USD = 29.65 грн.
EUR = 33.38 грн.
Екскурсії в Каппадокії

  • Групові екскурсії

NEW! Екскурсія «Панорама Каппадокії» (25 євро/люд.)
Долина голубів
– один из найкращих оглядових  майданчиків з карколомним видом на замок Учхісар!
Гарне місце для пішої прогулянки, розташоване між містечками Гьореме та Учхисар, довжиною близько 4 кілометрів. Долина має таку назву, оскільки тут століттями мешкали тисячі голубів! Сільські жителі і фермери використовували послід в якості природного добрива для виноградників та городів, тому охороняли птахів та будували голуб’ятні.
З розквітом християнства монах збирали голубині яйця і використовували їх для виготовлення штукатурки для церковних фресок.
Замок Учхісар – велична скеля-фортеця
Насправді, Учхісар перекладається як «три фортеці». Це 60-метрова скеля, що знаходиться на висоті 1400 м над рівнем моря. З вершини фортеці відкривається безкрайній вид на простори Каппадокії – вулканічні долини, плато, і навіть на засніжену верхівку вулкана Ерджієс! Однойменне містечко розташувалось біля підніжжя фортеці і формою нагадує птаха з розкритими крилами
Оглядовий майданчик Гьореме
Рано вранці сюди приходять, щоб зустріти схід сонця та помилуватись зльотом десятків повітряних куль, а вдень – оглянути вражаючу панораму містечка Гьореме.
Долина Кохання
Одне з найвідоміших місць Каппадокії носить таку назву через кам’яні стовпи висотою 20-30-40 метрів, які за формою нагадують фалічні символи. На оглядовому майданчику обладнані численні фото-куточки.
Дегустація вин у місцевій виноробні та відвідання виставки місцевого каміння в старовинному маєтку
Три красуні

Кам’яні стовпи з інтригуючою назвою розташовані в Угрюпі та є символом не тільки Каппадокії, а навіть всієї Туреччини
Обід в традиційному ресторані
Долина Деврент
Відома також як Долина Уяви, це одне з місць, які обов’зково сліт відвідати в Каппадокії! Тут немає церков, фортець або римських поховань і тут ніхто ніколи не мешкав. А приваблює вона незвичайними скальними формуваннями, багато з яких нагадують тварин і людей. Найбільш впізнавані – верблюд, ящерка, вершники на коні, Діва Марія, шапка Наполеона і багато іншого – треба тільки дати волю своїй уяві!
Центр гончарства
Аванос – центр гончарства і килимарства. Гончарним промислом тут займаються кілька тисячоліть – ще з часів хетів! Це пов’язане з тим, що червоні глини відмінної якості в Аваносі завжди під рукою: їх добувають на берегах Червоної річки (Кизилирмак). Килимарні майстерні Аваноса також відомі навколо і поступаються лише майстерням Кайсері, найстарішим та найкращим в Туреччині.

Екскурсія «Червоний тур» (50 євро/люд.)
Вхідні квитки та обіди входять у вартість
Перша зупинка біля підніжжя величної фортеці Ухчісар, яка є найвищою точкою регіону.
Знаменитий об'єкт Світової спадщини «ЮНЕСКО» - музей під відкритим небом Гереме. Печерні церкви, розписані картинами з Нового Заповіту і вражаюча іконографія у фресках.
Далі Долина уяви (Деврент), де кожен знайде власну «фігуру» зі скель. Тут немає церков, фресок і монастирів у печерах, але приголомшливий ландшафт та  захоплюючі скельні структури різної форми, в яких можна упізнати обриси тварин та людей.
Місто Аванос, розташоване вздовж найдовшої річки Туреччини. Центр гончарного мистецтва, де буде можливість побачити традиційні вироби з теракотової глини. Це стародавнє місто було центром хетських гончарних майстрів, і сьогодні та ж сама червона глина з оточуючих пагорбів використовується для створення знаменитої кераміки. Мистецтву більше 4000 років. Майстер-клас з ліплення з червоної глини.
При вї’зді до Ургюпа – оглядовий майданчик «Три красуні».
 
Екскурсія «Зелений тур» (50 євро/люд.)
Вхідні квитки та обіди входять у вартість
Екскурсія починається з однієї з найбільш видовищних панорам на поселення Гьореме та долину фортеці Ухчісар.
Відвідання одного з найбільших та наймальовничіших підземних міст в Каппадокії – Дерінкую, де відкрито для огляду вісім рівнів.
Після цього – прогулянка каньйоном Іхлара, глибиною 150 м. По дну каньйону протікає річка Мелендіс, безліч гарних природних куточків, а в оточуючих скелях можна побачити залишки печерних церков та келій.
Панорама одного з найдавніших християнських печерних монастирів – Селіме.
Долина голубів – один з найгарніших оглядових майданчиків з приголомшливим видом на замок і можливістю погодувати птахів.
Долина Пашаба, вона ж Долина Монахів – містичне місце з особливою енергетикою та можливістю прогулятись проміж «димарів фей».
 
Екскурсія «Блакитний тур» (50 євро/люд.)
Вхідні квитки та обіди входять у вартість
Блакитний тур, або тур до Соанли – це тур історичним спадком Каппадокії, з відвідуванням найбільш цікавих та дивовижних місць, церков та долини Соанли:
Перша зупинка в турецько-грецькому селищі Мустафапаша. Ця місцевість була священною не тільки для християн, але й для мусульман
Далі ми вирушаємо на прогулянку одною з долин Каппадокії – Соанли, яка була культурним центром та найбільшим монастирським комплексом в регіоні.
Наступна зупинка – місце археологічних розкопок античного римського міста Собесос, який було знайдено зовсім нещодавно і до 2002 року про нього не було ніяких відомостей.
Далі ми відвідуємо місто Ортахісар і монастир-шпиталь Халач, що належав заможній родині і в ньому вироблялись ліки.
Підземне місто Каймакли – декілька поверхів під землею, лабіринти з коридорів, унікальні системи вентиляції та захисту від ворогів!
Остання зупинка – Ургюп, один за найбільших туристичних центрів Каппадокії, який також є місцем подвижництва Св. Іоанна Руського

  • Групові розважальні поїздки

Катання на квадроциклах:
1 година - 15 євро/люд.
2 години - 20 євро/люд.

Катання на конях:
1 година - 20 євро/люд.
2 години - 30 євро/люд.

Джип-сафарі (мін. 3 людини)
2 години - 30 євро/люд.

  • Груповий політ на повітряній кулі - СУПЕР-ЦІНА у СЕРПНІ та ЖОВТНІ: 70 євро/люд.

** Просимо звертати увагу на фактор погоди - вся аеронавтика над Каппадокією контролюється Державною авіаслужбою Туреччини - дозвіл на злети видається саме цією організацією, при наявності сприятливих погодних умов. На заваді зльоту може стати тільки сильний вітер або значні опади. У разі неможливості польоту в запланований день, ми робимо все можливе, щоб перенести його на інший день туру за умови наявності вільних місць на кулях!