-->-->

USD = 29.12 грн.
EUR = 34.80 грн.
До відома клієнтів та партнерів!

Шановні колеги та клієнти ТО Альянс!
Доводимо до вашого відома, що наразі, у зв’язку з поширенням вірусу та введенням карантинних заходів, колектив нашого туристичного оператора працює у віддаленому режимі. Ми продовжуємо виконувати прийнятi на себе зобов’язання щодо туристичного обслуговування туристів та забезпечуємо безперервну роботу зі зверненнями туристичних агентів з приводу перенесення (перебронювання) та ануляції турів згідно договорiв на туристичне обслуговування. 
Перш за все, ми піклуємось про здоров’я, життя та дотримання прав та iнтересiв наших клієнтів, у зв’язку з чим намагаємось забезпечити перебронювання турів для тих туристів, чиї подорожі припали на період карантинних обмежень. Зі своєї сторони, ТО Альянс, виконав усі можливі та неможливі дії для повернення усіх наших туристів додому у строки, оголошенні Президентом, та Кабінетом міністрів України, до закриття державного кордону.
Також, для тих туристів, що мають заброньовані тури на перiод після закінчення карантинних обмежень, та занепокоєні перспективами подальшого розвитку епідемії в світі, наразі ми йдемо назустріч та розглядаємо можливість переносу дат таких турів на більш пізнішi без додаткових оплат з боку туриста, але з урахуванням умов, поставлених нам авіакомпаніями та приймаючими компаніями. 
Всі звернення ми намагаємось обробляти своєчасно, але просимо Вас зважати на поточні складнi обставини, та відноситись з розумінням до можливих затримок, адже, в першу чергу, ми опрацьовуємо звернення з виїздами на найближчі дати. 
Звертаємо Вашу увагу, що вирішення всіх питань, що виникають в рамках виконання договору на туристичне обслуговування, укладеного туристом через турагента, здійснюються на основі письмового звернення туриста до такого турагента.
Всі звернення щодо ануляції турів приймаються в письмовому вигляді та розглядаються з урахуванням положень договору на туристичне обслуговування.

Теж новини