USD = 36.60 грн.
EUR = 39.50 грн.

Посольство звертає увагу громадян України на те, що згідно з угодою про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію, яка набрала чинності 11 червня 2021 року, пред'явлення на кордоні свідоцтва про вакцинацію, виданого громадянину України, звільняє мандрівника від тестування та карантину. У разі відсутності свідоцтва про вакцинацію громадянин України повинен надати негативний результат тестування, зробленого протягом останніх 72 годин. Таку особу також можуть зобов’язати до карантину.

В той же час шенгенські обмеження, пов’язані з метою в’їзду, залишаються в силі, тобто особа, яка має свідоцтво про захист / щеплення, видане в Україні, може в'їжджати з туристичною метою або з іншими цілями лише на територію Угорщини, умови в'їзду в інші країни Шенгенської зони визначаються відповідними країнами. При в'їзді угорські органи продовжуватимуть перевіряти мету та обґрунтування в'їзду чи транзиту та повертатимуть особу, яка не відповідає умовам. Джерел

 

  • Відповідно до чинних урядових постанов, нині купальні на озері Хевіз можна відвідувати без надання сертифікату про вакцинацію.
  • З 19 листопада 2021 року в зонах громадського користування купалень на озері Хевіз (фойє, роздягальня, коридори) обов'язково носити маску для відвідувачів.
  • В даний час купальні в печерах Мішкольцтапольці можна відвідувати без надання сертифікату про вакцинацію.
  • З 20 листопада 2021 року в Угорщині вводиться обов'язкове носіння маски в закритих громадських приміщеннях: у магазинах, торгових центрах, поштових відділеннях, службах підтримки клієнтів, театрах, кінотеатрах, музеях та на спортивних заходах.
  • В транспорті носіння маски обов'язково вже з 01 листопада 2021 року.
  • З 20 листопада 2021 року вхід у купальні та термальні комплекси Будапешта для осіб віком від 16 років буде доступний лише за наявності у них свідоцтва про імунологічний захист або сертифіката про вакцинацію проти COVID-19 у друкованому чи електронному вигляді, які пред'являються разом із посвідченням особи.
  • Для проходу на Різдвяні ярмарки в Будапешті на площі Верешмарті та біля Базиліки потрібен сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 у друкованому або електронному вигляді, які пред'являються разом із посвідченням особи.