USD = 29.65 грн.
EUR = 33.38 грн.
Привілеї для гостей готелю NG PHASELIS BAY

NG Phaselis Bay продовжує доповнювати свій світ, сповнений привілеїв, новими послугами!
Отримайте задоволення від швидкої та легкої подорожі з комфортом NG Phaselis Bay.

  • В аеропорту Анталія готель пропонує безкоштовну послугу CIP Meet & Assist* (FastTrack) (прискорене проходження митного та паспортного конролю) та комфортабельне проведення часу в CIP Lounge для зворотних міжнародних рейсів.
  • Відкриваючи нові горизонти у світі, NG Phaselis Bay пропонує послуги Lounge** у терміналі внутрішніх рейсів аеропорту Анталія для внутрішніх зворотних рейсів.
  • NG King Villa вітає своїх гостей у сучасному, комфортабельному та привілейованому світі обслуговування терміналу CIP Термінал*** на рейсах прибуття та повернення.


* CIP Meet & Assist (Fast Track) & CIP Lounge надає послуги цілий рік, для всіх категорій номерів що проживають мінімум 7 ночей, тільки для прямих міжнародних зворотних рейсів. Дана послуга дійсна з 1 січня 2022 року.
** Протягом року гостям, що проживають від 7 ночей (в усіх категоріях номерів) надається послуга Lounge для внутрішніх рейсів. Ця послуга дійсна з 1 січня 2022 року.
*** Лише гості, що проживають на віллах щонайменше 14 ночей, можуть скористатися безкоштовною послугою терміналу CIP по прибуттю та назад. Прибуття та від'їзд під час проживання підлягають сплаті. Ця послуга дійсна з 1 січня 2022 року.

 

  • NG Phaselis Bay пропонує своїм гостям спеціальні привілеї в номерах. Підтримайте догляд за тілом за допомогою одного з всесвітньо відомих косметичних брендів Molton Brown, що пропонується у всіх типах номерів, та люксового бренду Etro, що пропонується у NG KingVilla.
  • Капсульний кавовий набір Nespresso, що є у кожному номері, дозволить подвоїти задоволення від кави.

 

Актуальні вебінари та відео з готелів вже на нашому офіційному Youtube каналі
Кращі цінові пропозиції та акції по турам в Туреччину та не тільки, слідкуй в Instagram

Теж новини