USD = 35.80 грн.
EUR = 37.70 грн.

Рига, Таллінн і Стокгольм (з авіа без багажу)

Відвідайте 3 чудові країни в одному турі!

Фотогалерея

 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул
 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

Стокгольм – столица Швеции | Мировой Туризм

З авіаперельотом

Розміщення: Рига 1 ніч, Таллін 1 ніч, Стокгольм 2 ночі на паромі

Маршрут: Рига - Юрмала - Таллінн - Стокгольм - Таллінн

Заїзди: 27.10, 29.10, 31.10, 06.11, 08.11, 10.11, 12.11, 14.11, 20.11, 22.11, 24.11,
26.11, 28.11, 30.11, 02.12, 04.12, 06.12, 08.12, 10.12, 12.12, 14.12, 16.12, 18.12, 20.12.2021

5 днів/4 ночі

Вартість від 442 EUR за особу в номері DBL

ЗБЕРЕГТИ ПРОГРАМУ

1 День

Зустріч в аеропорту Риги і трансфер в готель. Вільний час.

Оглядова екскурсія по Старому місту Риги: Ви побачите кріпосні стіни, башти і площі, Двір Конвенту і Будинок Петра, Святого Екаба, Будинок Чорноголових, середньовічні будинки і комори, Бастіонну гірку, знаменитий Домський Собор і Три брата, Шведські ворота і багато іншого! У вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, де чутна "хода гучних століть", посидіти в затишних кафе і скуштувати відомий Ризький бальзам з кавою і шоколадом.

Вільний вечір. Ніч в готелі в Ризі.

2 День

Сніданок у готелі. Вільний час.

Факультативно (за додаткову плату) пропонуємо екскурсію в Юрмалу. Юрмала - найбільший курорт Балтики, розташований на березі Ризької затоки. Оглядова автобусна екскурсія по місту від Лиелупе до Дубулти з самобутньою дерев'яною забудовою (дачні архітектура) і сучасними будівлями. Концертний зал в Дзінтарі, де проходять багато заходи та концерти. В кінці екскурсії у Вас буде можливість погуляти по пішохідній вулиці міста - вулиці Йомас, посидіти в затишних кафе або прогулятися берегом моря. Повернення в Ригу.

Переїзд в Таллінн на автобусі «LuxExpress» 16:00 - 20:25. Трансфер в готель. Ніч в готелі в Талліні.

3 День

Сніданок в готелі. Пішохідна екскурсія по Старому місту Таллінна - наповненому атмосферою середньовіччя. Вулиця Віру і ворота, Ратушна площа, Домська гора, церква Нігулістес, Будинок Чорноголових, панорама міста з висоти пташиного польоту - всю пишноту старого міста як на долоні.

Вільний час. Трансфер в порт. Реєстрація в порту на круїз в Стокгольм. О 18:00 корабель виходить з порту. Огляд корабля, фото з друзями - на пам'ять про фантастичному пригоді. Пороми Tallink - це цілі центри розваг, що дозволяють насолодитися незабутніми подорожами по Балтійському морю. Вас чекають танці під звуки живої музики, популярна танцювальна музика та клубні хіти. Захоплююча розважальна програма: все разом беріть участь в іграх і вигравайте чудові призи і подорож з Tallink. Увечері вечеря (шведський стіл - за додаткову плату). Співайте караоке, танцюйте під живу музику або на дискотеці і насолоджуйтеся грандіозної шоу-програмою. Ніч на поромі.

4 День

Прибуття в Стокгольм 10:15. Сніданок (шведський стіл - за додаткову плату). День в Стокгольмі. Вільний час.

Факультативно (за додаткову плату, можна замовити при бронюванні туру ) о 11:00 трьох годинна екскурсія по Стокгольму. Перших 2 години екскурсії пройдуть на автобусі з зупинками на фотографування: Ексклюзивний район Sjodermalm, Королівський Драматичний театр, площа Sergeltorg, Stockholm City, площа Gustava Adolfa, Королівська Опера, Міська ратуша, міст Westernbron, Sjodermalm, оглядовий майданчик на висоті 56 м над рівнем моря "Fjalgatan", шлюзи, Лицарський острів, Рицарський будинок, Усипальниця Шведських королів, Королівські сади. Потім, 1 година пішохідна екскурсія по старому місту "Gamla Stan": Королівський палац, Storkyrkan, фінська церква, маленький залізний хлопчик, Stortorget, вулиця Священиків, Німецька церква, найвужча вулиця Стокгольма, Залізна площа ... Екскурсія закінчується в Старому місті близько 14:00.

Вільний час в місті. Вільний час. Повернення на паром самостійно до 16:30. У Таллінн відпливаємо о 17:30. Увечері вечеря (шведський стіл - за додаткову плату). Вас знову чекає розважальна програма на борту. Ніч на поромі.

5 День

10:15 корабель повертається до Таллінна. Сніданок (шведський стіл - за додаткову плату).

Факультативно (за додаткову плату) пропонуємо: Історія маєтку Фалло, водоспад Кейла-Йоа. Екскурсія починається в районі Нимме, де в кінці 19-го століття поміщиком Миколою фон Гленом був заснований парк і збудований замок. У ролі архітектора середньовічного замку в готичному стилі виступав особисто Микола фон Глен. Навпроти замку він побудував «Пальмовий будиночок» з двома басейнами. Крім цього на території парку знаходяться кам'яна статуя героя естонського епосу Калевіпоег, більш відома, як Чорт Глена, і Дракона, прозвана в народі «Крокодил». Також тут розташований оглядовий вежа, в якій в даний час знаходиться обсерваторія. Далі екскурсія продовжується до водоспаду Кейла-Йоа. Маршрут проходить уздовж скелястого берега моря повз гори Гамлета, де в 1964 р знімався фільм "Гамлет", звідки відкривається дивовижний краєвид на море. Садиба Фалло назву свою отримала від німецького слова FALL - водоспад. Перша згадка припадає на 13 століття. Садиба була родовим маєтком сім'ї Бенкендорфів і князів Волконських. Старовинна садиба Фалло і зараз не втратила своєї чарівності: чудовий водоспад, вікові ялини, червоні сосни і близькість моря ... Відома англійська художниця Елізабет Ріглі писала про садибу Фалло: «Це рай і для придворних, і для філософів, любителів природи і шанувальників моди, поетів і художників, мудреців і диваків ». Починаючи з середини 19 століття, в замку побували всі представники імператорської сім'ї. Серед знаті вважалося дуже престижним відвідати маєток Фалло. Запрошуємо вас зробити променад по парку, подивитися водоспад, саму садибу, почути історію кохання «сірого кардинала» Олександра Христофоровича Бенкендорфа, здивуватися хитросплетінню доль князів Волконських і здивуватися, які знайомі нам художні твори були створені в цьому чудовому місці ...

Вільний час. Трансфер в аеропорт.

Менеджер напрямку

Тел.: (044) 334 42 41

Деміркол Тетяна

euro7@alliance.ua

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ - Рига, Таллінн - Київ (а/к AirBaltic + Wizz Air без багажу)
 • Зустріч в аеропорту
 • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт
 • Транспортне обслуговування по програмі
 • 1 ніч в готелі в Ризі обраної категорії 3* або 4*
 • 1 ніч в готелі в Талліні обраної категорії 3* або 4*
 • 2 ночі на поромі в каюті класу В або А класу
 • 2 сніданки в готелях
 • Оглядові екскурсії по Ризі і Таллінні
 • Супровід кваліфікованого гіда
 • Медичне страхування з покриттям Covid-19

Каюти:
У каютах В класу немає вікна. У каютах A класу - є вікно.
За додаткову плату можна бронювати каюти класу: DeLuxe або Suite (вартість під запит).

У вартість не входить

Додатково оплачуєсться, за бажанням*:

 • Доплата за багаж AirBaltic+Wizz Air Київ-Рига, Таллінн-Київ
 • Сніданок на паромі (шведський стіл)
 • Вечеря на паромі (шведський стіл)
 • Екскурсії: Індивідуальна екскурсія по Стокгольму (3 год) 
 • Екскурсії: Історія маєтку Фалло, водоспад Кейла-Йоа в Талліні (Естонія)
 • Екскурсії: Оглядова автобусна екскурсія по Юрмалі (Латвія) 
 • Екскурсії: Екскурсія по Стокгольму 

*Сервіси можна замовити при бронюванні туру 

Примітка і необхідні документи

Компанія залишає за собою право змінювати порядок екскурсій, зберігаючи їх кількість.

 

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО КРАЇН, ЯКІ ВХОДЯТЬ ДО ТУРУ:
Латвія - правила в'їзду
Естонія - правила в'їзду
Швеція - правила в'їзду