-->

USD = 27.33 грн.
EUR = 31.58 грн.

З метою поліпшення якості обробки документів, просимо Вас надсилати документи з підтвердженням.Внимание!!!

З 14 квітня 2019 року громадяни України можуть в'їжджати на територію Таїланду без візи! (З туристичною метою на термін, що не перевищує 30 днів для кожного візиту)

При терміні перебування в країні більше 30 днів необхідно попередньо оформити візу заздалегідь в Консульстві Таїланду в Києві.

Термін дії: 3 місяці (це термін протягом якого потрібно скористатися візою для в'їзду (не для в'їзду і виїзду, а тільки в'їзду!), Термін дії завжди починається з дня подачі документів в Консульство і вказується у візі. Тому здавати документи раніше, ніж за 3 міс. (для Single-Entry візи) до в'їзду в Таїланд категорично не можна!
Термін перебування: З дня в'їзду, іноземцю за даним типом візи, буде дозволено перебувати на території Таїланду 30 або 60 днів (це термін, протягом якого дозволяється перебувати в країні). Як правило, дозволяють перебувати до 60 днів, а саме 58-59 днів, наприклад 15.04.2016 - 14 / 13.06.2016. У візі спочатку термін перебування не вказується.
Терміни оформлення: 3-4 робочих дні.
Дні подачі документів в посольство: з понеділка по п'ятницю.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (термін дії паспорта не менше 6 місяців з моменту в'їзду в країну)
  • Анкета (заповнюється заздалегідь від руки друкованими літерами або на комп'ютері)
  • 1 фото 3.5×4.5 cm (заздалегідь вклеєні в анкету)
  • Копія першого розвороту закордонного паспорта
  • Копії оплачених квитків в обидві сторони
  • Довідка з банку про стан рахунку (від 650 USD / чол.) На англ.мові з мокрою печаткою банку, включаючи довідки, видані Приватбанком (теж з мокрою печаткою), (спочатку видана на англ.мові або підшитий до оригіналу завірений в бюро перекладів переклад з мокрою печаткою бюро перекладів) або копії тревел чеків на ту ж суму; (Якщо довідка з банку одна на двох, тоді до другої людині додається копія св-ва про шлюб / народження, що підтверджує родинних зв'язків, або нотаріально завірений спонсорський лист, якщо апліканти не є родичами)
  • Довідка з місця роботи / навчання на англ.мові (спочатку видана на англ.мові або завірена в бюро перекладів переклад з мокрою печаткою бюро перекладів) (для працюючих / учнів! Якщо Ви не працюєте / не вчитеся, цю довідку Вам робити не потрібно; не замінює довідку з банку; для приватних підприємців - копія свідоцтва про реєстрацію)
  • Лист з медичної установи в Таїланді, медична карта, сертифікат (тільки для категорії «Tourist МТ»)

Консульський збір - $ 40 з людини
Консульство має право вимагати подати додаткові документи в залежності від мети поїздки.