-->

USD = 27.50 грн.
EUR = 31.57 грн.

Дві Столиці - Лісабон + Порто (з авіа)

Здійсніть подорож у часі, походіть по вузьких лабіринтах вулиць середньовічних міст Португалії. Обіцяємо, Ви не залишитеся байдужі!

Фотогалерея

 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул


Маршрут: Лісабон - Сінтра - Замок Пена - Садиба Регалейра - Мис Рока - Кашкайш - Ешторіл - Порто - круїз по річці Дору - Відвідування винних погребів - Коїмбра - Фатіма - Підземні багатства Португалії: печера Скарбничка з монетами - Мафра - Село Жозе Франку - Ерісейра

Розміщення: Лісабон 5 ночей - Порто 2 ночі

Період: 02.05.2020 – 25.05.2021

Заїзди: вівторок, четвер, субота

8 днів / 7 ночей

Ціна: від 732 EUR 1/2 DBL

Увага! Тур є каскадним, програма змінюється в залежності від дня заїзду!

 ПРОГРАМА ІЗ ЗАЇЗДОМ У СУБОТУ

1 день (субота)

Трансфер і розміщення в готелі в Лісабоні. Вільний час.
Для бажаючих і за додаткову плату екскурсія 15:00 - 18:00: Лісабон Люкс (пішохідна) 35 EUR / люд (історична частина чудового Лісабона: собор Се, замок Св. Георгія, Санта Жушта, площа Комерції, вокзал Россіо).

2 день (неділя)

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю з речами - переїзд в Порто .
Екскурсія: Порто з обідом  (при бронюванні ВВ *). Відвідування винних льохів - дегустація портвейну (оплачується на місці 12 EUR). Круїз по річці Доуро (оплачується на місці 15 EUR). Оглядова екскурсія по Порто.
Оглядова екскурсія по Порто: Ви побачите «залізничний палац» - вокзал Сао Бенту, прикрашений панно з кахлів, найвищу вежу міста - дзвіницю церкви Клерігуш епохи бароко, кафедральний собор, від якого по середньовічним вуличками з гранітними будинками XII ст. Зійдіть на набережну Дору і пропливіть на кораблику під видатними мостами Ейфеля і Кардозу, відвідайте церкву Св. Франциска, рівної якій ,по обробці позолоченим різьбленням ,немає у Європі, відвідайте знамениті винні погреби Grahams - дізнайтеся історію португальського портвейну і процес виробництва (з дегустацією). Обід в національному ресторані з напоями. Круїз по річці Дору. Заселення в готелі в Порто. Вільний час.

3 день (понеділок)

Сніданок у готелі. Готель у Порто.
Вільний час. Для бажаючих і за додаткову плату екскурсія: 08:30 - 17:00 Брага - Гімарайш - Бом Жезуш з обідом - 70 EUR / люд.

4 день (вівторок)

Сніданок у готелі. Виїзд із готелю з речами.
Екскурсія:  Коїмбра - Фатіма - Печери (оплачується на місці 7 EUR ). Обід входить у вартість. Кожен з об'єктів цікавий по-своєму: в Коїмбре досі працює старовинний університет (він був першим в Європі), Фатіма знаменита тим, що саме там місцеві діти-пастушки зустрічалися з Дівою Марією, яка відкрила їм важливі таємниці, що стосуються долі людства, а карстові печери «Скарбничка з монетами» дивують нерукотворними статуями, що нагадують знайомі образи.
Прибуття до Лісабона і розміщення в готелі.

5 день (середа)

Сніданок у готелі.

Екскурсія: Мафра - Село Жозе Франку - Ерісейра - обід  (при бронюванні ВВ *)  - Оглядова екскурсія по Лісабону.

Провінція Португалії здатна дивувати і навіть вражати. Незважаючи на те, що держава знаходиться на західній частині Європи, завдяки цьому, в Португалії зосередилося безліч рідкісних культурно-історичних пам'яток. Всі вони датуються різними століттями, а їх появі сприяли різні народи.

Ерісейра
Колоритне рибальське містечко Ерісейра, затишно примостилося на красивому океанському березі, зберегло свою самобутність до наших днів. Довгі століття селище було найважливішим риболовним центром краю. У програмі екскурсії - знайомство з місцевим побутом, оглядова екскурсія по набережній.

Село Жозе Франку
В Португалії чимало поселень, які можна назвати музеями під відкритим небом. Село Жозе Франку - одна з них. Це типове португальська селище початку XX століття. Його заснував гончар Жозе Франку навколо старовинного замку, церкви і млину. Містечко складається з маленьких, затишних будиночків. У селі можна покуштувати традиційний місцевий ланч, що складається з дуже смачного місцевого хліба і в'яленої ковбаски, яку роблять за старовинним рецептом. Запивати селянську їжу прийнято регіональним вином.

Мафра
Останній пункт екскурсії - містечко Мафра, де розташовується гігантський палацово-монастирський комплекс. Він чудовий! А з'явилася грандіозна споруда завдяки проекту короля Жоана V, який зазіхнув на те, щоб затьмарити велич самого іспанського Ескоріала.

В першу частину екскурсії по Лісабону входить проїзд: проспекту Незалежності; площі реставраторів, яку урочисто прикрашає гранітний обеліск (1886 рік); площі Россіо зі знаменитою статуєю короля Педро IV, розкішними бронзовими фонтанами і красивим будинком Національного театру Дона Марія II; площі Комерції, на якій в XV-XVII століттях знаходився палац короля Мануела. Екскурсія продовжиться поїздкою по набережній.

В наступній частині екскурсії по Лісабону Ви оглянете монастир Жеронімуш в Белене. Він був збудований на початку XVI століття, щоб ознаменувати епоху Великих географічних відкриттів. Відповідно до думки експертів цей монастир є найбільш вражаючим архітектурною будовою Португалії в химерному стилі мануеліно. На Вас чекає ще одне потрясіння - знайомство з витонченим пам'ятником XVI століття - Беленською Вежею, яка нагадує казковий замок. У заключній частині екскурсії Ви побачите монумент Першовідкривачам, який був виконаний з благородного граніту в ті часи, коли при владі був диктатор Салазар. Пам'ятник відображає ставлення до багатого подіями минулого колись великої морської Імперії.

6 день (четвер)

Сніданок у готелі. Готель в Лісабоні. Вільний час. Вечеря з фадо  (при бронюванні ВВ*).
Для бажаючих і за додаткову плату Екскурсія 10:30 - 17:30 Евора - Міст 25 Квітня - Статуя Христа - 70 EUR / люд.
Для бажаючих і за додаткову плату екскурсія 10:30-17:30: винно-гастрономічна прогулянка (Сетубал - Азейтау - проба вин - Аррабіда - дегустаційний обід в типовій португальській таверні з напоями включений у вартість - Міст Васко да Гама - Міст 25 квітня) - 70 EUR / люд.Зупинки і огляд: відвідування фортеці Сан-Філіпе. Відвідування Сетубал - прогулянка по набережній. Зупинка в парку Аррабіда. Відвідування винного льоху з дегустацією - оплата 4 EUR / люд. Відвідування центр кахлів Azulejo. Обід включений у вартість (з напоями). З російськомовним супроводжуючим.

7 день (п'ятниця)

Сніданок у готелі. Вільний час.
Для бажаючих і за додаткову плату Екскурсія 08:00 - 17:00 Обідуш - Баталія - Алкобаса - Томар - 70 EUR / люд.
На початку екскурсії - оглядова екскурсія по Обідуш. Чарівне містечко справляє сильне враження на гостей. Характерні білі будинки увінчані червоними черепичними дахами. Все містечко буквально тоне в розкішних яскравих кольорах. Обідуш оточений високими мурами, зведеними в середні століття. У невеликому містечку зустрічається безліч церков. Це славне поселення отримало назву «міста наречених», так як монархи проводили в ньому час після одруження. За програмою екскурсії - прогулянка по вуличках, знайомство з капелою Носа Сеньора ду Карму на центральній площі, старовинною церквою Святої Марії та арабською фортецею.
Знайомство зі середньовічним абатством в Алкобаса, зведеному в стилі ранньої готики. У монастирі поховані представники Бургунської  династії. «Монастир Мовчання» відрізняється вишуканістю, тому його так любив король-поет Дініш. Саме там знайшла спокій найтрагічніша і романтична монарша подружжя Інеш де Каштру і Педру I. Потім екскурсія триває в баталіях, де знаходиться Монастир Санта Марія да Вікторія. Цей монастир - істинний шедевр португальської готичної архітектури. Його побудував король Жоан I в честь перемоги над іспанцями в 1385 році. Огляд усипальниці представників Авійської королівської династії, що відрізняється змішанням стилів мануеліно і англійської готики.
Останній пункт поїздки - містечко Томарна берегах річки Наба. Він знаходиться в 140 км від Лісабона. Поселення виникло за часів реконкісти і довгий час ним керував орден тамплієрів. Огляд величного монастиря Ордену Христа 1160 року. Це найбільш грандіозна споруда Португалії. Можливо, що саме там захований таємничий Грааль.
Повернення в готель в Лісабоні.

8 день (субота)

Сніданок у готелі.
Екскурсія 08:00 - 17:00 Сінтра, відвідування Садиби Регалейра, Палац Пена, Мис Рока, курорти Кашкайш і Ештуріл. (обід)  (при бронюванні ВВ *).
Оглядова екскурсія по Сінтрі . Казкове середньовічне містечко до наших днів зберегло свою чарівність і заслужило назву «Перлини Португалії». Містечко було засноване в давні часи і неодноразово змінювало своїх власників. У Сінтрі любили проводити спекотні літні місяці королі Португалії зі своєю челяддю. Сінтра - це романтичні ландшафти, екзотичні парки, красиві палаци і загадкові замки. За програмою огляд центру містечка, екскурсія в садибу Кінта да Регалейра.
Палац Пена (Palácio da Реnа)- колишня літня королівська резиденція. Замок є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і входить в сімку чудес Португалії. Палац Пена в Сінтрі створений в дусі еклектики, поєднуючи мавританський, неоготичний стилі з елементами неоренесансу і середньовіччя. Це палац-казка - без аналогів у світі. Після пригод  таємничими замками - поїздка по серпантину гірської дороги до найзахіднішої точки Європейського континенту на Мис Рока . Там можна купити справжнє Свідоцтво про відвідування Края Землі.
Маршрут екскурсії проходить через знамениті курорти Кашкайш і Ешторіл. Там відпочиває аристократія з усього світу. На курортах розкішні вілли в оточенні евкаліптових гаїв, кращі пляжі центральної частини Португалії, шикарні готелі, вишукані ресторани, гольф-поля світового класу, одне з найвідоміших казино Європи і, звичайно, знаменита траса Формули-1. Вся це розкіш приваблює мільйони відпочиваючих з різних країн.
Трансфер в аеропорт.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Сиза Наталія

euro5@alliance.ua

внутр. номер 911

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ - Лісабон - Київ «WIZZ AIR ручна поклажа»
  (6 6191) 15:50 - 18:55
  (6 6192) 19:50 - 2:35
 • Трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • Проживання в готелях вибраної категорії 3 * / 4 *
 • Харчування - BB або BB * (сніданки + 4 обіда під час екскурсій + вечеря з Фадо)
 • Екскурсії згідно програми з російськомовним гідом
 • Медичне страхування

 Трансфер по прильоту - зустрічають всі рейси з 08:00 до 23:00. В період з 23:00 до 7:55 - доплачується індивідуальний трансфер 50 EUR за автомобіль.

Трансфер після закінчення туру - після екскурсії в аеропорт або якщо вільний від екскурсій день, трансфер за таким розкладом:

Виїзд з готелю в Лісабоні: 8:00 / 11:00 / 16:00

У вартість не входить

 • Квитки в деякі музеї, палаци, замки (близько 45 EUR за всю програму) - оплачуються на місці. Відвідування знаменитих винних льохів в Порто з дегустацією 10 євро /люд

Примітка і необхідні документи

Можливі заїзди в будь-який день тижня. Уточнюйте програму туру.

Приймаюча сторона залишає за собою право вносити зміни в програму перебування протягом екскурсійного туру!

УВАГА! У ряді міст Португалії діє туристичний збір, який оплачується в готелі при заїзді:
Лісабон, Кашкайш, Ешторіл: 1 євро / люд. / добу
Порто: 2 євро / люд. / добу

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ