USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Бюкфюрдо

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Бюкфюрдо — курорт Угорщини, що найбільш динамічно розвивається. Водолікарня здатна щодня приймати тисячі гостей. Більше половини гостей прибуває з Австрії, яка знаходиться лише за 25 км. Тут обладнано найбільший в Угорщині та у всій Центральній Європі майданчик для гри в гольф

Курортне містечко Бюкфюрде розташоване на північному сході області Ваш, на місці, де зустрічаються гряди альпійських гір і Мала угорська низовина. Місто отримало світову славу завдяки своїй лікувальній воді. Щороку сюди приїжджає близько мільйона гостей, причому переважно з-за кордону. Восени 1957 р. тут, на більш ніж кілометровій глибині, було виявлено велику кількість гарячої термальної води з цінними мінеральними речовинами. У 1962 р. тут відкрився купальний басейн. Через три роки бюкська вода набула офіційного статусу лікувальної мінеральної води.

Лікувальні властивості бюкської води
Вода видобувається з глибини 1282 м. Її температура лежить на поверхні становить +55 °С. Вона відноситься до групи кальцієво-магнієво-гідрокарбонатних вод зі значним вмістом фтору, йоду, заліза та високим вмістом вуглекислоти.


Показання:

 • Місцеві води показані при склерозі, пошкодженнях хрящового диска, крихкості кісток;
 • люмбаго, хворобі Бехтерєва, подагрі;
 • хронічному запаленні суглобів;
 • для реабілітації після ортопедичних та нейрохірургічних операцій;
 • відновлення після травм;
 • а також при хронічних жіночих та урологічних запаленнях. 


Протипоказання:

 • Бюкські термальні води протипоказані при тяжких захворюваннях серця та судинної системи;
 • тромбозі;
 • наявності злоякісних пухлин;
 • туберкульозі; вагітності;
 • гострих запальних захворюваннях. 


Лікувальна купальня
Купальня розташована в окремому лікувально-туристичному комплексі, за два кілометри від села Бюк. На території 13 га знаходиться Парк лікувальної купальні та рекреації. У купальні шість термальних (32-34 °С), чотири лікувальні (32-39 °С), три дитячі, лікувальний і глибокий басейни, гірка, а також басейн з гладкою поверхнею води. Зверніть увагу! У Бюкській лікувальній купальні можна пройти медичне обстеження на найвищому рівні. Індивідуальні комплекси процедур складаються лікарями-фахівцями, ґрунтуючись на загальному стані пацієнта та його захворюваннях. Застосовуються масаж, підводний масаж, перлинна, вуглекисла, вагова ванни, лікувальне обгортання, індивідуальна та групова лікувальна гімнастика, електротерапія, а також альтернативні процедури: лікування лазером, повітротерапія, рефлексний та тайський масаж.


Місцеві пам'ятки
У 20 км від Бюкфюрде розташоване місто Кесьог, що таїть у собі дух атмосфери Середньовіччя. Тут варто оглянути церкву Серця Ісуса, що стоїть на Головній площі, площа Юришича – мабуть, найкраще збережений в Угорщині пам'ятник Середніх віків, а також фортеця та міські музеї. У гірському масиві Кесьог можна прогулятися до Семи джерел, які набули сьогоднішнього вигляду у 1896 році напередодні святкування тисячоліття приходу угорців на територію їхньої нинішньої держави. Вода тут питна, тож можна спробувати її з усіх семи джерел. У мальовничій місцевості розташовані штирійські будинки, збудовані у XVIII ст. жителями міста Кесьог для лісників зі Штирії. В одному з будинків відкрито Музей лісництва.

Чудове місце – парк Іроттке, розташований у неповторній місцевості з кришталево чистим гірським повітрям та різноманітними історичними пам'ятками. З найвищої точки Задунав'я відкривається чудова панорама Східних Альп, у ясні дні видно Балатон. Цікаво побувати в трьох маленьких поселеннях, розташованих біля підніжжя Кесьогського гірського масиву: Цак, Велем, Босок, подивитися на їхні природні цінності та архітектурні споруди. Погреби в Цаці – важлива архітектурна пам'ятка цих місць. З кінця ХІХ ст. у них зберігають не вино, а солодкі каштани та фрукти. Приваблює каплиця, що стоїть на горі Святого Вида біля села Велем. Босок відомий замком Шибрик, який був мисливським "будинком" короля Матьяша. Сьогодні його перетворено на замок-готель.