USD = 41.60 грн.
EUR = 42.25 грн.

Мрії збуваються

Люди завжди любили подорожувати. Коли на Вас чекає щось нове і незнайоме, серце починає битися від передчуття радісних подій і подорожей. Але не завжди те, що так хочеться нам побачити, ми можемо дозволити собі. З різних причин. Одна з них - гроші. На жаль, ми часто залежимо від них. Ми придумали програму, яка, дозволить Вам побачити ті міста та курорти, які так люблять заможні люди. Ми вирішили взяти для цього чотири країни - Швейцарію, Австрію, князівство Ліхтенштейн і Німеччину. І показати Вам тусовочні курорти і місця, куди з'їжджаються з усього світу заможні люди. Отже, мрії збуваються !!!


Маршрут: Відень - Мюнхен - замок Нойшванштайн - Князівство Ліхтенштейн - Люцерн - Інтерлакен - Берн - Грюєр - Монтре - Ансі - Івуар - Женева

Розміщення:  Відень 1 ніч - Мюнхен 1 ніч - регіон Цюрих 2 ночі - регіон Юнгфрау і Берн 2 ночі
- регіон Монтре і Інтерлакен 2 ночі - регіон Женева 1 ніч

10 днів / 9 ночей

Вартість від 1111 EUR за люд. в номері DBL

1 день - Відень

Приліт до Відня.
Трансфер в готель. Розміщення. У другій половині дня пішохідна екскурсія по місту.

2 день - Відень - Зальцбург - Мюнхен

По дорозі в Мюнхен - додаткова екскурсія по Зальцбургу.
Переїзд в Мюнхен на автобусі або поїзді. Екскурсія по місту. Розміщення в готелі. Вільний час. Як спокусливо піниться славне баварське пиво !!! Як приємно посидіти на терасі в Мюнхені, попити холодного пива!

3 день - Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Цюрих

Сніданок у готелі.
Ранній виїзд і переїзд до Цюріха, по дорозі оглядаємо замок Нойшванштайн (зовні). Зупинка біля замку Нойшванштайн - найвідомішого замку Європи, побудованого баварським королем Людвігом II (XIX ст.). Замок Нойшванштайн став прообразом казкового замку в паризькому Діснейленді.
По прибуттю до Цюриха - екскурсія по місту. Розміщення в готелі.

4 день - Цюрих - Штайн ам Райн - Рейнський водоспад

Сніданок у готелі.
Переїзд в Штайн-ам-Райн.
Прогулянка по Штайн-ам-Райн (середньовічне місто на кордоні з Німеччиною), зупинка біля водоспаду Райнфаль - найбільшого водоспаду Європи (вхідні квитки на водоспади включені у вартість туру). На лівому березі річки Рейн знаходиться місто Шафхаузен, яке утворилося завдяки водоспаду і видно з берега річки.
Додаткова поїздка в князівство Ліхтенштейн з можливістю спробувати місцеве вино. Екскурсія до місця паломництва всієї Європи - монастир в містечку Айнзідельн, де знаходиться «чорна Мадонна». Ми відвідаємо світовий шедевр архітектури в стилі бароко (церква 15 століття) і зможемо випити цілющу воду. Увечері вільний час.

5 день - Цюрих - Люцерн - Інтерлакен - регіон Юнгфрау

Сніданок у готелі.
Переїзд в Люцерн. Пішохідна екскурсія по Люцерну.
Переїзд в Інтерлакен. Після прибуття в Інтерлакен - прогулянка по місту. Можливість покупки сувенірів і годинників в магазині «Кірххофер» зі знижкою до 15%. Розміщення в готелі регіону Юнгфрау. Увечері вільний час.

6 день - Юнгфрауйох - Долина Водоспадів

Сніданок у готелі.
Вільний день.
Додаткова екскурсія  в Альпи. Але одягайтеся тепліше, адже ми вирушаємо в гості до Снігової Королеви. Дорога по снігах повна несподіванок. Повітря там розріджене, але думки залишаються ясними: Ура! Ми на позначці 3600 м. І тут вічна мерзлота ... (можлива взимку і влітку).

Або:

Додаткова екскурсія в Базель (можлива взимку і влітку). Тільки влітку: для тих, хто не їде в Альпи, додаткова екскурсія в долину водоспадів і на озеро Брінц. Ви побачите знаменитий Райхенбахський водоспад, який прославив Конан Дойль, зробивши його місцем загибелі Шерлока Холмса. Також Ви познайомитеся з найвищим водоспадом Швейцарії Штауббах і підніметися на єдиний відвідуваний в Європі водоспад всередині гори Трюммельбах.  

7 день - регіон Юнгфрау - Інтерлакен - Берн - Грюєр - регіон Монтре

Сніданок у готелі.
Переїзд в Берн.
Екскурсія по історичному центру Берна з оглядом Медвежої ями, часової башти, будівлі уряду, аркад старого міста та ін.
Переїзд в Грюєр. Прогулянка по середньовічному селищі, в якому знаходиться замок Грюер. Можливість спробувати місцеву національну страву - фондю і купити свіжого швейцарського сиру. Додаткова поїздка на шоколадну фабрику в Брок. "Дев'ять чоловік з десяти обожнюють шоколад, а десятий - обманює", - так люблять говорити швейцарці. На екскурсії Ви не тільки зможете подивитися, як робиться шоколад, а й наїстися шоколадом досхочу.
Переїзд в Монтре. Розміщення в готелі. Вільний час.

8 день - Термальний центр - Франція

Відпочинок на курорті.
УФФ, треба б відпочити .... Додаткова екскурсія в термальний центр в Lavey-Les-Bains. (Увага! Центр може бути закритий з технічних причин). Цілющі джерела допоможуть Вам зняти напругу, розслабитися. Підводні масажі повернуть Вам молодість і красу, допоможуть позбутися від болю в спині і попереку. Гарячі ванни дадуть заряд енергії. Евкаліптові хаммами очистять Ваші легені. Після процедур - чашка гарячого шоколаду або запашного чаю з настою гірських трав.

Або:

За бажанням - додаткова екскурсія до Франції - Ансі, Івуар, з російськомовним гідом (влітку), Ансі, Шамоні-Мон Блан (взимку) Увечері - вільний час.

9 день - Mонтре - Лозанна - Женева

Сніданок у готелі.
Поїздка по Швейцарській Рив'єрі.
Відвідування Шильонського замку (вхідні квитки в Шильонський замок включені у вартість туру). Переїзд у Веве, де жив і похований Чарлі Чаплін. Переїзд в Лозанну. Невелика зупинка на мальовничій набережній міста Лозанни, біля музею Олімпійського руху і Олімпійського парку.
Після прибуття в Женеву оглядова екскурсія по місту з оглядом району міжнародних організацій, женевського фонтану, Квіткових годин, Сада Роз, старого міста, Стіни Реформаторів та ін.

10 день - Женева

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт і виліт додому. УВАГА! У РАЗІ РАННЬОГО ВИЛЬОТУ, прохання самостійно на рецепції домовитися про ланч бокс замість сніданку.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Міхальченкова Марина

euro4@alliance.ua

внутр.ном. 919

У вартість входить

 • Проживання в готелі за програмою
 • Транспортне обслуговування по програмі туру
 • Обраний тип харчування (сніданки)
 • Екскурсії згідно програми
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Міжнародний переліт Київ - Відень / Женева - Київ від 300 EUR / люд
 • Факультативні екскурсії. 
 • Обов'язкова доплата 15 EUR за навушники

 

Примітка і необхідні документи

 • Заїзди гарантовані від 2 люд
 • Можливо забронювати готелі вищої категорії і за додаткову плату. Екскурсійна програма буде збережена на 100%
 • Діти до 5 років в екскурсійні тури не приймаються
 • Переїзди на комфортабельних автобусах. При групі до 16 осіб - на Мінібусі, гід-водій в одній особі
 • Всі готелі за програмою - 3 - 4 *. Точна назва готелів відома за 2 - 3 тижні до заїзду. Зазвичай ми працюємо з такими готелями: Vienna - Ananas 4 *, Boltzmann 4 *; Munchen - Courtyard 4 *; Zurich - Courtyard 4 *, Sheraton 4 *; Регіон Юнгфрау - Regina Wengen 4 *, Parkhotel Aeschi 4 *; Bern - Hotel Bern 4; Montreux або Івердон - Villa Toscane 4 *, Yverdon les Bains 4 *; Geneve - Cornavin 4 *.
 • Заявлені в програмі міста і курорти можуть бути змінені, виходячи з кількості туристів в групі і наявності місць в готелях.
 • В період проведення виставок, конференцій, фестивалів та ін. Розміщення за програмою може здійснюватися у відмінних від заявлених готелях / містах / курортах. Просимо інформувати туристів!


СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ