USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Ясна

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Гірськолижний курорт Ясна – це міжнародний туристичний центр першої категорії, який затишно розташований на північному схилі гори Хопок у Низьких Татрах. Курорт Ясна Словаччина знаходиться на висоті 2024 метрів над рівнем моря. Примітно, що саме гірськолижний курорт Ясна Словаччина щорічно приймає національні та міжнародні змагання з зимових видів спорту.

Ясна гірськолижний курорт має добре облаштовані спуски різного ступеня складності загальною протяжністю 57 кілометрів, з них 5 трас – це чорні (4,5 км), 7 трас – червоні (11,5 км), 6 трас – сині (5 км). До того ж, для комфортабельного та безпечного підйому відпочиваючих, створені сучасні підйомники, загальна чисельність яких становить 22. Найбільш популярною є підвісна канатна дорога з кабінами, проте канатно-крісельні та лижні підйомники також чудово виконують поставлену задачу.

Гірськолижні тури до Словаччини популярні серед туристів тим, що ця держава має чудові та мальовничі краєвиди, екологічно чисте повітря та неймовірно комфортні гірськолижні центри. Низькі Татри безперечно славляться лижним курортом Ясна. Тут можуть добре відпочити і активно зайнятися гірськолижним спортом усі бажаючі, навіть для дітей розроблена система розважально – навчальних заходів.

На території курорту розташована велика кількість розважальних закладів – бари, ресторани, більярд, басейн із термальними джерелами. Постійно діє лижна школа, де досвідчені інструктори навчають майстерності гірськолижного катання як дорослих, так і дітей.

Відпочинок у Словаччині на найвідомішому гірськолижному курорті Ясна подарує кожному відпочиваючому масу незабутніх емоцій, адже велика кількість різноманітних розважальних заходів, високий сервіс європейського обслуговування та постійна наявність висококласного снігу створюють атмосферу радості та дарують непохитне почуття задоволеності життям.