USD = 41.60 грн.
EUR = 42.25 грн.

Словацька Республіка застосовує стосовно громадян України на своїх зовнішніх кордонах Рекомендацію Ради Європи 2020/912 від 30 червня 2020 року про тимчасове обмеження поїздок до ЄС, які не є необхідними (зокрема, туристичні та приватні поїздки).

Тобто, громадянам України, які мають намір здійснити т.зв. необов’язкову поїздку до Словаччини (приватні та туристичні поїздки), буде відмовлено у в’їзді до країни, за виключенням наступних категорій громадян України:

Дозволений для наступної категорії громадян України:

 • ПОВНІСТЮ ВАЦИНОВАНІ ОСОБИ з 12 років та 2 місяців!!!!! (Окрім COVID-картки ЄС або сертифікату про щеплення, сертифікати інших країн також визнаються, в тому числі в додатку “Дія”, за умови, що такий сертифікат містить необхідну інформацію  словацькою, чеською або англійською мовами).

Людина вважається вакцинованою, якщо:

 1. минуло принаймні 14 днів, але не більше, ніж 12 місяців, після отримання останньої рекомендованої дози щеплення за встановленою схемою;
  Вакцини, схвалені в ЄС згідно з Регламентом (ЄС) № 726/2004 : BioNTech і Pfizer (Comirnaty); Сучасний (Spikevax – попередня назва: COVID-19 Vaccine Moderna); AstraZeneca (нова назва Vaxzevria); Johnson & Johnson/Janssen, Pharmaceuticals (COVID-19 Vaccine Janssen; Covaxin  (від індійської компанії Bharat Biotech); Sinopharm (китайська вакцина Sinopharm); Sinovac – CoronaVac (виробництво Sinovac Biotech).
  Вимоги до сертифікату вакцинації: англійською, словацькою чи чеською мовами, у паперовому варіанті, на цифрових носіях (в тому числі – в додатку “ДІЯ”), або  паперове свідоцтво ВООЗ, видане сімейним лікарем, англійськю мовою.
 2. Громадяни України, які мають дозвіл на постійне, або тимчасове проживання на території Словацької Республіки, або ж ЄС;
 3. Особи, що є родичами громадян України, які постійно або тимчасово проживають на території Словацької Республіки, або ж ЄС, або є родичами громадян Словацької Республіки, або ж ЄС;
 4. Не вакциновані особи, які до цього не підлягали карантину (екіпажі літаків, поїзних бригад, водії вантажівок, працівники ритуальної сфери послуг тощо).
 5. Діти до 12 років та двох місяців

Ця категорія осіб також зобов’язана реєструватися на e-hranica.


Загальні правила прибуття з-за кордону:

 • Для  в’їзду на територію Словаччини всі особи віком від 12 років та 2 місяців зобов’язані зареєструватись за посиланням, підтвердити реєстрацію на кордоні, а також бути готовими підтвердити реєстрацію під час перебування на території країни.


Усі невакциновані особи, які в’їжджають на територію Словаччини:

 • Повинні піти на самоізоляцію терміном 10 днів (якщо за цей час не виникає симптомів). Самоізоляцію можна припинити, отримавши негативний результат тесту RT-PCR, зробленого не раніше, ніж на 5-й день.
 • Дітям до 12 років не потрібно проходити тест. Їх карантин закінчується в той самий день, що й у останнього дорослого члена спільного домогосподарства.
 • Карантин також застосовується до членів спільного домогосподарства, які не подорожували, і закінчується того ж дня, що й у члена спільного домогосподарства, який приїхав з-за кордону.
 • Якщо у особи після прибуття з-за кордону виникають симптоми COVID-19, вона зобов’язана повідомити про це свого лікаря; у випадку, якщо така особа не має на території Словаччини лікаря, вона повідомляє лікаря регіону перебування.


Прибуття на територію СЛОВАЧЧИНИ повітряним транспортом:

 • Громадяни зобов’язані зареєструватись за посиланням.
 • У разі прибуття на територію Словаччини повітряним транспортом, особа повинна до виїзду заповнити форму за посиланням.
 • З актуальною інформацією про обмеження, пов’язані з COVID-19, Словацька сторона рекомендує ознайомлюватися на сайтах www.uvzsr.skта та korona.gov.sk.