Курс валют
1 USD = 28.50 грн.
1 EUR = 33.50 грн.

Україна

от 1280 UAH с человека

Світязь - Глибинний велетень волині. Відпочинок на Шацьких озерах

Запрошуємо побувати на Шацьких озерах, які часто називають блакитними очима волинської землі. Їх тут більше двухсот двадцяти - великих, малих і зовсім маленьких. У Вас буде можливість не тільки побачити їх, але і відпочити, покупатися і навіть пройтися по екологічній стежці вздовж озер.

Дати туру: 08.08, 22.08.2020

7 днів / 6 ночей

Вартість програми:

Проживання

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Базова вартість

Готель 3*

5950 грн

6150 грн

БВ Економ класу

4800 грн

5150 грн

Доплата за одномісне розміщення в готелі 3* – 2100 грн, база відпочинку Економ класу* – 1500 грн
Знижка при 3-місному розміщенні в готелі 3* - 650 грн, база відпочинку Економ класу* – 500 грн

Програма туру

1 день

08:00 Збір та виїзд з Києва комфортабельним автобусом від ст. м. "Житомирська"

Переїзд до м. Дубно.

13:00 Прибуття в Дубно. Екскурсія по Дубенському замку (100 грн/дор, 50 грн/дит.) Замок князів Острозьких— один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали). Побудований у 1492 році на місці давньоруського городища. Легендарним замок став завдяки тому, що протягом п’яти століть його жодного разу не взяли штурмом. Та спроб захоплення фортеці було немало. Кажуть, лише протягом XVII століття на місто нападали близько ста разів.

Обід в кафе поблизу замку (за додаткову вартість).

Далі нас чекає загадковий Тараканівський форт (30 грн/особа) - унікальна військова і загадкова фортеця, що практично не має аналогів, яка вабить туристів та лякає водночас. Збудована ще в 19 столітті, ззовні оточена глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту. Периметр форту складений зі 105 так званих безпечних казематів. І щоб до них потрапити, треба було подолати подвійну лінію оборонних рубежів. Дехто зараховує Тараканівський форт навіть до числа найбільш містичних місць України. Тут, в лісових хащах гаснуть ліхтарі, розряджаються батарейки мобільних телефонів, із підземелля іноді доносяться дивні голоси, а з приходом ночі біолокаційна рамка на форті просто «зашкалює». Також тут проводяться зйомки багатьох містичних проектів, програм і навіть кінофільмів, а екскурсоводи показують туристам фото зі своїх телефонів з зафіксованим на ньому привидом. Інтригує…?

Переїзд до с. Світязь Волинської області.

Поселення

Озеро Світязь - найглибше в Україні, його називають «Українським Байкалом». Глибина озера 58 метрів, воно в чотири рази глибше, ніж Азовське море. Води озера Світязь настільки чисті й прозорі, що дно можна розгледіти на восьми метровій глибині. Озерна вода має цілющі властивості тому, що в своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин. Майже уздовж всієї берегової смуги озера ростуть ліси. У літню пору тут можна досхочу надихатися напоєним ароматом хвої повітрям, назбирати чорниці, ожини, лохини, грибів. Таких розваг немає не на одному морському узбережжі. Та й сам Світязь чимось схожий на море.

Любителі спокійного відпочинку, звичайно, оцінять піщані пляжі і чисту воду озер, яка в літній час прогрівається до комфортної температури. Ну і, звичайно, рибаловля. Шацькі озера – це просто рай для рибалки.

Вільний час.

2 день

Сніданок.

Можливість ближче познайомитися з регіонами Шацького поозерья - з прекрасними і неповторними водними просторами, мальовничими лісами та їх мешканцями.

Виїзд на екскурсію по Шацькому Національному парку, озеро Світязь+ радіотелескоп «Уран – 3», озеро Люцимер, озеро Перемут, озеро Чорне, озеро Пісочне. Відвідування чоловічого Петропавлівського монастиря, відвідування музею флори і фауни Полісся в смт. Шацьк.

Повернення в готель. Вільний час, купання на найбільшому і самому чистому в Україні озері Світязь.

3 день

Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.

Пропонуємо Вашій увазі цікаві факультативні екскурсії:

1. Екскурсія на туристичних байдарках «Поліські джунглі». Маршрут: озеро Перемут – озеро Луки – озеро Світязь. Тривалість: 3,5 – 4 години. Вартість 400 грн/особа

2. Екскурсія на човнах «Озерний лабіринт». Маршрут: оз. Світязь (затока Лука) – оз. Чорне Велике – оз. Люцимер. Тривалість: 3 – 4 години. Вартість 300 грн

3. Екскурсія на туристичних байдарках «Шляхи Робінзонів». Маршрут екскурсії по самому глибокому озеру України і найбільшим серед водойм Шацького національного парку – озером Світязь. Тривалість: 3, 5 – 4 години.

Вартість 350 грн.

4. Велоралі, велосипедний тур. Марштут: Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Сомінець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 4 години. Вартість 300 грн.

4 день

Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і найчистішому озері в Україні – Світязь.

5 день

Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.

Для бажаючих екскурсія на позашляховику "Країна Озер" (400 грн/особа). Отримайте незабутні враження від подорожі по таємничим та цікавим місцям Шацьких озер. Екскурсія відбувається на автомобілі УАЗ та проходить ґрунтовими лісовими дорогами Шацького національного парку. Під час цієї екскурсії Ви зможете побувати в місцях недоступних для інших туристів, оскільки на звичайному автомобілі дістатися туди дуже важко. Під час подорожі наче в дивовижному калейдоскопі природа озерного краю буде перемішуватись з його історією. Величний Світязь овіяний древніми легендами та заболочені береги озера Пулемецьке відкриють Вам таємниці природи Шацького поозер`я.

6 день

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.

Пропонуємо факультативну екскурсію «Княже місто та Зимненський монастир» (350 грн/дор, 300 грн/дит.)

Зимненський Святогірський Успенський монастир розташований на Святих Холмах над річкою Луга. Історія монастиря нараховує понад тисячу років. Князь Володимир Великий після заснування міста Володимира, облюбував навколишню місцевість і вирішив зробити тут свою зимову резиденцію. І саме тому ще з давніх княжих часів село називається Зимове, а монастир – Зимненський. Що знаходиться в монастирі церква, за переказами побудована Володимиром, але перероблена в кінці XVI і початку XVII ст., В 1892 р звернена в жіночий монастир. Залишки терема, що відносяться до часів князя Володимира.

Зимова резиденція волинських князів, починаючи з XI століття – це не тільки храми і келії, а й лабіринти підземель з печерною церквою періоду хрещення Волині.

Відвідування княжого міста Володимира-Волинського, в якому пам’ятники історії і архітектури нагадають про часи князівства Мстислава, Романа Мстиславича та Данила Галицького. В даний час Володимир Волинський унікальної краси місто з храмами в візантійському стилі, затишними і зеленими парками і скверами, місто, трепетно зберігає свою історію.

Повернення в готель.

Вільний час.

7 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Виїзд до м. Луцьк.

Екскурсія по м. Луцьк - сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України.. Ви оглянете церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610 р.), лютеранську кірху (1907 р.), Хрестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626 р.) та церкву св. Трійці (1752 р.). А ще на Вас чекає луцький "будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.

Відвідування замку Любарта (60 грн/дор, 35 грн/дит.) - унікальний історико-архітектурний пам'ятник кінця XIII - XIV століття, головна визначна пам'ятка Луцька. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами і сьогодні приваблює безліч туристів .

Вільний час на обід.

Виїзд до Києва, по дорозі оглянемо романтичний тунель кохання - найромантичніше місце в Україні! Саме тут закохані можуть згадати будь-яке бажання і воно обов'язково здійсниться.

22:30 Орієнтовне повернення до Києва.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Мельник Юрій

euro8@alliance.ua

внутр. номер 915

У вартість входить

  • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу
  • Проживання в готелі
  • Харчування - сніданки
  • Оглядова екскурсії по м. Луцьку, Шацькому національному парку
  • Страхування на період туру
  • Послуги супроводжуючого групи

У вартість не входить

  • Факультативні екскурсії
  • Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
  • Додаткове харчування (обід+вечеря) - від 150 грн
  • Особисті витрати

Примітка і необхідні документи

Вартість вхідних квитків:

Екскурсія по Дубенському замку (100 грн/дор, 50 грн/дит.)

Тараканівський форт (30 грн/особа)

Відвідування замку Любарта (60 грн/дор, 35 грн/дит.)