USD = 28.37 грн.
EUR = 33.64 грн.
туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

Великобританія

от 16888  с человека

Лондон Преміум (з авіа)


Період: 01.11.2019 - 24.10.2020

8 днів / 7 ночей

Кращі пропозиції готелів​:
Seymour 2+* 
 ½ DBL - 568 EUR
 ALEXANDRA HOTEL 3* ½ DBL – 599 EUR
LORDS HOTEL 2*
 ½ DBL - 618 EUR
Royal National 3*   ½ DBL - 665 EUR

1 день

ПРИБУТТЯ В ЛОНДОН. Лондон  - космополітична суміш всіх стилів і епох історії країни, щедро "приправлена" строкатим багатонаціональним населенням. У столиці неймовірна кількість визначних пам'яток, включаючи всесвітньо відомі історичні місця, безліч прекрасних магазинів і незрівняне ні з чим нічне життя. Трансфер на комфортабельному автобусі в готель. Розміщення в готелі. Вільний час.  Ночівля.

2 день

Сніданок. У першій половині дня автобусно-пішохідна екскурсія по Лондону з ліцензованим гідом . В ході екскурсії передбачений огляд основних визначних пам'яток британської столиці: Парламенту - символу англійської демократії, фінансового серця столиці - Сіті, Букінгемського палацу (зовнішній огляд), знаменитих лондонських парків, урядового Уайтхоллу і Трафальгарської площі.
У другій половині дня відвідування величного замку  Віндзор . Віндзорський замок, як справжнє творіння свого народу, дбайливо зберігає всі традиції і перекази героїчного минулого. Відповідно до одного з них, на придворному балу одна з дам, Джоанна Кентська, графиня Солсбері втратила блакитну підв'язку. Бажаючи врятувати красуню від насмішок, галантний Едуард, спадкоємець престолу, надів підв'язку під коліно зі словами: "Honni soit qui mal y pense" - сором тому, хто про це погано подумає, зробити девізом знову заснованого вищого лицарського ордена англійського королівства. Згодом графиня Джоанна стала дружиною Едуарда, Чорного Принца, який прославився своїми ратними подвигами і отримав своє прізвисько через свої чорні обладунки. З тих пір церемонія посвяти в кавалери відбувається виключно у Віндзорі. Ночівля.

3 день

Сніданок. Пішохідна екскурсія по історичному центру Лондона з гідом.  Сьогодні Лондон є великим міжнародним центром і займає площу близько 625 кв. миль. Це дивовижний світ, який багато іноземних туристів бачать спочатку з висоти літака, дивуючись зигзагоподібній стрічці Темзи й красі численних мостів. Пішохідна екскурсія в Національну Галерею з гідом. У галереї зберігається одна з найбільш значних колекцій західноєвропейського живопису. Увагу відвідувачів незмінно привертають полотна Рафаеля, Тиціана, Рембрандта і Рубенса. Широко представлені роботи англійських художників, Тернера, констебля і Гейнсборо, вражає збори французьких імпресіоністів. Початком чудової колекції були збориі з 38 картин англійського банкіра Ангерштайна, зараз галерея налічує понад 4500 творів мистецтва, з яких близько 2000 знаходиться в постійній експозиції. Вільний час. Ночівля.

4 день

Сніданок. Пішохідна  екскурсія з ліцензованим гідом в Британський музей. Британський музей  один з найбільших музеїв людської історії і культури в світі. «Перлиною» музею є мармурові скульптури, вивезені на початку XIX століття з Афінського акрополя лордом Ельгіном. Особливу цінність представляє Розеттський камінь, за допомогою якого після 4000 років вдалося розшифрувати єгипетські ієрогліфи.
Пішохідна екскурсія в Тауер і Королівську скарбницю  з гідом. Замок Тауер - замок 11-го століття, найдавніша споруда на території Лондона, історія якого нерозривно пов'язана з історією Англії. У різні періоди Тауер був королівською резиденцією, арсеналом, скарбницею коштовностей і в'язницею. Також Ви побачите знаменитий на весь світ Тауерський Міст - символ британської столиці, який називають одним з «живих» чудес світу. Ночівля.

5 день

Сніданок. На вибір пропонується одна з екскурсій:

- Автобусна екскурсія протягом дня Стоунхендж і Солсбері. Солсбері- місто є одним з найдавніших в Англії, а кафедральний собор Солсбері - однин з найкрасивіших в країні. Екскурсія в Стоунхендж пропонує знайомство з одним з найзагадковіших пам'яток епохи бронзового століття, що зберігся на території Європи. Перший етап будівництва почався приблизно 3100 року до нашої ери, потім з невідомої причини Стоунхендж був покинутий майже на 1000 років, а приблизно в 2150 році тут з'являється спорудження з 82 каменів, вага деяких з них досягає 4 тонн. До сих пір ніхто не може розгадати загадку появи і призначення Стоунхенджа.

- Гаррі Поттер тур  - поїздка на кіностудію Warner Brothers - new!

- Автобусна екскурсія протягом дня в Оксфорд і Стратфорд-на-Ейвоні. В рамках екскурсії по Оксфорду пропонується відвідати найцікавіші місця в місті, такі як вежа Керфакс, з якої відкривається мальовнича панорама міста, Магдален коледж, Мертон коледж, заснований у 1264 році. Оксфорд, "місто романтичних шпилів", знамените у всьому світі своїм університетом і місцем в історії. Понад 800 років він був будинком для членів королівської сім'ї і вчених. У 13 столітті Оксфорд став академічним центром, в якому навчалися студенти з усієї Європи, в тому числі домініканці, францисканці, кармеліти. Зараз Оксфорд це трохи метушливе космополітичне місто. Дивовижна суміш старовини і сучасності, а також музеї, старовинні будівлі, чудові ресторани і багато іншого приваблює в Оксфорд як туристів, так і студентів з багатьох країн. Друга частина екскурсії буде присвячена знайомству з містом Стредфорд-на-Ейвоні, невеликим затишним і дуже типовим англійським містечком. Стратфорд-на-Ейвоні - батьківщина Шекспіра. Місто зберегло майже без змін середньовічний вигляд: тут всюди зустрічаються старовинні споруди і безліч готичних церков. Під час екскурсії Вам буде запропоновано відвідати будинок єлизаветинської епохи, в якому народився Вільям Шекспір (Shakespeare's Birthplace). У будинку відновлено атмосферу часів Шекспіра, в тому числі майстерня батька, кухня, батьківська спальня з колискою драматурга і багато іншого. На виставці представлені костюми для телеекранізації п'єс Шекспіра. Ви також побачите: церкву Святої трійці, де хрестився і вінчався великий поет, і де спочиває його прах; будинок Енн Хетеуей, в якому народилася і жила дружина Шекспіра; Королівський Шекспірівський театр, де влітку Королівська шекспірівська трупа дає вистави за п'єсами драматурга; Гарвард-хаус (Harvard House), будинок Дж. Гарварда, в честь якого назвали знаменитий Гарвардський університет в Америці.

6 – 7 день

Сніданок у готелі. Вільний час. Можливе відвідування факультативних екскурсій. Ночівля.

8 день

Сніданок. Звільнення номерів до 11:00.  Вільний час. Трансфер в аеропорт. Виліт.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Ірина Гончарова

euro@alliance.ua

внутр. номер 906

У вартість входить

 • Авіапереліт (без багажу, тариф уточнюється при бронюванні)
  PS 111 KBPLGW 0950 1125
  PS 112 LGWKBP 1220 1740
 • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • Проживання в обраному готелі
 • Обраний тип харчування (сніданок)
 • Оглядова екскурсія по Лондону
 • Пішохідна екскурсія по історичному центру Лондона
 • Автобусна екскурсія у Віндзор з відвідуванням Королівської резиденції
 • Пішохідна екскурсія в Тауер і Королівську скарбницю
 • Пішохідна екскурсія в Національну Галерею
 • Пішохідна екскурсія в Британський музей
 • У програмі на вибір пропонується одна з трьох опцій:
  1. Автобусна екскурсія протягом дня Стоунхендж і Солсбері (Stonehenge & Salisbury)
  2. Автобусна екскурсія протягом дня в Оксфорд і Стратфорд-на-Евоні (Oxford & Stratford-upon-Avon)
  3. Гаррі Поттер тур - поїздка на кіностудію Warner Brothers
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Багаж 
 • Віза (консульський збір 125 євро, оплачується туристом разом з оплатою туру (в разі відмови в отриманні візи не повертається) + 20 євро сервісний збір (заповнення анкети, супровід туриста, отримання паспорта, консультація) (вартість може змінюватися на день запису на подачу)
 • Вхідні квитки до Віндзорського замку, Тауер, а також по опціонним екскурсіям в програмі "Лондон-Преміум" - 80 євро / люд.

Примітка і необхідні документи

ДОКУМЕНТИ ПОВИННІ БУТИ У ВІЗОВОМУ ВІДДІЛІ НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ЗА 4 ТИЖНІ ДО ПОЧАТКУ ТУРУ !!!
АВТОБУСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ У ВІЛЬНИЙ ЧАС НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО

У разі відмови консульством в одержанні туристичної візи, консульський збір не повертається. Фірма залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також заміни їх на рівноцінні.

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ