-->

USD = 27.33 грн.
EUR = 31.58 грн.
Роз'яснення нових обмежень в Туреччині

На сайті МВС Туреччини з'явився циркуляр зі списком анонсованих президентом Туреччини нових обмежень.
За офіційною інформацією МВС, нові обмеження і заборони вступлять в силу з 20.00 п'ятниці (20 листопада) у всіх провінціях Туреччини.

Комендантська година на вихідних з можливістю виходу на вулицю з 10:00 до 20:00. Заборонено залишати будинки з 20:00 суботи до 10:00 неділі, а потім з 20:00 неділі до 05:00 понеділка. Туристи, які тимчасово перебувають на території Туреччини, звільнені від дотримання заборони на вихід на вулицю.

  • Ресторани та кафе працюватимуть з 10:00 до 20:00 тільки на видачу, сидіти в приміщенні буде не можна. Після 20:00 будуть працювати тільки онлайн і телефонні замовлення. Роботу придорожніх закладів громадського харчування на трасах повинні визначити місцеві Комітети з охорони здоров'я.
  • Громадські заклади (ТРЦ / магазини, салони краси / перукарні) будуть працювати з 10:00 до 20:00.
  • До 31 грудня 2020 року будуть зачинені кінотеатри, кав'ярні / чайхани, інтернет-кафе / ігрові салони, більярдні зали, спортивні ігрові майданчики.
  • Турецькі громадяни, які забронювали собі номер в готелі, зможуть на особистому транспортному засобі відправитися в подорож за умови, що документально можуть підтвердити своє бронювання (дата броні і час переміщення до готелю).
  • Ресторани, що знаходяться на території готелів, не потрапляють під обмеження, але можуть обслуговувати тільки клієнтів, які проживають в готелі.
  • На магазини і громадські заклади, що знаходяться на території аеропортів, заборона не поширюється. Також можуть і працювати лікарняні кафе.

Теж новини