USD = 29.87 грн.
EUR = 33.50 грн.

Термальний курорт Кангал - лікування шкірних захворювань у Туреччині

Фотогалерея

  • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
  • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

 

КАНГАЛ, СІВАС – РАЙСЬКЕ МІСЦЕ В ГОРАХ.

ТЕРМАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА І ЗОЛОТІ «РИБКИ-ЛІКАРІ», УЛЬТРАФІОЛЕТОВЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ В ГОРАХ, НАСИЧЕНЕ КИСНЕМ ГІРСЬКЕ ПОВІТРЯ!

Відпочити в ідеальному для людського організму кліматі. Ця місцевість, розташована на висоті півтора кілометра над рівнем моря, а це означає, з ідеальним атмосферним тиском. Кангал і Сівас знаходяться в горах, тут найчистіше повітря і абсолютно первозданні екологічні умови без будь-яких забруднень навколишнього середовища. Серед лісів і гаїв посеред гір б'ють термальні джерела, в будь-який час року вода залишається теплою ... Вона насичена цинком і селеном, тому володіє загоючими властивостями.

.. Скористатися рідкісним видом лікування. Його проводять ... «рибки-лікарі». Це маленькі рибки, що живуть в природних озерцях при кожному термальному ключі. Ці рибки в результаті еволюційних мутацій стали харчуватися відмерлими лусочками живих істот. Виділення з рота рибок ( «слина») має цілющі властивості. В результаті, якщо зграя рибок в озері Кангала або Сиваса «пощіпує» ділянку тіла, уражене на псоріаз, лишай або інші шкірні захворювання, то воно виліковується і заживає! Це офіційні медичні дані. Озерами Кангала і Сиваса займається Міністерство охорони здоров'я Туреччини, а про унікальних рибок, цих гірських озер, написали не одну дисертацію вчені з усього світу.

... вилікувати на курортах Сівас і Кангал такі захворювання, як:
псоріаз, лишай, екземи, ослабленість організму
низький імунітет, грибок, вітіліго, вугрова хвороба шкіри

Зареєстровано лікувальну дію води при ревматизмі, неврологічних захворюваннях (невралгії, невриті, паралічі і парези), ортопедичних хворобах і травмах (переломи, травми суглобів і пошкодження м'язів), в гінекології (Лаваж і промивання), захворювання шкіри, каменях у нирках (прийом води всередину) і психосоматичних порушеннях. 

Однак найбільш популярний цей спа-курорт завдяки успішній терапії псоріазу. Спостерігається пом'якшення псоріатичних струпьев, а також струпьев іншої дерматологічної етіології. В результаті цього, після відриву скориночки з'являється невелика кровотеча, а сама ранка залишається, відкрита для лікувальної дії води та сонячних променів. Крім того, такий вплив при абсцесах викликає витікання гною з порожнини. Високі концентрації селену у воді прискорюють загоєння ран. Селен, будучи кофактором таких антиоксидантних агентів, як глутатіон і пероксидаза, сприяє знешкодженню вільних радикалів. Це обумовлює лікувальну дію промивань і лаваж водою при гастроінтестинальних і гінекологічних захворюваннях. Зарубіжні фахівці підтверджують такі властивості води риб-лікарів, вказуючи на стовідсотковий успіх при лікуванні.

Зростаючий інтерес до риб-лікарів привернув також неврологічних хворих і ревматиків. Риби оточують тих, що купаються і вдаряються об їх тіла, здійснюючи мікромасаж і надаючи релаксуючу і терапевтичну дію. Особливо ефективно діють активні молоді рибки, швидко рухаються в пошуках корму.

Крім безпосередньо лікувальної дії гідротерапії, самопочуття хворих покращує і психологічний релаксуючий ефект масажу. Можливо, на важкохворих позитивно впливає сам факт зміни обстановки і спостереження за цими красивими нешкідливими рибками. Не тільки хворі, але й здорові люди приїжджають сюди, щоб відпочити, милуючись рибками. А в цей час цілюща вода очищає шкіру від ороговілих лусочок і шлаків.

У воді курорту мешкає два види риб-лікарів. Обидва належать до сімейства Кіпрінід (Cyprinidae) і адаптовані до проживання в теплому кліматі.

Вид Cyprinion macrostomus відомий як «ударяючий». Ці риби мають термінально розташований ріт  довжиною 15-20 см. Все тіло цього виду покрито лускою, на бічній поверхні видно 6-8 плям різної форми.

Інший вид називається Garra rufa. Ці рибки відомі як «лижучі», вони мають вентрально розташований ріт у формі півмісяця і довжиною до 19 см. Тіло вкрите великою лускою. Відомі як «тикати» рибки насправді належать до «ударяючих», - це просто статевонезрілі особи. Після досягнення зрілості, риби втрачають характерні плями на боці.

Обидва види риб-лікарів всеїдні, що є характерною особливістю всіх Кіпрінід, і харчуються фіто-і зоопланктоном. Однак зміст планктону в басейнах низький, що служить причиною уповільненого зростання риб і появи у них хижацької поведінки. У зимовий період, коли відвідувачів небагато, риби метушаться в пошуках корму, а з настанням літа активно  купаються. Особливо охоче рибки атакують людей з хворою шкірою, так як лусочки ураженої шкіри відриваються набагато легше.

Методи лікування:

1. Вранці на спорожнілий шлунок випивається як мінімум 3 склянки газованої мінеральної води.

2. Після лікувального пиття і сніданку, пацієнт направляється на купання.

3. Випивши мінеральної води і поснідавши, пацієнт починає лікування водою джерела і рибами-лікарями.

4. Вони живуть у воді з температурою 37 ° (риби гинуть при температурі нижче 28), унікальні і єдині в своєму роді риби-лікарі діляться на два види: «ударяючі» і «лижучі».

5. Лікувальною дією на шкіру і слизові володіє як багата селеном вода, так і риби-лікарі.

6. Вдень проводиться 2 лікувальних купання загальною тривалістю 8 годин.

7. Протягом всього терміну лікування, заборонений прийом алкоголю.

8. У процесі лікування псоріазу неприпустимо використання протипсоріатичних ліків і мазей. 

9. Термін лікування становить 21 день за умови щоденних 8-годинних водних процедур.

10. При виконанні всіх інструкцій, гарантується 100-відсоткове виліковування псоріазу.

Санаторій  Kangal Balikli Kaplica - 3*

Місцезнаходження:  Лікувальний центр розташований далеко від туристичних і торгових центрів, в 450 км від Анкари, 96 км від міста Сівас, в 13 км від міста Кангал.

Будівля і типи номерів:

Комплекс складається з 4 будівель, що відрізняються рівнем комфортності, і має в своєму розпорядженні 72 номерами. Відпочиваючі, які не є родичами, проживають тільки в окремих номерах. Будівлі готелю з'єднані з басейнами критими, обігріваючим переходом для більшої зручності в зимовий час. Басейни лікувального центру діляться на жіночий і чоловічий. У всі номери подається мінеральна термальна вода (+ 37С) з джерел. З метою гігієни в кімнатах немає банного приладдя і тапочок, всі потрібні речі можна придбати в лікувальному центрі.

В готелі: басейн спортивного класу (з доріжками), 4 лікувальних басейнів з рибками, спеціальні лазні (в зимовий період можна пройти по підземному переходу), магазин, дитячий парк, ресторан, кафе, турецька кухня, влітку - «жива» музика і розважальні програми

У номерах: міні-бар, санвузол з ванною, «тепла підлога», телефон, ТВ, центральне опалення, гаряча термальна вода

Ціна вказана в євро за номер.

Проживання готель Kangal Balikli Kaplica 3*

Харчування FB

SNGL (1пацієнт)

2080

DBL (1 пацієнт + супроводжуючий)

2971

DBL (2 пацієнта)

3460

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Міхальченкова Марина

euro4@alliance.ua

внутр. номер 919

У вартість входить

  • Індивідуальний трансфер а/п Сівас - Kangal Balikli Kaplica 3 * - а/п Сівас
  • Проживання 21 ніч в Kangal Balikli Kaplica 3 *
  • Користування басейном з рибками-лікарями
  • Харчування
  • Медичне страхування

У вартість не входить

  • Міжнародний авіапереліт в Стамбул
  • Внутрішній авіапереліт Стамбул - Сівас - Стамбул