USD = 28.37 грн.
EUR = 33.64 грн.
туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

Великобританія

от 16888  с человека

В гостях у Шрека (з авіа)


Період: 01.11.2019 - 24.10.2020

8 днів / 7 ночей

Кращі пропозиції  готелів​:
Seymour 2+*  ½ DBL - 568 EUR
ALEXANDRA HOTEL 3* ½ DBL - 599 EUR
LORDS HOTEL 2* ½ DBL – 618 EUR
ROYAL NATIONAL 3* ½ DBL – 665 EUR

1 день

ПРИБУТТЯ В ЛОНДОН. Лондон  - космополітична суміш всіх стилів і епох історії країни, щедро "приправлена" строкатим багатонаціональним населенням. У столиці неймовірна кількість визначних пам'яток, включаючи всесвітньо відомі історичні місця, безліч прекрасних магазинів і незрівняне ні з чим нічне життя. Трансфер на комфортабельному автобусі в готель. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок. У першій половині дня автобусно-пішохідна екскурсія по Лондону з ліцензованим гідом . В ході екскурсії передбачений огляд основних визначних пам'яток британської столиці: Парламенту - символу англійської демократії, фінансового серця столиці - Сіті, Букінгемського палацу (зовнішній огляд), знаменитих лондонських парків, урядового Уайтхоллу і Трафальгарської площі.
Вільний час. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Відвідування музею воскових фігур Мадам Тюссо. Музей мадам Тюссо в Лондоні, розташований у фешенебельному районі Мерілебон, заслужено вважається одним із символів столиці Великобританії поряд з Біг-Беном, Букінгемським палацом, Гайд-парком та іншими. Його ще називають «пам'яткою з людським обличчям». Точніше, з тисячею облич - по числу виставлених тут воскових фігур відомих діячів різних епох, включаючи нині живих. У залах Музею мадам Тюссо завжди знаходиться місце і для висхідних зірок політики або мистецтва: не встигає інший відсвяткувати перемогу на виборах або успіх своєї прем'єри, як його фігура тут як тут, вже встановлена - на радість фанатам і шанувальникам!

Вільний час.  Ночівля.

4 день

Сніданок. Відвідування тематичного атракціону компанії Dream Works, присвяченого героям мультфільму про Шрека.

Хочете оговтатися в подорож в далеке-далеке королівство і зустрітися з улюбленими героями: Шреком, Фіоною, Котом у чоботях і неповторним Ослом? Тоді не пропустіть можливість побувати в лондонському атракціоні Dream Works Tours: Shrek's Adventure! London. Декорації світу Шрека дуже реалістичні, і разом зі спецефектами і хорошою акторською грою персонажів мультфільму, вони створюють ілюзію занурення в казку. Екскурсія по Shrek's Adventure! побудована так, що відвідувач не просто гуляє по відтвореним місцях з мультфільму, а може впливати на розвиток подій пригоди.

Вільний час. Ночівля.

5 – 6 день

Сніданок у готелі. Вільний час. Можливе відвідування факультативних екскурсій . Ночівля.

7 день

Сніданок. Відвідування оглядового колеса Лондон Ай (London Eye) . Колесо огляду є одним з найбільших коліс огляду у світі, розташовується на південному березі річки Темзи в лондонському районі Ламбет. Висота колеса становить 135 метрів (приблизно як 45 поверхова будівля), а діаметр 120 метрів. З таких висот відкривається прекрасний панорамний вид Лондона. Це найвище колесо огляду в Європі і як наслідок вважається найпопулярнішою туристичною визначною пам'яткою Лондона і в цілому Великобританії. Щорічно понад 3,5 мільйонів чоловік відвідують колесо огляду Лондонське Око.

Вільний час. Ночівля.

8 день

Сніданок. Звільнення номерів до 11:00.  Вільний час. Трансфер в аеропорт. Виліт.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Ірина Гончарова

euro3@alliance.ua

внутр. номер 906

У вартість входить

 • Авіапереліт (без багажу, тариф уточнюється при бронюванні)
  PS 111 KBPLGW 0950 1125
  PS 112 LGWKBP 1220 1740
 • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • Проживання в обраному готелі
 • Обраний тип харчування (сніданок)
 • Оглядова екскурсія по Лондону
 • Вхідні квитки в музей воскових фігур Мадам Тюссо.
 • Вхідні квитки в тематичний атракціон компанії Dream Works.
 • Вхідні квитки на колесо огляду Лондон Ай (London Eye)
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Багаж 
 • Віза (консульський збір 125 євро, оплачується туристом разом з оплатою туру (в разі відмови в отриманні візи не повертається) + 20 євро сервісний збір (заповнення анкети, супровід туриста, отримання паспорта, консультація) (вартість може змінюватися на день запису на подачу)

Примітка і необхідні документи

ДОКУМЕНТИ ПОВИННІ БУТИ У ВІЗОВОМУ ВІДДІЛІ НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ЗА 4 ТИЖНІ ДО ПОЧАТКУ ТУРУ !!!

АВТОБУСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ У ВІЛЬНИЙ ЧАС НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО

У разі відмови консульством в одержанні туристичної візи, консульський збір не повертається. Фірма залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також заміни їх на рівноцінні.

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ