-->

USD = 28.50 грн.
EUR = 31.99 грн.
Безкоштовні трансфери «Експо-2020»

Управління автомобільних доріг та транспорту Дубая оголошує про безкоштовне автобусне сполучення з дев'яти місць Дубая на Expo 2020 Dubai.

Управління автомобільних доріг та транспорту Дубая (RTA) оголосило про розгортання 126 автобусів загального користування, які отримали назву «Експо-райдер», для безкоштовного обслуговування відвідувачів виставки Expo 2020 Dubai з дев’яти місць у Дубаї. Крім того, будуть запущені два маршрути для транспортування відвідувачів Expo з різних готелів безпосередньо на місце проведення мегаподії в Дубаї.

Генеральний директор та голова Ради виконавчих директорів RTA Маттар Аль Таєр підтвердив готовність RTA надати унікальну, безперебійну та швидку транзитну послугу для відвідувачів Експо-2020 з різних місць у Дубаї та по всій території ОАЕ шляхом розгортання 203 автобусів. Ці автобуси матимуть високі стандарти безпеки та розкоші та зручні сидіння. Вони сумісні зі стандартами низьковуглецевих викидів Євро 6, що робить їх першими у своєму роді на Близькому Сході та у Північній Африці (Мена). Завдяки впровадженню цих високоякісних автобусів RTA прагне зробити масовий транспорт ідеальним вибором мобільності для відвідувачів виставки Expo 2020 Dubai.

Перша станція - це Пальма Джумейра, де на автобуси виділяється 54 рейси на день в обидві сторони з суботи на середу та 57 поїздок на день в обидві сторони в четвер та п’ятницю. Частота обслуговування становитиме 15 хвилин.

Друга станція - Аль Бараха, де виділено сім автобусів для здійснення 62 поїздок на день в обидві сторони з суботи на середу та 68 поїздок на день в обидві сторони в четвер та п’ятницю. Частота обслуговування становитиме 30 хвилин.

Третя станція - це Аль Губайба, станція, що характеризується інтеграцією різних видів громадського транспорту, включаючи метро Дубая, громадські автобуси, морський транспорт та таксі. Дванадцять автобусів призначені для здійснення 74 поїздок на день в обидві сторони з суботи на середу та 76 щоденних рейсів в обидві сторони в четвер та п’ятницю. Частота обслуговування становитиме 15 хвилин.

Четверта станція - Етісалат, що примикає до станції метро Етісалат на зеленій лінії. Вісім автобусів призначені для виконання 70 поїздок на день в обидві сторони з суботи на середу, і 72 поїздки на день в обидві сторони в четвер та п’ятницю.

П’ята станція - Global Village, де виділено три автобуси, які щоденно здійснюють десять поїздок у всі будні. Частота обслуговування становитиме 60 хвилин.

Шоста і сьома станції - це International City та Dubai Silicon Oasis Stations. На обох станціях виділено вісім автобусів для здійснення 78 поїздок на день в обидві сторони з суботи на середу та 82 поїздки на день в обидві сторони в четвер та п’ятницю. Частота обслуговування становитиме 15 хвилин.

Восьма станція - «Дубай Молл», де виділено п’ять автобусів для виконання 55 поїздок на день в обидві сторони з суботи на середу та 59 поїздок на день в обидві сторони у четвер та п’ятницю. Частота обслуговування становитиме 30 хвилин.

Дев’ята станція - це міжнародний аеропорт Дубая, де вісім автобусів виділяються на 52 поїздки в день в обидві сторони, сім днів на тиждень. Частота обслуговування становитиме 20 хвилин.