-->-->

USD = 29.12 грн.
EUR = 34.80 грн.
Министерство здравоохранения Таиланда отмечает, что в стране нет вспышки коронавируса nCoV!

Міністерство охорони здоров'я Таїланду наголошує, що в країні немає спалаху коронавірусу nCoV і радить громадськості не панікувати

Бангкок, 24 січня 2020 року - Міністерство охорони здоров'я Таїланду підтверджує, що Таїланд має ефективні системи для контролю стану здоров'я відвідувачів та виявлення можливих випадків захворювання на коронавірус (nCoV).

Два випадки коронавірусу (nCoV) у китайських мандрівників з міста Ухань були виявлені та ізольовані завдяки ефективним системам контролю стану здоров'я на в’їзді до країни.

З 3 січня Таїланд встановив чотири інфрачервоні термо сканери в міжнародних аеропортах Суварнабхумі, Дон Муанг, Чіанг Май та Пхукет для цілодобового обстеження всіх пасажирів, особливо з Китаю. Усі три особи з підозрою на коронавірус були направлені на обстеження та лікування до Інституту інфекційних захворювань у Бангкоку. Діагноз коронавірусу nCoV підтвердився у двох із них.

У Таїланді діє ефективна система спостереження та скринінгу для контролю захворювань, а також накопичено великий досвід роботи з подібними медичними станами, включаючи ГРВІ, МЕРС, пташиний грип та інші. У разі виявлення будь-яких підозрілих випадків, вони будуть негайно піддані карантину та направленні на подальші дослідження.

Міністерство охорони здоров’я також рекомендує тайським та міжнародним туристам, які відвідували м. Ухань, Китай, протягом 14 днів негайно звернутися за медичною консультацією та лікуванням, якщо вони відчувають будь-які з таких симптомів: лихоманка, кашель, біль у горлі, нежить та задишка. Записатися на проходження обстеження на присутність коронавірусу можна, зателефонувши за гарячою лінією Департаменту контролю захворювань 1422.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) співпрацює з Таїландом та іншими країнами для подальшого вивчення випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, та для забезпечення їх попередження та контролю.

Теж новини