USD = 28.37 грн.
EUR = 33.64 грн.
З 04.06 змінюються правила в`їзду до Туреччини

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ❗️

З 04.06 всі пасажири, які подорожують до Туреччини повинні пред`явити негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше ніж за 72 години до прильоту до Туреччини, або пред`явити швидкий результат тесту на антиген, зроблений не раніше 48 годин до прибуття рейсу до Туреччини. Тести без набору ПЛР або РНК не приймаються. Пасажири, які не можуть представити тестування відповідно до зазначених типів, до рейсу допущені не будуть. Результати ПЛР-тесту можуть бути представлені як у друкованому вигляді, так і в форматі онлайн-результату.
Результати ПЛР-тесту мають бути представлені тільки латиницею.

Надання результату ПЛР-тесту не стосується:

  • Пасажирів, які мають сертифікат вакцинації двома дозами від COVID-19 (однією дозою Johnson & Johnson) про те, що вони зробили вакцинацію не раніше ніж за 14 днів до вильоту та за умови, що вони не відвідували в період останніх 14-ти днів Великобританію, Іран, Єгипет, Сінгапур, Афганістан, Бангладеш, Бразилію, Південну Африку, Індію, Непал, Пакистан, Шрі-Ланку.
  • Пасажирів з позитивним результатом тесту на COVID-19 та з сертифікатом про одужання, що виданий в період за останні 6 місяців та за умови, що вони не відвідували в період останніх 14-ти днів Великобританію, Іран, Єгипен, Сінгапур, Афганістан, Бангладеш, Бразилію, Південну Африку, Індію, Непал, Пакистан, Шрі-Ланку.
  • Пасажирів віком від 0 до 6 років.

*Інформація може змінюватись

Теж новини