-->-->

USD = 29.12 грн.
EUR = 34.80 грн.
Припинення авіасполучення України з іншими країнами на два тижні у зв'язку з Covid-19

Як стало відомо, відповідно до рішення РНБО України, починаючи з 00 год. 00 хв. 17 березня 2020 року, Україна призупиняє пасажирське авіасполучення строком на 14 діб. Приймаючи до уваги те, що вказані обставини є обставинами непереборної сили, піклуючись про своїх туристів та бажаючи уникнення або, принаймні, максимального зменшення негативного впливу вказаних обставин на процес виконання укладених договорів на туристичне обслуговування та запланований заздалегідь відпочинок наших туристів, туристичний оператор «АЛЬЯНС» повідомляє про наступне:

Туристичний оператор «АЛЬЯНС» наразі докладає усіх можливих зусиль щодо повернення з-за кордону усіх відпочиваючих там туристів, незважаючи на розмір пов’язаних з цим необхідних додаткових витрат. Переконливо просимо врахувати, що усі можливі звернення туристів, що достроково повертаються зі своїх подорожей, щодо виплати їм будь-якого відшкодування будуть розглядатися туроператором відповідно до умов укладеного договору та чинного законодавства України, та з урахуванням фактично понесених туроператором витрат (в тому числі, витрат на повернення туриста до України).

Громадянам, що наразі тільки планують свій відпочинок, переконливо радимо обирати для цього період після 01 квітня 2020 року. Тим громадянам, що вже уклали договори на туристичне обслуговування, ми пропонуємо звернутися до Вашого турагента та перенести заброньований тур на більш пізніший час. При цьому ми не виключаємо того, що при перенесенні туру туроператором буде утримано фактично понесені ним витрати на організацію такого первісно заброньованого туру відповідно до умов укладеного договору та чинного законодавства України. Звертаємо Вашу увагу на те, що туристичний оператор «АЛЬЯНС» не радить туристам виїжджати за межі України до відновлення пасажирського авіасполучення, а прийняттям рішення про вирушення у туристичну подорож за межі України після 14 березня 2020 року турист цим приймає на себе повну відповідальність за своє здоров’я, життя та спосіб і час свого повернення в Україну.

У випадку, якщо турист, що вже уклав договір на туристичне обслуговування, не бажатиме перенесення туру на більш пізніший час, він вправі відмовитись від такого туру, подавши турагенту, за сприяння якого він уклав договір на туристичне обслуговування, відповідну письмову заяву. Повернення коштів за такий тур буде проведено туристичним оператором «АЛЬЯНС» відповідно до умов укладеного договору та чинного законодавства України, з утриманням туроператором фактично понесених ним витрат на організацію такого анульованого туру. При цьому, сума фактично понесених туроператором витрат утримується останнім навіть у випадку відмови від туру більше, ніж за 30 днів до його початку.

З повагою та сподіванням на розуміння,
Ваш туристичний оператор «АЛЬЯНС»

Теж новини