USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

о. Мадейра

Фотогалерея

Мадейра – квітучий португальський острів неймовірної краси, що розташовується в Атлантичному океані за 1000 кілометрів від континентальної частини Португалії. На сформованій вулканічним чином землі розкинулись реліктові ліси Лорісілва, цвітуть лілії, гортензії, магнолії, орхідеї та багато інших субтропічних квітів, ростуть фруктові сади та пальми.

Температура води і повітря тут майже не змінюється протягом року, тримається в межах 22-30°С (повітря) та 19-23°С (вода), а постійне цвітіння різноманітних дерев і квітів підтримує ефект «вічного літа».

Мадейра є прекрасним місцем для занять різноманітними видами спорту. Тут створені всі умови для яхтингу, дайвінгу, серфінгу, спостереженнями за китами та дельфінами, гірського туризму, прогулянок верхи та на велосипедах і ще багато іншого. Крім того, завдяки унікальному клімату на острові з’являється все більше СПА-центрів та центрів таласотерапії. 

Ще одна візитна картка Мадейри – вино аристократів «мадера». На острові збереглися екземпляри вина ще часів Наполеона та Французької революції, а про дегустувати різні сорти справжньої мадери можна у винних льохах Адегаш-ді-Ман-Франсишку. 

Столицю Мадейри – Фуншал часто називають Лісабоном у мініатюрі. Велич старовинних архітектурних пам’яток тут поєднується з красою вулканічних порід. В місті проводять різноманітні свята, які відомі у всьому світі: це Карнавал у лютому, Свято квітів у квітні та Фестиваль вина у вересні. Але найвідомішим є святкування Нового року. Вулиці міста прикрашають яскраві композиції та ілюмінації, а найкращі майстри феєрверків з’їжджаються на Мадейру для проведення святкового салюту. Шикарні Новорічні банкети проводять і готелі острова. І, звичайно, не можна оминути увагою ботанічний сад, розплідник папуг та Тропічні сади поруч з Палацом Монте.

Але Мадейра не закінчується столицею. На острові ще є багато відомих та мало відомих місцин, які варто було б відвідати. До прикладу:

Кальєта – це маленьке курортне містечко на південно-західному узбережжі острова. Саме тут виготовляють відомий білий ром Aguardente, що входить до складу класичного коктейлю «Пончо». В місті є 2 насипних пляжі, золотистий пісок для яких спеціально привезли з Марокко.

Вулканічні басейни Porto Moniz – ряд природних басейнів, утворених потоками вулканічної лави відгороджують частину води. Це дозволяє насолоджуватися величчю Атлантичного океану з безпечного природного укриття та комфорту нагрітої води.

Паул до Мар – високі хвилі приваблюють сюди багатьох прихильників серфінгу, у 2001 році в Паул до Мар навіть проводили Чемпіонат світу з серфінгу. Але коли сезон закінчується і спортсмени залишають це рибацьке селище, тут стає тихо і спокійно. Можна насолодитись прогулянками порожніми вуличками та пляжем, поласувати делікатесами з морепродуктів і піднятися на один із навколишніх пагорбів для захоплюючих фотографій.

Це лише мала частина того, що можна подивитися на Мадейрі, але кожен точно зможе знайти тут заняття на власний смак та насолодитися чудовим відпочинком.