USD = 28.32 грн.
EUR = 34.22 грн.
Страхування фінансових ризиків від невиїзду

СТРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РИЗИКІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ВІДМІНОЮ ЧИ ПЕРЕРИВАННЯМ ПОДОРОЖІ.

Шановні клієнти, ТО “Альянс” дбає про безпеку своїх туристів, тому ми раді Вам повідомити, що тепер у вартість входить обовязковий страховий поліс з включеною в нього опцією «Відміна подорожі» від страхової компанії  ERV.

Переваги нашого полісу:

 • Мінімальний термін оформлення полісу до тур пакету  - за 1 день до початку подорожі! Та максимальний термін не більш ніж за 180 днів.
 • Зниженні тарифи.
 • Поліс починає діяти одразу, після оплати бронювання та виписки.
 • Дозволяється також виписка полісів для нерезидентів країни, у віці до 80 років, поїздка яких починається з території України.
 • Із суми страхового відшкодування утримується франшиза у розмірі 20%
 • Максимальна сума відшкодування складає до 2000 у.о. на людину.
   

Приклади при яких  даний поліс може стати у нагоді:

 1. Отримання травми або раптове захворювання, в тому числі на COVID-19, які вимагають амбулаторного/стаціонарного лікування Застрахованої особи, або члена її сім’ї, або супутника.
 2. Відмова на в'їзд в країну подорожі, при підозрі захворювання на COVID-19 (Заборона посадки на рейс, не перепустка на контролі вже в країні подорожі), якщо цей діагноз буде лабораторно підтверджений висновком ПЛР- тесту в Україні, який в свою чергу має бути пройдений не пізніше 3 днів після повернення до місця постійного проживання.
 3. Запізнення на рейс із України у зв’язку із нещасним випадком, дорожньо-транспортною пригодою чи поломкою громадського транспортного засобу (крім таксі), на якому Застрахована особа прямувала до аеропорту.
 4. Викрадення проїзних документів, закордонного паспорта, водійського посвідчення або інших документів, відсутність яких не дозволяє здійснити подорож, про що негайно заявлено в органи МВС.
   

Ознайомитися з усіма іншими детальними умовами страхування Ви можете ТУТ.

При настанні події, протягом 24 годин турист має повідомити про це Страховика  електронною поштою на адресу info@eurotravelins.com.ua  (цілодобово) та за телефоном +38 044 299 78 87.

Ми були раді поділитися з Вами вже наявними змінами і будемо також інформувати про подальші новини!

Теж новини