USD = 28.37 грн.
EUR = 33.64 грн.

Каппадокія з Києва з груповим трансфером (а/к Pegasus, з багажем)

З гарантованим авіаперельотом рейсами а/к Pegasus Київ - Анкара - Київ!

Період: 05.03.2021 - 28.10.2021
Заїзд: згідно розкладу
4 дні/3 ночі

Ціна вказана за людину в DBL:
Готелі 3 * - від 6 076 UAH
Готелі 4 * - від 7 417 UAH
Готелі 5 * - від 7 336 UAH

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Шакуло Тетяна

exotic1@alliance.ua

внутр. номер 914

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ - Анкара - Київ (а/к Pegasus, з багажем)
  PC1723 KBP ESB  02:55 05:00
  PC1722 ESB KBP 23:55 02:15+1
 • Груповий трансфер а/п Анкари - готель Каппадокії - а/п Анкари (в дорозі близько 3,5 годин в один бік)
 • Проживання в готелі обраної категорії
 • Обраний тип харчування
 • Медичне страхування (програма А)

У вартість не входить

 • Групові екскурсії за бажанням
 • Груповий політ на повітряній кулі - супер-ціна! 55 євро/люд.

** Просимо звертати увагу на фактор погоди - вся аеронавтика над Каппадокією контролюється Державною авіаслужбою Туреччини - дозвіл на злети видається саме цією організацією, при наявності сприятливих погодних умов. На заваді зльоту може стати тільки сильний вітер або значні опади. Попереднє бронювання на політ робиться для всієї групи заздалегідь, і точна кількість учасників підтверджується в день початку туру. У разі неможливості польоту в запланований день, ми робимо все можливе, щоб перенести його на інший день туру за умови наявності вільних місць на кулях!

Примітка і необхідні документи

Додатково можна заброниювати групові екскурсії:

 • Групові екскурсії

NEW! Екскурсія «Панорама Каппадокії» (25 євро/люд.)
Долина голубів
– один из найкращих оглядових  майданчиків з карколомним видом на замок Учхісар!
Гарне місце для пішої прогулянки, розташоване між містечками Гьореме та Учхисар, довжиною близько 4 кілометрів. Долина має таку назву, оскільки тут століттями мешкали тисячі голубів! Сільські жителі і фермери використовували послід в якості природного добрива для виноградників та городів, тому охороняли птахів та будували голуб’ятні.
З розквітом християнства монах збирали голубині яйця і використовували їх для виготовлення штукатурки для церковних фресок.
Замок Учхісар – велична скеля-фортеця
Насправді, Учхісар перекладається як «три фортеці». Це 60-метрова скеля, що знаходиться на висоті 1400 м над рівнем моря. З вершини фортеці відкривається безкрайній вид на простори Каппадокії – вулканічні долини, плато, і навіть на засніжену верхівку вулкана Ерджієс! Однойменне містечко розташувалось біля підніжжя фортеці і формою нагадує птаха з розкритими крилами
Оглядовий майданчик Гьореме
Рано вранці сюди приходять, щоб зустріти схід сонця та помилуватись зльотом десятків повітряних куль, а вдень – оглянути вражаючу панораму містечка Гьореме.
Долина Кохання
Одне з найвідоміших місць Каппадокії носить таку назву через кам’яні стовпи висотою 20-30-40 метрів, які за формою нагадують фалічні символи. На оглядовому майданчику обладнані численні фото-куточки.
Дегустація вин у місцевій виноробні та відвідання виставки місцевого каміння в старовинному маєтку
Три красуні

Кам’яні стовпи з інтригуючою назвою розташовані в Угрюпі та є символом не тільки Каппадокії, а навіть всієї Туреччини
Обід в традиційному ресторані
Долина Деврент
Відома також як Долина Уяви, це одне з місць, які обов’зково сліт відвідати в Каппадокії! Тут немає церков, фортець або римських поховань і тут ніхто ніколи не мешкав. А приваблює вона незвичайними скальними формуваннями, багато з яких нагадують тварин і людей. Найбільш впізнавані – верблюд, ящерка, вершники на коні, Діва Марія, шапка Наполеона і багато іншого – треба тільки дати волю своїй уяві!
Центр гончарства
Аванос – центр гончарства і килимарства. Гончарним промислом тут займаються кілька тисячоліть – ще з часів хетів! Це пов’язане з тим, що червоні глини відмінної якості в Аваносі завжди під рукою: їх добувають на берегах Червоної річки (Кизилирмак). Килимарні майстерні Аваноса також відомі навколо і поступаються лише майстерням Кайсері, найстарішим та найкращим в Туреччині.

Екскурсія «Червоний тур» (50 євро/люд.)
Вхідні квитки та обіди входять у вартість
Перша зупинка біля підніжжя величної фортеці Ухчісар, яка є найвищою точкою регіону.
Знаменитий об'єкт Світової спадщини «ЮНЕСКО» - музей під відкритим небом Гереме. Печерні церкви, розписані картинами з Нового Заповіту і вражаюча іконографія у фресках.
Далі Долина уяви (Деврент), де кожен знайде власну «фігуру» зі скель. Тут немає церков, фресок і монастирів у печерах, але приголомшливий ландшафт та  захоплюючі скельні структури різної форми, в яких можна упізнати обриси тварин та людей.
Місто Аванос, розташоване вздовж найдовшої річки Туреччини. Центр гончарного мистецтва, де буде можливість побачити традиційні вироби з теракотової глини. Це стародавнє місто було центром хетських гончарних майстрів, і сьогодні та ж сама червона глина з оточуючих пагорбів використовується для створення знаменитої кераміки. Мистецтву більше 4000 років. Майстер-клас з ліплення з червоної глини.
При вї’зді до Ургюпа – оглядовий майданчик «Три красуні».
 
Екскурсія «Зелений тур» (50 євро/люд.)
Вхідні квитки та обіди входять у вартість
Екскурсія починається з однієї з найбільш видовищних панорам на поселення Гьореме та долину фортеці Ухчісар.
Відвідання одного з найбільших та наймальовничіших підземних міст в Каппадокії – Дерінкую, де відкрито для огляду вісім рівнів.
Після цього – прогулянка каньйоном Іхлара, глибиною 150 м. По дну каньйону протікає річка Мелендіс, безліч гарних природних куточків, а в оточуючих скелях можна побачити залишки печерних церков та келій.
Панорама одного з найдавніших християнських печерних монастирів – Селіме.
Долина голубів – один з найгарніших оглядових майданчиків з приголомшливим видом на замок і можливістю погодувати птахів.
Долина Пашаба, вона ж Долина Монахів – містичне місце з особливою енергетикою та можливістю прогулятись проміж «димарів фей».
 
Екскурсія «Блакитний тур» (50 євро/люд.)
Вхідні квитки та обіди входять у вартість
Блакитний тур, або тур до Соанли – це тур історичним спадком Каппадокії, з відвідуванням найбільш цікавих та дивовижних місць, церков та долини Соанли:
Перша зупинка в турецько-грецькому селищі Мустафапаша. Ця місцевість була священною не тільки для християн, але й для мусульман
Далі ми вирушаємо на прогулянку одною з долин Каппадокії – Соанли, яка була культурним центром та найбільшим монастирським комплексом в регіоні.
Наступна зупинка – місце археологічних розкопок античного римського міста Собесос, який було знайдено зовсім нещодавно і до 2002 року про нього не було ніяких відомостей.
Далі ми відвідуємо місто Ортахісар і монастир-шпиталь Халач, що належав заможній родині і в ньому вироблялись ліки.
Підземне місто Каймакли – декілька поверхів під землею, лабіринти з коридорів, унікальні системи вентиляції та захисту від ворогів!
Остання зупинка – Ургюп, один за найбільших туристичних центрів Каппадокії, який також є місцем подвижництва Св. Іоанна Руського

 • Групові розважальні поїздки

Катання на квадроциклах:
1 година - 15 євро/люд.
2 години - 20 євро/люд.

Катання на конях:
1 година - 20 євро/люд.
2 години - 30 євро/люд.

Джип-сафарі (мін. 3 людини)
2 години - 30 євро/люд.

 • Груповий політ на повітряній кулі - супер-ціна! 55 євро/люд.

** Просимо звертати увагу на фактор погоди - вся аеронавтика над Каппадокією контролюється Державною авіаслужбою Туреччини - дозвіл на злети видається саме цією організацією, при наявності сприятливих погодних умов. На заваді зльоту може стати тільки сильний вітер або значні опади. У разі неможливості польоту в запланований день, ми робимо все можливе, щоб перенести його на інший день туру за умови наявності вільних місць на кулях!