-->

USD = 27.55 грн.
EUR = 31.80 грн.
Прага визнана найкрасивішим містом в світі

Карлів міст, Староміська куранти, Летенські сади або набережна Влтави. Це лише деякі з місць, які зробили Прагу найкрасивішим містом на планеті. Вона перевершила Париж, Рим, Нью-Йорк і Чикаго в журналі Time Out.
Ми попросили 27 тис. городян з усього світу назвати кращі якості їхнього міста, і столиця Чеської Республіки виявилася на першому місці за красою: 83% опитаних нами мешканців Праги високо оцінили її мальовничий вид історичних провулків, де зустрічаються готика, ренесанс, бароко і модерн.
Будь то прогулянка по Карловому мосту або спостереження за Орлоєм, день в Празі обов'язково буде пов'язаний з чудовою архітектурою. Але справа не тільки в будівлях: «Вирушайте на пагорб Летна, щоб помилуватися приголомшливими видом, або походіть по набережній Влтави, щоб відчути спокій і умиротворення», - йдеться у підсумках дослідження.
"Рейтинг краси" є частиною іншого, глобального рейтингу кращих для життя міст світу, який Time Out опублікував тиждень тому. У ньому Прага посіла сьоме місце.
Крім лідерства в красі, зовсім не дивно, що Прага зайняла друге місце в категорії «релаксація». «Тут абсолютно звично купити чашечку кави і порелаксувати, насолоджуючись незвичайною атмосферою», - додали автори рейтингу.

Джерело

Теж новини