USD = 28.09 грн.
EUR = 33.10 грн.

Відпочинок на Мадейрі

Правила в`їзду на острови Мадейри під час пандемії COVID-19

"Зелений коридор" по ПЛР-тестах або вакцінації

Відповідно до Постанови Регіонального Управління охорони здоров'я RAM, усі мандрівники, що подорожують на Мадейру з туристичною метою та приземляються в аеропорту міста Фуншал, проходять прикордонний контроль по «зеленому коридору», за умови пред'явлення одного з нижчезазначених документів англійською мовою:

  • Сертифікат про вакцінацію - офіційний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир пройшов повний курс вакцінування (Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Jansen) - відповідно до рекомендованого плану по кожній вакцині, не менш ніж за 14 / 28 днів до прибуття на Мадейру;
  • Доказ одужання від інфекції SARS-Cov-2 - медичний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир вилікувався від хвороби COVID-19 протягом останніх 180 днів до прибуття на Мадейру;
  • Негативний ПЛР-тест на COVID-19 – документ, виданий лабораторією, сертифікованою національними або міжнародними органами, який необхідно пред'явити в а/п Мадейри (оригінал з мокрою печаткою). Тест має бути зробленим не пізніше, ніж за 72 години до посадки в а/п Фуншал. ВАЖЛИВО! Довідка про негативний ПЛР-тест обов'язково повинна містити QR-КОД, який повинен переходити на результат ПЛР-тесту на офіційному веб-сайті лабораторії.  

Діти 0-11,99 років звільняються від тестування, за винятком:
- Діти з вірогідними критеріями захворювання COVID-19;
- Діти, члени сім'ї чи супутники яких є ймовірними випадками захворювання;
- Інші ситуації, підтверджені органами охорони здоров’я.
 

Реєстрація на платформі madeirasafe.com

ВАЖЛИВО! Усі туристи, що планують подорож на Мадейру та Порту-Санту, згідно вимог Регіонального управління охорони здоров'я RAM, обов'язково мають заповнити анкету та зареєструватись на онлайн-платформі для мандрівників.

Дана форма заповнюється за 48–12 годин до посадки на літак, індивідуально кожним пасажиром. Реєстрація дітей до 12 років повинна бути включена в опитування одного зі супроводжуючих дорослих. 

Після завершення реєстрації пасажир отримує повідомлення електронною поштою зі своїм кодом доступу до платформи madeirasafe.com. Пасажир повинен увійти в свій акаунт madeirasafe.com, де він / вона знайде відповідний QR-код, який ви маєте пред'явити після прибуття в аеропорт Мадейри. Результат тесту ПЛР також можна заздалегідь подати на платформу.


Повернення в Україну: інформація щодо тестів та самоізоляції

ВАЖЛИВО! 
Починаючи з 02.07.2021, усі громадяни, хто повертається з Португалії, обов'язково мають здати швидкий тест на антиген для SARS-CoV-2 в аеропорту "Бориспіль" перед перетином кордону України.  

Усі пасажири, які не є громадянами України, при в’їзді в Україну додатково повинні:

1) мати підтвердження негативного ПЛР тесту на COVID-19 , оформленого на будь-якій офіційній мові ЄС. Тест має бути зробленим не більш ніж за 72 години до в’їзду в країну;

2) мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.


Рекомендовані готелі

Ціна вказана за 2-х дорослих на 7 ночей

PESTANA VILLAGE GARDEN APARTHOTEL 4*, BB - 76 873 UAH
BAIA AZUL 4*, BB - 80 080 UAH
PESTANA VILLAGE GARDEN APARTHOTEL 4*, BB - 80 309 UAH
PESTANA PROMENADE 4*, BB - 81 417 UAH
PESTANA CARLTON MADEIRA OCEAN HOTEL 5*, BB - 81 951 UAH
PESTANA GRAND OCEAN RESORT HOTEL 5*, BB - 82 218 UAH
CLIFF BAY RESORT HOTEL 5*, BB - 104 136 UAH


Авіапереліт

Київ - Мадейра - Київ (а/к SKY UP)
PQ9001 16:00-20:05/PQ9002 21:05-04:50

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Сиза Наталія

euro5@alliance.ua

У вартість входить

  • Авіапереліт Київ - Мадейра - Київ (а/к SKY UP)
    PQ9001 16:00-20:05/PQ9002 21:05-04:50
  • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
  • Проживання в готелі
  • Обраний тип харчування
  • Медичне страхування

Примітка і необхідні документи

*Зверніть увагу!
Інформація попередня. Прохання уточнювати актуальність інформації у менеджера напрямку.