUD  0950   1030
FR 3906  6   ODSBUD  2315   2355
FR 3905  2   BUDODS  0635   0910
FR 3905  6   BUDODS  2005   2240
 

Львів - Будапешт - Львів:  а/к Ryanair (без багажу)
Розклад:
FR 4122 2 LWOBUD  1945   1950  
FR 4122 6 LWOBUD  1510   1515  
FR 4121 2 BUDLWO  1715   1920
FR 4121 6 BUDLWO  1240   1445
 

На Термальні курорти: Хевіз, Шарвар, Бюк, Тапольца, Кехідакуштань, Залакарош можливий переліт до Відня (за запитом).

 • Пакетні тури
 • Тури вихідного дня
 • Термальні курорти
 • Індивідуальні запити

*Екскурсійні тури не проводяться в зв`язку з пандемією COVID-19

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

до 9 лютого 2022 р. – в’їзд для громадян України дозволений за таких умов:


1. континентальна Португалія – для в’їзду необхідно

 

 • пред’явити довідку про негативний результат тесту на коронавірус (ПЛР тест, зроблений в період не більше ніж за 72 години до подання документа, або швидкий лабораторний тест на антиген, зроблений в період не більше ніж за 48 годин до подання документа, або ковід-сертифікат про результати проведеного тестування)
 • громадянам України, які здійснють “неважливу” (в тому числі туристичну) подорож, необхідно пред’явити ковід-сертифікат про повний курс щеплення або сертифікат про одужання (європейський ковід-сертифікат або український цифровий ковід-сертифікат згенерований в додатку “ДІЯ”, з QR кодом, за умови, що пройшло більше 14 днів після останньої дози щеплення вакциною Janssen або AstraZeneca або Moderna або Pfizer)

*вищезазначене не стосується дітей до 12 років

 • заповнити форму на https://portugalcleanandsafe.pt/en/passenger-locator-card (форму рекомендують заповнити після здійснення“check-in” на рейс, на якому подорожуючі прибувають в Португалію, та до посадки в літак).

 


2.Мадейра – для в’їзду необхідно

 • подати ковід-документи: довідку про негативний результат тесту на КОВІД (приймаються результати швидкого лабораторного тесту на антиген, зроблений в період не більше ніж за 48 годин до прибуття) АБО європейський ковід-сертифікат про щеплення / одужання / тестування АБО український цифровий сертифікат про щеплення вакциною Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson/Janssen, Sinovac/Instituto Buntantan, Sinopharm (VeroCell) (згенерований в додатку “ДІЯ”, з QR кодом) або сертифікат про одужання (дійсний протягом 90 днів). Для подорожуючих, які прибувають без документа про нещодавні результати тестування, необхідно пройти таке тестування в аеропорту (безкоштовно) або залишатись на самоізоляції протягом 10 днів за місцем запланованого проживання.

*вищезазначене не стосується дітей до 12 років

 • заповнити форму на https://madeirasafe.com (рекомендовано заповнити за 48 годин до прибуття, індивідуально на кожного пасажира, діти до 12 років можуть бути внесені до форми одного з батьків, при заповненні необхідно завантажити ковід-документи; в результаті подорожуючий має отримати на емейл відповідний QR-код, який необхідно пред’явити в аеропорту по прибуттю на Мадейру). 


3. Азорські острови – для прибуття міжнародними авіаперевезеннями необхідно

 • подати довідку про негативний результат тесту на КОВІД (ПЛР тест, зробленого в період не більше ніж за 72 години, або швидкий лабораторний тест на антиген, зроблений в період не більше ніж за 48 годин до прибуття) АБО ковід-сертифікат про одужання (український сертифікат повинен бути згенерований в додатку “ДІЯ”, з QR кодом, дійсний 180 днів).

*вищезазначене не стосується дітей до 12 років

 

Менеджер направлення: Сиза Наталія
e-mail: euro5@alliance.ua

 

Київ - Мадейра - Київ (а/к SKY UP)

PQ9001 16:00-20:05
PQ9002 21:05-04:50

 • Пакетні тури
 • Індивідуальні запити

*Екскурсійні тури не проводяться в зв`язку з пандемією COVID-19

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

З 22 листопада 2021 дозволятиметься в’їзд до Іспанії з України громадян України, які пройшли повний курс вакцинації проти Covid 19 вакциною, що визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я або Європейським агентством лікарських засобів (після спливу 14 днів від дня отримання останньої дози).
Зазначене правило поширюється на осіб віком від 12 років та більше.
Діти віком до 12 років можуть в’їжджати без довідки про вакцинацію у супроводі батьків, які мають сертифікат про вакцинацію.

 

Усі пасажири, які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, мають завчасно заповнити формуляр санітарного контролю (на порталі МОЗ Іспанії https://www.spth.gob.es/ або завантаживши мобільний додаток Spain Travel Health –SpTH– на телефон) та отримати QR код для надання на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

 

Усі пасажири, які мають на меті в’їхати до Іспанії, підлягають проходженню санітарного контролю у першому пункті в’їзду, який передбачає щонайменше перевірку документів, візуальне обстеження та замір температури безконтактним способом.

 

Менеджер направлення: Сиза Наталія
e-mail: euro5@alliance.ua

Київ - Барселона - Київ (а/к Sky Up)

PQ741 KBPBCN  11:25   14:15

PQ742 BCNKBP  13:00   17:45

 • Пакетні тури
 • Тури вихідного дня
 • Індивідуальні запити
 • Індивідуальні запити на Коста Брава та Коста Дорада

*Екскурсійні тури не проводяться в зв`язку з пандемією COVID-19

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Відповідно до оновлених  правил перетину кордону з Італійською Республікою, у зв’язку із пандемією «Covid-19», Україну з 16 грудня 2021 року віднесено до переліку країн списку Е, що передбачає заборону на необов’язкові поїздки громадян України, у тому числі з метою туризму.

 

Виняток становлять громадяни України – власники посвідки на проживання в Італії, або ті громадяни, хто в’їжджає в Італію з підтверджених мотивів роботи, навчання, лікування або абсолютної необхідності. В окремих випадках, за рішенням італійських компетентних органів та за наявності аргументованих підстав, може бути дозволений в’їзд до країни осіб, які мають підтверджені та стабільні особисті стосунки з громадянами Італії.

 

При в’їзді громадянам України із зазначених вище категорій необхідно:

–  заповнити до прибуття он-лайн форму санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням;

– пред’явити довідку (сертифікат) про негативний результат молекулярного тестування (зроблений не більше ніж за 72 години до приїзду) або експрес-тестування на Covid-19 (зроблений не більше ніж за 24 години до приїзду);

– активувати процедури нагляду за здоров’ям у медичних установах відповідно до території проживання та пройти 10 днів самоізоляції, по закінченню якої провести повторне тестування для підтвердження негативного результату (молекулярний або експрес-тест).

 

При цьому заборонено в’їжджати до Італії громадянам, які протягом останніх 14-ти днів проживали або перебували транзитом у ПАР, Лесото, Ботсвані, Зімбабве, Малаві, Мозамбіку, Намібії та Есватіні.

 

Вищезазначені положення діятимуть до 31 січня 2022 року.

 

Детальна інформація щодо актуальних правил в’їзду в Італійську Республіку, інформація щодо правил проходження самоізоляції та виключення з них міститься на офіційній вебсторінці Міністерства закордонних справ Італії за посиланням: 1 та 2

 

УВАГА: Окрім зазначених вище правил також залишаються чинними правила необхідності підтвердження мети поїздки, місця перебування, наявності необхідних коштів, дати виїзду з Італії тощо, що перевірятиметься офіцерами прикордонної поліції Італії при в’їзді до країни. Остаточне рішення щодо дозволу на в’їзд/відмови у в’їзді завжди ухвалюється прикордонною поліцією Італії (Polizia di Frontiera).

 

Менеджер направлення: Кендзьор Інна
e-mail: kendzor@alliance.ua

 

 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

З 11 листопада 2021 року Україна належить до переліку так званих «територій дуже високого ризику» (very high-risk area),
що означає застосування для в’їзду до Нідерландів наступних нижчевказаних вимог.
 

Для осіб, які в’їжджають на територію ЄС із країн, що належать до переліку так званих «територій дуже високого ризику», діє заборона на в’їзд до ЄС. Виняткові категорії існують для осіб, які є повністю вакцинованими, або тих осіб, чия подорож підпадає під такі виключення:

Громадяни, які є повністю вакцинованими від COVID-19. Якщо особа проживає в країні, яка не входить до списку безпечних країн і є повністю вакцинованою, такий громадянин може бути звільнений від заборони на в’їзд до ЄС. Ви можете в’їхати до Нідерландів, якщо у Вас є доказ вакцинації, що свідчить про те, що Ви були повністю вакциновані вакциною, схваленою Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) або Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).


Вам потрібно буде подати для огляду такі документи співробітникам прикордонної служби Нідерландів:

 • Роздруковану і заповнену Декларацію про вакцинацію від COVID-19
 • (з 13 листопада 2021 року) негативний результат тесту на COVID-19
 • доказ вакцинації, визнаний Нідерландами
 • підтвердження Вашого зворотного рейсу


Декларацію про вакцинацію мають заповнити усі мандрівники віком від 12 років, які прибувають з-поза меж Шенгенської зони. Діти віком до 18 років, які подорожують з вакцинованими батьками або законними опікунами, звільняються від цієї вимоги, але повинні пред’явити для огляду негативний результат тесту на COVID-19.


Менеджер направлення: Дзюба Ольга
e-mail: olga@alliance.ua

Київ - Амстердам - Київ (а/к МАУ, KLM)

 • Пакетні тури
 • Тури вихідного дня
 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Згідно з оцінкою Франції рівня захворюваності в країнах світу на COVID-19 Україну віднесено до переліку країн так званої «помаранчевої» зони. У зв’язку з цим в’їзд громадян України до Франції відбувається відповідно до імміграційних правил Франції для громадян з країн “помаранчевої” зони ( https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus/deplacements) на таких умовах:

 • Якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції, він може в’їхати до Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield). Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19. Цикл вакцинації вважається дійсним,  якщо з моменту останньої дози вакцини минуло не більше 9 місяців. В іншому випадку вимагається бустерна доза вакцини Pfizer або Moderna. 

Правила, що застосовуються до вакцинованих дорослих, поширюються за тих самих умов на супроводжуючих їх неповнолітніх дітей, незалежно від того, вакциновані вони чи ні.

 • Якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції тільки при умові пред’явлення документу, що підтверджує “нагальну необхідність” в’їзду до Франції, а також за наявності ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 48 годин або тесту на антиген, зробленого не раніше, ніж за 48 години до в’їзду, пройти тест на антиген в аеропорту Франції після прибуття та дотримуватися 10-денної самоізоляції.


*Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).
 

 

Менеджер направлення: Міхальченкова Марина
e-mail: euro4@alliance.ua

Київ - Париж - Київ (а/к МАУ, Air France)

 • Пакетні тури
 • Тури вихідного дня
 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця
 • По прибуттю до Латвії, у разі, якщо громадяни України мають COVID-сертифікати країн-членів ЄС ЄЕП, Швейцарії та Великої Британії (про повний курс вакцинації (Vaxzevria/AstraZeneca, Comirnaty /Pfizer, Spikevax/Moderna, Janssen) або про те, що особа перехворіла СOVID19) – такі особи не підлягають 10-денній самоізоляції та звільнені від вимоги тестування на COVID-19 перед прибуттям до Латвії та після прибуття до Латвії.
  (Перевірка дійсності цифрових COVID-сертифікатів здійснюється за допомогою QR-коду: https://covid19sertifikats.lv/verify

 

 • В разі  відсутності під час в’їзду до Латвії зазначених вище COVID-сертифікатів у громадян України, залишається обов’язковою наявність негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЦР, який проведено не більш як за 72 години до перетину кордону,  або тест на антигени, проведений не раніш, ніж за 48 годин до перетину кордону. Такі особи не підлягають 10-денній самоізоляції. В разі  відсутності під час в’їзду до Латвії негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЦР, який проведено не більш як за 72 години до перетину кордону,  або тесту на антигени, проведений не раніш, ніж за 48 годин до перетину кордону – одразу після прибуття до Латвії  необхідно зробити тест. Самоізоляція не потрібна. Діти до 12 років - тести не потрібні.
 • Перед прибуттям до Латвії необхідною вимогою є заповнення анкети на сайті covidpass.lv (не раніше, ніж за два дні до приїзду до ЛР).

 

Менеджер направлення: Гончарова Ірина
e-mail: euro3@alliance.ua

Київ - Рига - Київ (а/к AirBaltic)

 • Індивідуальні запити

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

 

З 19 липня 2021 року необов’язкові/туристичні подорожі громадян України до Литви можливі за умови, якщо вони:

 • Є повністю вакцинованими від COVID-19 (дозволеними вакцинами є: Janssen, Comirnaty BioNTech/Pfizer, Moderna, Vaxzevria AstraZeneca) та мають відповідний документ або сертифікат медичного закладу, що це підтверджує, англійською або іншою мовою ЄС. Самоізоляція по прибуттю до Литви в такому разі не є обов’язковою.
 • Мають негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 (сертифікат має бути перекладеним на литовську або англійську мову), зробленого не раніше як за 72 годин до в’їзду до Литви, або тесту на антигени COVID-19 (сертифікат має бути перекладеним на литовську або англійську мову), зробленого не раніше як за 48 годин до в’їзду до Литви. 10-денна самоізоляція для таких осіб є також обов’язковою. Термін самоізоляції можна зменшити, якщо власним коштом здати тест на 7-й день самоізоляції.


Як і раніше, за 48 годин до в’їзду у Литву необхідно заповнити онлайн форму на сайті https://keleiviams.nvsc.lt та отримати QR-код.

 

Менеджер направлення: Гончарова Ірина
e-mail: euro3@alliance.ua

Київ - Вільнюс  - Київ (а/к AirBaltic)

 • Індивідуальні запити

 

Правила в`їзду

Авіапереліт

Співпраця

Для громадян України з 02.08.2021 р. було знято обмеження на в’їзд до Швейцарії.
Разом з тим, при в’їзді до Швейцарії всім подорожуючим необхідно пред’явити:

 • сертифікат про повний курс вакцинації (якщо після отримання останньої дози минуло 14 днів).
  Перелік визнаних в Швейцарії на даний час вакцин: Pfizer/BioNTech (BNT162b2 / Comirnaty® / Tozinameran), Moderna (mRNA-1273 / Spikevax / COVID-19 vaccine Moderna), AstraZeneca (AZD1222 Vaxzevria®/ Covishield™), Janssen / Johnson & Johnson (Ad26.COV2.S), Sinopharm / BIBP (SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell)), Sinovac (CoronaVac);
 • або негативний результат ПЛР тесту (тест необхідно зробити максимум за 72 години до в’їзду);
 • або негативний результат швидкого тесту на антиген COVID-19 (тест необхідно зробити максимум за 48 годин до в’їзду);
 • або підтвердження, що ви мали захворювання на COVID-19 протягом останніх шести місяців та одужали.


Вимоги до тесту: З 20 вересня 2021 року особи, які не були вакциновані або які не одужали, повинні здати через чотири-сім днів після в’їзду на територію Швейцарії за свій рахунок повторний тест на COVID-19. Про результат другого тесту має бути повідомлено відповідне кантональне відомство охорони здоров’я за місцем перебування особи. Діти віком до 16 років звільняються від тестування.

Вимоги до реєстрації: З 20 вересня 2021 року, усі без виключення особи, які в’їжджають до Швейцарії, повинні заповнити при в’їзді спеціальну онлайн-форму:
https://swissplf.admin.ch/formular

За допомогою інтерактивної програми Travelcheck можливо перевірити індивідуальні умови для в’їзду до Швейцарії: https://travelcheck.admin.ch/home

Видача швейцарського COVID-сертифіката для осіб, щеплених за кордоном вакциною, схваленою у Швейцарії
З 20 вересня всі особи, які були щеплені за кордоном вакциною, схваленою Європейським агентством з лікарських засобів (EMA), можуть отримати швейцарський COVID-сертифікат в кантональному відомстві охорони здоров’я. Це забезпечує участь у суспільному житті людей, які були вакциновані за кордоном або одужали за кордоном, наприклад туристів. Наразі Швейцарія визнає сертифікати країн-членів ЄС та інших країн, що приєдналися до ініціативи Digital COVID Certificate.
На час перехідного періоду (до 10 жовтня 2021 року) Швейцарія визнаватиме українські сертифікати вакцинації проти COVID -19 для отримання доступу до місць та подій, що його потребують.

 

Менеджер направлення: Міхальченкова Марина
e-mail: euro4@alliance.ua

Київ - Цюрих/Женева  - Київ (а/к МАУ)

 • Індивідуальні запити
 • Екскурсійні тури

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання перевіряти в офіційних джерелах.