-->

USD = 27.33 грн.
EUR = 31.58 грн.

Канікули в Португалії - все найцікавіше (з авіа)


Маршрут:  Лісабон - Сінтра (Садиба Регалейра) - Замок Пена - Мис Рока - Кашкайш - Ештуріл - Обідуш - Алкобаса - Баталія - Томар - Порто - Брага - Бом Жезуш - Гімарайнш - Коїмбра - Фатіма - Підземні багатства Португалії: печера Скарбничка з монетами - Мафра - Село Жозе Франку - Ерісейра - Евора - Статуя Христа - Проїзд по Мосту Вашко де Гамма і 25 квітня - Круїз по річці Дору - Дегустація Портвейну - Вечеря з Фадо

Розміщення: Лісабон 5 ночей - Порто 2 ночі

Період: 02.05.2020 – 25.05.2021

Заїзди: вівторок, четвер, субота

8 днів / 7 ночей

Ціна: від 800 EUR 1/2 DBL

Увага! Тур є каскадним, програма змінюється в залежності від дня заїзду!

ПРОГРАМА ІЗ ЗАЇЗДОМ У СУБОТУ

1 день (субота)

Трансфер і розміщення в готелі в Лісабоні. Вільний час.
Для бажаючих і за додаткову плату екскурсія 15:00 - 18:00: Лісабон Люкс (пішохідна) - 35 EUR / люд. (історична частина чудового Лісабона: собор Се, замок Св. Георгія, Санта Жушта, площа Комерції, вокзал Россіо).

2 день (неділя)

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю з речами - переїзд в Порто.
Екскурсія: Порто з обідом  (при бронюванні ВВ *). Відвідування Винних льохів - дегустація портвейну (оплачується на місці 12 EUR ). Круїз по річці Доуро (оплачується на місці 15 EUR) Оглядова екскурсія по Порто.
Оглядова екскурсія по Порто: Ви побачите «залізничний палац» - вокзал Сао Бенту, прикрашений панно з кахлів, найвищу вежу міста-дзвіницю церкви Клерігуш - епохи бароко, кафедральний собор, від якого по середньовічним вуличками з гранітними будинками XII ст. зійдіть на набережну Дору і пропливіть на кораблику під видатними мостами Ейфеля і Кардозу, відвідайте церкву Св. Франциска, рівної якій по обробці позолоченим різьбленням немає у Європі, відвідайте знамениті винні погреби Grahams - дізнайтеся історію португальського портвейну і процес виробництва-дегустація. Обід в національному ресторані з напоями. Круїз по річці Дору.
Заселення в готелі в Порто. Вільний час.

3 день (понеділок)

Сніданок у готелі. Готель у Порто.
Екскурсія  08:00 - 17:00 Брага - Гімарайнш - Бом Жезуш з обідом  (при бронюванні ВВ *).
Відвідування Гімарайнш - колиска португальського королівства, яке завоювало незалежність в XII столітті, відокремившись від Кастилії. На екскурсії оглянете фортецю Каштелу де Гімарайнш XI століття. З її оглядових веж відкривається захоплюючий панорамний вид на околиці. Видно Палац герцогів Браганських. Обід в національному ресторані з напоями. Брага заснована більше 2,5 тисяч років тому і має величезну історичну значимість для Португалії. Місто було столицею римської провінції Галісії і служило аванпостом християнської віри. У наші дні місто зберегло своє велике значення для християн усього світу. У Бразі багато архітектурних пам'яток, включаючи Кафедральний собор, старовинні церкви, фонтан Пелікана на Муніципальній площі, Аркаду. Учасники екскурсії отримують можливість погуляти по унікальному комплексу Бом Жезуш . Аж до 1917 року це місце було найбільшим центром католицького паломництва. По вражаючих сходах (254 ступені!) паломники піднімалися до церкви на вершині гори. Багато з них долали шлях на колінах.
Повернення в готель в Порто. Вільний час.

4 день (вівторок)

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю з речами.

Екскурсія Коїмбра - Фатіма - Печери (оплачується на місці 7 EUR ) з обідом (при бронюванні ВВ *).

Коїмбра - це старовинне університетське містечко, наскрізь просочене своєрідною атмосферою студентства. Університет, побудований в 1290 році, розташовується на горі, тому добре видно з набережної. Історичний центр міста являє собою хитросплетіння вузьких старовинних вуличок, в яких легко заблукати. Однак жителі містечка дуже привітні, при цьому більше третини з них пов'язані з університетом. Треба зауважити, що університет Коїмбри є найстарішим, вищим навчальним закладом Європи, а діє він і до цього дня.

Ви побачите чудовий Кафедральний собор Се-Веля в романському стилі і монастир августинців Санта-Круш, який зберігся з XII століття. Там спочиває король Альфонс Енрікеша I і його син Саншу I. Якщо Ви потрапите в Коїмбру під час свята, то обов'язково зустрінете безліч людей в оригінальних плащах з відмінними стрічками факультетів.

Підземні багатства Португалії: печера Скарбничка з монетами -  серед численних визначних пам'яток Португалії є рідкісні об'єкти, до яких відноситься печера Grutas da Moeda

Легенда про печеру  Grutas da Moeda:
Місцеві жителі розповідають стару легенду про пограбування і вбивство розбійниками багатія, що в ті смутні часи було звичною справою. Однак в той раз бандити неправильно вибрали або місце, або час, або об'єкт свого злочинного промислу. Як би там не було, а поживитися лиходіям не вдалося: кинули вони бездиханне тіло своєї жертви зі скель і в поспіху упустили мішок із золотом, монети розлетілися по скелях, а грабіжники пішли без здобичі. З тих пір глибоку печеру, нібито посипану золотом, стали називати «скарбничкою з монетами». Знахідка щасливих мисливців на лисиць. Дивно, що легенда про багату печеру ходила давно, а виявили її лише в 1971 році. Зробили це два мисливця на лисиць, які заглянули в нору лисиці, а знайшли величезну карстову порожнечу. З цікавості зайшли вони в печеру . У перший же день мисливці відкрили дивовижний по красі зал з вапняними утвореннями. Назвали його «кімнатою пастора» або «кімнатою пастуха». Ще два місяці новоспечені дослідники самостійно прокладали шляхи підземеллям, роблячи розкопки у вузьких місцях, знаходячи все нові і нові зали з дивовижними фігурами, вапняними сталактитами і сталагмітами, озерцями і водоспадами. Через два місяці наполегливої ​​роботи друзі звернулися за допомогою до професійних геологів, які визначили, які в карстовій печері є кальцініти і глиняні відкладення. Провели практично приховане освітлення, яке дозволило побачити неймовірну красу, створену самою природою. В окремих місцях вирубали щаблі. Незабаром нову печеру відкрили для відвідування туристів, вживши заходів по збереженню незайманої природної краси навколишніх скель і самої печери. Багато залів були названі відвідувачами: дитяче ліжко, Червоний купол, Пастор, Богоматір, Водоспад, Недосконала каплиця, Фонтан сліз і навіть Весільний торт.

Інформація для туристів Протяжність туристичної траси становить 350 метрів. Максимальна глибина спуску - 50 метрів. Температура повітря в печері - в середньому 18 градусів протягом всього року, оскільки її зігріває і охолоджує вода зі скель. Приємно вмитися в спекотний день прохолодною водицею з термального озерця. Подекуди можна добре розглянути сліди давно минулих епох, наприклад, скам'янілий ланцюжок слідів динозаврів, які прогулювалися в тих місцях за часів юрського періоду 175 млн. років тому. Вхід і вихід в печеру знаходиться в різних місцях, тому слід перебувати поруч з гідом.

Фатіма
Фатіма вже майже сторіччя є відомим релігійним центром. Події, які відбулися в цих місцях в період з 1915 по 1917 роки, названі католицькою церквою справжнім дивом. Ви почуєте історію про те, як діти-пастушки зустрічали Діву Марію, яка представилася їм Ангелом Миру і повідала їм про майбутні події. Щорічно у Фатіму з'їжджаються паломники з багатьох країн, щоб своїми очима побачити місце, де сталися чудеса.

Прибуття до Лісабона і розміщення в готелі.

5 день (середа)

Сніданок у готелі.

Екскурсія: Мафра - Село Жозе Франку - Ерісейра - обід (при бронюванні ВВ *) - Оглядова екскурсія по Лісабону.

Провінція Португалії здатна дивувати і навіть вражати. Незважаючи на те, що держава знаходиться на західній частині Європи, а може бути саме завдяки цьому, в Португалії зосередилося безліч рідкісних культурно-історичних пам'яток. Всі вони датуються різними століттями, а їх появі сприяли різні народи.

Ерісейра
Колоритне рибальське містечко Ерісейра, затишно примостилося на красивому океанському березі, зберегло свою самобутність до наших днів. Довгі століття селище було найважливішим риболовецьким центром краю. У програмі екскурсії - знайомство з місцевим побутом, оглядова екскурсія по набережній.

Село Жозе Франку
У Португалії чимало поселень, які можна назвати музеями під відкритим небом. Село Жозе Франку - одна з них. Це типове португальська селище початку XX століття. Його заснував гончар Жозе Франку навколо старовинного замку, церкви і млина. Містечко складається з маленьких, затишних будиночків. У селі можна покуштувати традиційний місцевий ланч, що складається з дуже смачного місцевого хліба і в'яленої ковбаски, яку роблять за старовинним рецептом. Запивати селянську їжу прийнято регіональним вином.

Мафра
Останній пункт екскурсії - містечко Мафра, де розташовується гігантський палацово-монастирський комплекс. Він чудовий! А з'явилася грандіозна споруда завдяки проекту короля Жоана V, який зазіхнув на те, щоб затьмарити велич іспанського Ескоріала.

В першу частину екскурсії по Лісабону входить проїзд: проспекту Незалежності; площі реставраторів, яку урочисто прикрашає гранітний обеліск (1886 рік); площі Россіу зі знаменитою статуєю короля Педро IV, розкішними бронзовими фонтанами і красивим будинком Національного театру Дона Марія II; площі Комерції, на якій в XV-XVII століттях знаходився палац короля Мануела. Екскурсія продовжиться поїздкою по набережній.

В наступній частині екскурсії по Лісабону Ви оглянете монастир Жеронімуш в Белене. Він був збудований на початку XVI століття, щоб ознаменувати епоху Великих географічних відкриттів. Відповідно на думку експертів цей монастир є найбільш вражаючою архітектурною будовою Португалії в химерному стилі мануеліно. На Вас чекає ще одне потрясіння - знайомство з витонченим пам'ятником XVI століття - Беленською Вежею, яка нагадує казковий замок. У заключній частині екскурсії Ви побачите монумент Першовідкривачам, який був виконаний з благородного граніту в ті часи, коли при владі був диктатор Салазар. Пам'ятник відображає ставлення до багатого подіями минулого колись великої морської Імперії.

6 день (четвер)

Сніданок у готелі. Готель в Лісабоні. Вечеря з фадо  (при бронюванні ВВ *).

Екскурсія: Евора - Міст 25 Квітня - Статуя Христа - Міст Вашко де Гамма.

Переїзд по мосту 25 квітня. Знаменитий міст з'явився в 1966 році над місцем, де річка Тежу впадає в Атлантичний океан. До 1974 року спорудження носило ім'я на честь диктатора Антоніу Салазара. Міст 25 Квітня входить в двадцятку найдовших висячих мостів світу. Він нагадує міст в Сан-Франциско. Потім Ви побачите Статую Христа, яка є копією знаменитого монумента в Ріо-Де-Жанейро і була побудована на честь Бога, зберігши Лісабон у Другій світовій війні.

У Португалії є безліч старовинних міст, але Еворав провінції Алентежу (130 кілометрів від Лісабона), займає особливе становище. ЮНЕСКО внесло весь архітектурний ансамбль старого міста в список Всесвітньої спадщини. Інтригуюча історія Евори почалася в 80-72 роки до н.е. Місто активно забудовували і розвивали римляни, маври, португальські королі Середньовіччя. В історії Евори траплялися великі події, наприклад, саме там був заснований орден авіса лицарів, а в 1832 році капітулював король Мігель. Евора славиться своїми архітектурно-історичними пам'ятками, включаючи, центральну площу Дона Жеральд з аркадами, де частина колон має античне походження. Тут за часів Середньовіччя проводили страти єретиків і відьом. Учасники екскурсії побачать церкву Санту Антоніу XVI століття, храм Діани II ст. н.е., єдиний збережений римський храм на всю Португалію.

На особливу увагу заслуговує небувалий за красою собор Евори в романо-готичному стилі, зведений між 1186 і 1204 роками. Трепетне захоплення викликає церква Святого Франсишку з неймовірною каплицею зі справжніх людських кісток, яка кожній живій нагадує про тлінність земного буття. Евора широко прославилася своїми ресторанами з величезним вибором вишуканих страв національної португальської кухні, а також найбагатшим асортиментом вин.

Екскурсія закінчиться проїздом по вантовому мосту Вашко де Гамма . Це найдовший у всій Європі міст. Його довжина разом з віадуком, в який він переходить, становить 17,2 км.

7 день (п'ятниця)

Сніданок у готелі. Готель в Лісабоні.
Екскурсія: Обідуш - Баталія - Алкобаса - Томар (обід)  (при бронюванні ВВ *).
На початку екскурсії - оглядова екскурсія по Обідуш. Чарівне містечко справляє сильне враження на гостей. Характерні білі будинки увінчані червоними черепичними дахами. Все містечко буквально тоне в розкішних, яскравих кольорах. Обідуш оточений високими мурами, зведеними в середні століття. У невеликому містечку зустрічається безліч церков. Це славне поселення отримало назву «міста наречених», так як монархи проводили в ньому час після одруження. За програмою екскурсії - прогулянка по вуличках, знайомство з капелою Носа Сеньора ду Карму на центральній площі, старовинною церквою Святої Марії та арабською фортецею.
Знайомство зі середньовічним абатством в Алкобаса, зведеному в стилі ранньої готики. У монастирі поховані представники Бургунської  династії. «Монастир Мовчання» відрізняється вишуканістю, тому його так любив король-поет Диниш. Саме там знайшла спокій найтрагічніша і романтична монарша подружжя Інеш де Каштру і Педру I. Потім екскурсія триває в баталіях, де знаходиться Монастир Санта Марія да Вікторія. Цей монастир - істинний шедевр португальської готичної архітектури. Його побудував король Жоан I в честь перемоги над іспанцями в 1385 році. Огляд усипальниці представників Авіської королівської династії, що відрізняється змішанням стилів мануеліно і англійської готики.
Останній пункт поїздки - містечко Томарна берегах річки Наба. Він знаходиться в 140 км, від Лісабона. Поселення виникло за часів реконкісти і довгий час ним керував орден тамплієрів. Огляд величного монастиря Ордену Христа 1160 року. Це найбільш грандіозна споруда Португалії. Можливо, що саме там захований таємничий Грааль. 

8 день (субота)

Сніданок у готелі. Готель в Лісабоні.
Екскурсія  08:00-17:00 Сінтра відвідування Садиби Регалейра, Палац Пена , Мис Рока, курорти Кашкайш і Ешторіл.
Оглядова екскурсія по Сінтрі . Казкове середньовічне містечко до наших днів зберегло свою чарівність і заслужило назву «Перлини Португалії». Городок був засноване в давні часи і неодноразово змінював своїх власників. У Сінтрі любили проводити спекотні літні місяці королі Португалії зі своєю челяддю. Сінтра - це романтичні ландшафти, екзотичні парки, красиві палаци і загадкові замки. За програмою огляд центру містечка, екскурсія в садибу Кінта да Регалейра , яку власник-Массон повністю переробив на свій смак.
Палац Пена (Palácio da Реnа)- колишня літня королівська резиденція. Замок є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і входить в сімку чудес Португалії. Палац Пена в Сінтрі створений в дусі еклектики, поєднуючи мавританський, неоготичний стилі з елементами неоренесансу і середньовіччя. Це палац-казка - без аналогів в світі.
Після пригоди по таємничим замкам - поїздка по серпантину гірської дороги до найзахіднішої точки Європейського континенту на Мис Рока. Там можна купити справжнє Свідоцтво про відвідування Края Землі.
Маршрут екскурсії проходить через знамениті курорти Кашкайш і Ешторіл. Там відпочиває аристократія з усього світу. На курортах розкішні вілли в оточенні евкаліптових гаїв, кращі пляжі центральній частині Португалії, шикарні готелі, вишукані ресторани, гольф-поля світового класу, одне з найвідоміших казино Європи і, звичайно, знаменита траса Формули-1. Вся це розкіш приваблює мільйони відпочиваючих з різних країн.

Трансфер в аеропорт.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Сиза Наталія

euro5@alliance.ua

внутр. номер 911

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ - Лісабон - Київ «WIZZ AIR ручна поклажа»
  (6 6191) 15:50 - 18:55
  (6 6192) 19:50 - 2:35
 • Трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • Проживання в готелях вибраної категорії 3 * / 4 *
 • Харчування - BB або BB * (сніданки + 5 обідів під час екскурсій, вечеря з Фадо)
 • Екскурсії згідно програми з російськомовним гідом
 • Медичне страхування

 Трансфер по прильоту - зустрічають всі рейси з 08:00 до 23:00. В період з 23:00 до 7:55 - оплачується індивідуальний трансфер 50 EUR за автомобіль.
Трансфер після закінчення туру - після екскурсії в аеропорт або, якщо вільний від екскурсій день, трансфер за таким розкладом:
Виїзд з готелю в Лісабоні: 8:00 / 11:00 / 16:00.

У вартість не входить

 • Квитки в деякі музеї, палаци, замки (близько 45 EUR за всю програму) - оплачуються на місці. Відвідування знаменитих винних льохів в Порто з дегустацією 10 EUR / люд

Примітка і необхідні документи

Можливі заїзди в будь-який день тижня. Уточнюйте програму туру.
Приймаюча сторона залишає за собою право вносити зміни в програму перебування протягом екскурсійного туру!

УВАГА! У ряді міст Португалії діє туристичний збір, який оплачується в готелі при заїзді:
Лісабон, Кашкайш, Ешторіл: 1 євро / люд. / добу
Порто: 2 євро / люд. / добу

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ