USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Індивідуальні та групові екскурсії у Польщі 2022

Варшава

Оглядова пішохідна екскурсія Варшавою.

У програмі екскурсії: Королівський тракт, Замкова площа, Старе місто, занесене до списку світової спадщини ЮНЕСКО, собор Святого Яна, статуя Сирени-символ Варшави, Барбакан, Нове місто, місце народження Марії Складовської-Кюрі.
Пішохідна, 3-годинна, російською/українською мовою.
Ціна: 100 євро нетто


Варшава

Палацово-паркові ансамблі Варшави. Королівські Лазенки та палац у Віланові – пам'ятники історії, що уособлюють епоху польських королів у всій пишноті. Королівські Лазенки (XVII ст) був літньою резиденцією польської шляхти. Старовинні палаци, канали, мальовничі алеї особливо чудові влітку. Палацовий ансамбль у Віланові – польський Версаль у стилі бароко.
Ціна: 120 євро нетто Додатково оплачуються вхідні квитки в музей (за бажанням, близько 9 євро/квиток) та транспортне обслуговування 90 євро/ван та 80 євро/авто – для індивідуальних клієнтів.


Краків

Пішохідна екскурсія «Королівський тракт» Старим містом та Вавельським пагорбом (пам'ятник ЮНЕСКО)

«Королівський тракт» - так називався шлях, що пролягає від Флоріанських воріт, парадних воріт міста, до королівського замку на Вавельському пагорбі, цим шляхом їхали всі королівські кортежі, перетинаючи місто з півночі на південь. Нині це туристичний маршрут: костел св. Діви Марії, Ринкова площа з пасажем суконних рядів Сукенніце, університетський квартал, монастир Францисканців, собор св. Петра та Павла і, нарешті, сам Вавельський пагорб із Кафедральним собором.
Пішохідна, 3-годинна, російською/українською мовою.
Ціна: 100 євро нетто


Краків

Пішохідна екскурсія до Королівського замку на Вавельському пагорбі та відвідування «Підземного музею Ринкової площі». Королівський замок (пам'ятник ЮНЕСКО) був резиденцією польських королів упродовж століть. Внутрішнє оздоблення ренесансного замку має справді королівське оформлення: тронний зал, зал для балів, королівські покої, збройова палата та скарбниця. «Підземний музей Ринкової площі» відкрився у Кракові у 2010 році. Це своєрідний археологічний парк, використовуючи сучасні технології, автори проекту створили ідеальну ілюзію середньовічного міста.
Пішохідна, 3-годинна, російською мовою.
Ціна: 130 євро нетто/екскурсія. У вартість не включені вхідні квитки. Підземне місто – близько 7 євро/квиток. Вавель – близько 7 євро/квиток.


Краків

Пішохідна екскурсія "Єврейський квартал Казімєж та Підгуже".

Екскурсія по єврейському Казімежу (пам'ятник ЮНЕСКО) та району Підгуже присвячена історії та традиціям єврейського народу, починаючи з XIVстоліття до наших днів: замкнутого життя перших поселень, асиміляції XIX століття, трагічної загибелі під час Другої світової війни, історії фабрики Оскара Шиндлера на території районі Підгуже, зйомок фільму Стівена Спілберга «Список Шиндлера» Сьогодні Казімєж один із наймодніших районів Кракова, в якому, як і раніше, стоять синагоги, збереглися старі цвинтарі, відкриті кафе та лавки.
Пішохідна, 3-годинна, російською/українською мовою.
Ціна: 100 євро нетто/екскурсія


Гданськ

Пішохідна оглядова екскурсія Гданськом.

У програмі екскурсії: Старий Гданськ – Ратуша міста, площа Длуги Тарг, готичний Двір Артуса, Золотий дім, фонтан Нептуна, костел св. Марії та ін. Популярне місце Головного міста – Королівська дорога, над якою височить ратуша, з готичної вежі якої відкривається панорама міста.
Пішохідна, 3-годинна, російською мовою.
Ціна: 100 євро нетто

Оглядова екскурсія Тройгородом – до 6-7 годин.

Окрім історичного цетру Гданська ви побачите Оліву, Сопот та Гдиню. В Оливі щодня у Кафедральному соборі відбувається органний концерт. Сопот, типово курортне містечко з кривим будиночком та симпатичним пірсом та маяком.
Ціна: 180 євро нетто без транспортного обслуговування. Тройгородом зручно пересуватися громадським транспортом


Вроцлав

Пішохідна оглядова екскурсія Вроцлавом – містом 12 островів і понад 100 мостів, «святій квітці Європи, перлиною серед міст». У програмі екскурсії огляд Ратуші на ринковій площі Старого міста зі старовинним сонячним годинником, Тумський острів, костел Св. Ельжбети XV ст., відвідання Рацлавицької панорами.
Пішохідна, 3-годинна, російською мовою.
Ціна: 120 євро нетто


Познань

Оглядова екскурсія Познанню. Кафедральний собор, Костели св. Іоанна та Св. Маргарити, Старий Ринок. Останній був заснований у 1253 році і є третім за величиною Ринком (площею) у Польщі, після Кракова та Вроцлава. Тут Ви можете побачити фонтан Аполона та Нептуна. Ратуша є однією з найкрасивіших будівель епох Ренесансу, зтах, які збереглися в Польщі.
Головний міський костел Познані – Богородиці та Марії Магдалини. Пагорб Пшемислава: костел св. Антонія з Падви та королівський замок. Колегіальний та незвичайний пам'ятник Козелкам.
Пішохідна, 3-годинна, російською мовою.
Ціна: 100 євро нетто.

 

*Ціна вказана за гіда.
**Місце зустрічі з гідом призначається індивідуально при бронюванні послуги.
***Для груп у разі потреби додатково замовляємо навушники. 2 євро/особ.