USD = 35.80 грн.
EUR = 37.47 грн.

Відсутня заборона щодо в’їзду та виїзду для громадян України.

Вимоги щодо в’їзду та самоізоляції в Англії різняться в залежності від країни, в якій особа перебувала протягом останніх 10 днів до прибуття до Великої Британії, а також статусу вакцинації.

Інформація щодо прийнятного статусу вакцинації та вимог щодо в’їзду в Англію оновлюється на цих урядових сайтах:

https://www.gov.uk/guidance/travel-to-england-from-another-country-during-coronavirus-covid-19

https://www.gov.uk/guidance/countries-with-approved-covid-19-vaccination-programmes-and-proof-of-vaccination

З 11 лютого 2022 подорожуючі до Англії з України, які мають сертифікат про повну вакцинацію, звільняються від вимоги проходження тестів на COVID-19, а також самоізоляції по прибуттю. Натомість залишається чинною вимога: complete a passenger locator form – заповнити перед приїздом до Великої Британії онлайн форму контактних даних. Подорожуючі, які не відповідають вимогам про повний статус вакцинації, зобов’язані: take a pre-departure COVID-19 test – надати негативний результат тестування на COVID-19 (ПЛР тест, LAMP, антиген), зробленого не більш як за 48 годин до перетину кордону ВБ; book and pay for a COVID-19 PCR test – забронювати і сплатити до прибуття до країни проходження в Англії тесту на COVID-19; complete a passenger locator form – заповнити перед приїздом до Великої Британії онлайн форму контактних даних і номеру бронювання тесту на COVID-19. Самоізоляція по прибуттю з 11 лютого 2022 не вимагатиметься, якщо тільки результат PCR-тесту не буде позитивним.

З 11 жовтня 2021 року сертифікати про вакцинацію видані в Україні визнаються у Великій Британії. Звертаємо увагу, що прийнятним статусом вакцинації з метою в’їзду в Англію визнається вакцинація повним курсом вакцин Oxford/AstraZeneca, Pfizer BioNTech, Moderna, Janssen, Sinovac-CoronaVac, Sinopharm Beijing, Covaxin або Novavax (Nuvaxovid та Covovax).

При цьому необхідно пройти повний курс вакцинації принаймні за 14 днів до прибуття до Англії. Необхідно мати підтвердження органу охорони здоров’я проходження повного курсу вакцинації, яке має включати відомості: ім’я та прізвище; дата народження; виробник вакцин; дата вакцинації для кожної дози; країна чи територія, де видано сертифікат вакцинації.

 

 

Надаємо повну підтримку в оформленні документів на британську візу (мета поїздки - туристична):​

 • Консультація по збору документів
 • Перевірка і переклад документів
 • Заповнення анкети + запис на подачу в візовий центр Великобританії
 • Супровід в день подачі / відстеження паспорта
 • Отримання паспорта з візою (MULT на 6 місяців) за дорученням
   

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ ПОСОЛЬСТВА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ:

Особиста подача документів у візовий центр Великобританії !!!

Всі документи, крім паспортів подаються з ПЕРЕКЛАДОМ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ.

1. Заповнена анкета туриста (заповнюється російською мовою)

2. Закордонний паспорт (з чистими сторінками з обох сторін аркуша) - закордонний паспорт встановленого зразка, а також всі діючі закордонні паспорти на момент оформлення візи.

3. Копія всіх сторінок внутрішнього паспорту виїжджаючого;

4. Копія всіх сторінок внутрішнього паспорту чоловіка (дружини);

5. Копія свідоцтва про шлюб, розлучення або смерті чоловіка (дружини);

6. Документ про наявність фінансових гарантій - довідка з банку про наявність грошей на рахунку з розрахунку 100 євро / добу на людину (дорожні чеки не підходять !!!) + показати рух по рахунку за останні 6 місяців.

7. Довідка з місця роботи - довідка про доходи (з місця роботи) оформляється на фірмовому бланку з зазначенням займаної посади, окладу, адреси, телефону і коду ЄДРПО підприємства і датою прийняття на роботу. На довідці обов'язкова фраза про те, що на час відпустки оклад і посада зберігаються, фраза, що довідка видана за місцем вимоги і дата прийняття на роботу. Довідки перевіряються (продзвонюються) Консульським відділом Посольства.

8. Документи, на власність - машину, квартиру.

9. Підтвердження бронювання готелю (ваучер на проживання)

10. Бронь авіаквитка

Якщо поїздка оплачується НЕ самостійно:​

 •  Нотаріально завірена гарантія на оплату туру (якщо людина, яка оплачує не їде). Приклад спонсорського листа ДИВИТИСЬ ТУТ >>
 •  Довідка про доходи + фінансова гарантія людини, що оплачує поїздку.

Якщо спонсором є людина, яка також їде в тур - письмова заява про спонсорство, написана від руки з перекладом.

Для приватних підприємців:

 • Необхідна довідка про доходи і сплачені податки за 2 попередніх звітних періоди з податкової інспекції
 • Копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця + остання подана декларація
 • Рух по по підприємницькому рахунку за останні 6 місяців
 • І в якості фінансової гарантії довідка з банку про наявність персонального рахунку (НЕ рахунки підприємства !!!) + рух по рахунку за останні 6 місяців


Для учнів / студентів:

 • Необхідно надати довідку з місця навчання із зазначенням адреси і телефону навчального закладу. Якщо учень робить поїздку під час навчального процесу, на довідці обов'язкова фраза, що адміністрація не заперечує проти виїзду учня за кордон (вказати дати поїздки) в НЕ канікулярний час.


Для дітей до 18 років:

 • Копія свідоцтва про народження
 • Довідка з місця навчання
 • Нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини (для автобусного туру до Великобританії оформляється оригінальний дозвіл в одному екземплярі, в якому обумовлено дозвіл на поїздку дитини до Великобританії і в країни шенгенської угоди; в посольство подається оригінал та копія, оригінал повертається посольством для перетину кордону), ксерокопії громадянських паспортів батьків.


Для пенсіонерів:

 • Довідка про розмір пенсії за останні 6 місяців з Пенсійного фонду + фінансова гарантія
 • Копія пенсійного посвідчення

Для працюючих пенсіонерів:

 • Довідка з місця роботи + довідка про пенсію.

Вартість:

Консульський збір оплачується туристом разом з оплатою туру (у разі відмови в отриманні візи не повертається) + сервісний збір (заповнення анкети, супровід туриста, отримання паспорта, консультація) – 200 євро.


УВАГА! Цей список не виключає можливості вимоги консульським відділом Посольства додаткових документів.
Термін розгляду документів становить 15 робочих днів.
Документи повинні бути у візового відділу не пізніш як за 5 тижнів до початку туру.