Курс валют
1 USD = 28.50 грн.
1 EUR = 33.50 грн.

Україна

от 1280 UAH с человека

Горизонти Таврії

Запрошуємо вас відпочити на узбережжі Азовського моря. Азовська земля - це унікальний коктейль зі степового і морського повітря, яке наймілкіше і найтепліше море планети, грязьові солоні озера, лікувальні гарячі джерела і залитий сонцем 112-кілометровий пляж - найдовша піщана коса в Європі.

Дати туру: 08.08, 22.08, 05.09.2020

7 днів / 6 ночей

Вартість програми:

Проживання

При бронюванні туру за 6 тижнів

Базова вартість

Готель 4*

7600 грн

7800 грн

Пансіонат або готель 3*

6250 грн

6450 грн

Доплата за одномісне розміщення в готелі 4* – 2000 грн, в готелі 3* або пансіонаті – 2200 грн

Програма туру

1 день

Для туристів, що подорожують автобусом:
06:00 збір групи та виїзд з Києва комфортабельним автобусом від ст.м. ВДНГ.

Для туристів, що подорожують поїздом
15:00 Приєднання до групи в Херсоні.

Переїзд в Асканію Нову.

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" (70 грн/дор, 50 грн/дит) - це один з найвідоміших заповідників Європи. А також єдиний клаптик Європи з ковильно-типчаковим степом, якому невідомий вплив людини. Штучно створені ставки і озера, величезна колекція тварин і птахів з усього світу Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки живуть поруч з вітчизняними представниками. Деяких з них можна погодувати просто з рук. У комплекс входить зоопарк і дендрологічний парк. Навесні тут можна помилуватися квітучими тюльпанами, ірисами, астрагалами, гіацинтами і жовтцями, гвоздиками і ромашками. Влітку степ, закутаний в сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітру, нагадуючи море.

Вільний час на обід

Продовження подорожі - виїзд на Арабатську стрілку - найдовшу косу в Європі, відому в Україні та за її межами. Вузька смуга піщаних пляжів (від 250 м до 7 км) протяжністю понад 100 км!

Поселення в готелі на березі моря.

2 день

Сніданок в готелі. 

Відпочинок на морі. 

В другій половині дня запрошуємо на екскурсію «Знайомство з Приазов'ям». Арабатська стрілка - найдовша в Україні піщана коса, яка розділяє Сиваш і Азовське море. Ми оглянемо найцікавіші місця стрілки - Генічеську гірку (вища точка, звідки відкривається панорама коси, численних озер на Сиваші і Азовського моря), протоки і мости над ними, побуваємо в Генічеську, відвідаємо термальні джерела з лікувальною водою (тут можна скупатися як у термальних водах, так і в Азовському морі). 

Оглядова екскурсія по м. Генічеськ, де оглянемо арку Калимбета, башту «з курантами», панорамний майданчик, звідки відкривається чудова панорама на протоку Тонка та Арабатську стрілку. 

Факультативно пропонуємо екскурсію на катері по озеру Сиваш (вартість 200 грн/особа). Огляд протоки Тонка, Великого гирла, островів Верблюжий і Круглий. Під час водної екскурсії можна побачити не тільки чапель, чайок або бакланів, а й навіть пеліканів. 

Повернення в готель. Вільний час.

3 день

Сніданок в готелі. 
Відпочинок на морі. 
Пропонуємо факультативну екскурсію до Рожевого озера (вартість 350 грн/особа). Незвичайної краси Рожеве (лемурійське) озеро є частиною озера Сиваш і має дуже високу концентрацію солі (350 г солі на літр води, що приблизно на 50 г / л більше знаменитого Мертвого моря). Поблизу вода озера здається мутнуватою, а здалеку - рожевою. Своїм кольором озеро зобов'язане життєдіяльності одноклітинних водоростей дуналіелла солоноводна, що мешкають переважно в солоних морях. Завдяки рожевому кольору і лікувальними властивостями озеро стає все більш популярним серед туристів і фотографів. Ропа озера багата списком корисних речовин, тому купання в озері надзвичайно корисне для здоров'я - для профілактики і лікування шкірних захворювань, органів дихальної системи, опорно-рухового апарату. Сертифікати, отримані в МОЗ України, підтверджують, що грязі затоки Сиваш складаються з частинок гіпсу та залишків тваринного і рослинного походження, насичені біологічно активними речовинами і активізують роботу внутрішніх органів.
Повернення в готель. Вільний час.

4 день

Сніданок в готелі

Відпочинок на морі.

Пропонуємо факультативну екскурсію на Бірючий острів (вартість 450 грн/особа) - один з найбільших островів Азовського моря, є продовженням Федотової коси і до 1929 року відокремлювався від неї протокою, яка згодом зникла в результаті намивання піску, утворився суцільний півострів. Але все ж островом Бірючий так і називають через його деяку ізольованість і малодоступність, ну і загадковість теж. Довжина острова близько 20 км, максимальна ширина до 5 км.

Екскурсія на острів здійснюється з міста Генічеськ з причалу. Чудова прогулянка на теплоході, загальна тривалість 3 години: 30 хвилин пливемо до острова і милуємось морськими пейзажами, 2 години на Бірючому, з них 35 - 40 хвилин прогулянка по острову на машині, милуємось краєвидами та тваринками, які там живуть, робимо фото на фоні степової краси, фото на фоні маяка, який знаходиться на острові, відпочинок на пляжі острова, купання у прозорій воді.

Повернення в готель. Вільний час.

5 день

Сніданок в готелі.

Відпочинок на морі.

Запрошуємо на факультативну екскурсію в дивовижне місце, яке ще називають "Український Стоунхендж" - в заповідник "Кам'яна могила" (вартість 350 грн/особа).  

Сакральне місце, історія якого сягає далі згадки про єгипетські піраміди. В гротах Кам'яної Могили знаходяться кілька тисяч наскальних петрогліфів, створених первісною людиною. Це єдине в світі місце, в якому малюнки мають дуже широке датування (з часів пізнього палеоліту і до середньовіччя). Багато тисячолітть сюди приходили скіфи, сармати, готи, кіммерійці, хазари та інші.

Повернення в готель. Вільний час.

6 день

Сніданок в готелі

Відпочинок на морі.

Можливість відвідати аквапарк "Оазис", де відвідувачів чекають 10 гірок, найвища з яких висотою 15 м та довжиною 180 м (вартість вхідних квитків від 350 грн/2 год), а також інші розваги курорту.

7 день

Сніданок в готелі.
Відпочинок на морі. Виселення з номерів.


14:00 Відїзд до Києва

22:30-23:30 Орієнтовне повернення до Києва.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Мельник Юрій

euro8@alliance.ua

внутр. номер 915

У вартість входить

 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу
 • Проживання в обраному готелі
 • Харчування – сніданки
 • Супровід керівником групи
 • Оглядова екскурсія по Арабатській стрілці
 • Страхування на період туру

У вартість не входить

 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо)
 • Додаткове харчування (обід+вечеря) -  від 170 грн
 • Проїзд громадським транспортом
 • Особисті витрати

Примітка і необхідні документи

Вартість вхідник квитків:

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" (70 грн/дор, 50 грн/дит)

Екскурсія на катері по озеру Сиваш (200 грн/особа)

Лемурійське, Рожеве озеро  (350 грн/особа)

Бірючий острів (450 грн/особа)

"Кам'яна могила" (350 грн/особа)

Аквапарк "Оазис" (350 грн/2 год)