USD = 37.30 грн.
EUR = 40.05 грн.

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ОАЕ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ СOVID-19

Україна наразі знаходиться в зеленому списку Арабських Еміратів. Після прибуття до ОАЕ українські мандрівники зобов'язані пред'явити негативний результат ПЛР тесту (не пізнше ніж за 48 годин та бажано в роздрукованому вигляді), і здати тест (безкоштовно), який буде завантажений і відобразиться в спеціальному додатку COVID-19 DXB Smart App. Цей додаток повинен завантажити кожен пасажир, який прибув в ОАЕ. Винятком є тільки діти до 12 років.
Пройшовши тестування в аеропорту, необхідно залишатися у своєму готелі чи резиденції, до моменту отримання результату тесту.
Якщо результат тесту буде позитивним, турист зобов’язаний пройти ізоляцію та дотримуватися вказівок Дубайського управління охорони здоров’я.

Актуальна інформація про правила перетину кордонів і перебування по Абу Дабі  - На 6 день і потім на 9 день перебування в Абу Дабі необхідно повторити тест, якщо турист не вакцинований, а якщо з вакциною - тільки один тест на 6 день.

Актуальна інформація про правила перетину кордонів і перебування по Дубай   - У Дубай, на відміну від Абу Дабі, повторні тести на 6 день не потрібні.

ВІЗИ

З 2 лютого 2018 року, громадяни України - власники біометричних і звичайних паспортів, термін дії яких не менше 6 місяців (з дня закінчення запланованого туру), можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об'єднаних Арабських Еміратів терміном до 30 днів. Дітям необхідно мати свій проїзний документ (паспорт).

Громадяни України, які користуються дійсними вище згаданими паспортами, не мають права працювати, залучатися до будь-якої професійної діяльності або вчитися на території Об'єднаних Арабських Еміратів, якщо тільки вони не отримали на це дозвіл згідно з відповідним законодавством ОАЕ.

У випадку, якщо туристи НЕ громадяни України просимо уточнювати необхідність оформлення візи перед бронюванням.

Відповідно до вимог Імміграційної Служби ОАЕ для відкриття туристичної візи необхідно надати відскановані кольорові копії:
-Першої сторінки закордонного паспорта, розмір до 200 Кб / кожен, формат JPG; (IVANOV IVAN_pass).
-Кольорової фотографії розмір не більше 40 Кб / кожен, формат JPG; (IVANOV IVAN_photo).
-Відскановані копії повинні бути чіткими, окремими, підписаними англійською мовою файлами (як зазначено вище).

Термін оформлення віз становить від 3-х до 5-ти повних робочих днів.
Документи на візи, отримані після 13:00 годин за місцевим часом ОАЕ, вважаються прийнятими наступним днем.
П'ятниця і субота, а також всі релігійні та державні свята в країні, є вихідними днями.
Термін оформлення віз може бути збільшений в зв'язку з додатковою перевіркою документів імміграційною службою.
Імміграційна служба має право відмовити у видачі візи без пояснення причин.
У разі відмови у візі, її вартість не повертається, а ануляція туру здійснюється відповідно до політики ануляції готелів,зазначеної в Контрактних цінах (відмова у візі не скасовує штрафних санкцій) і в Агентському Договорі.

У разі виникнення Overstay (порушення візового режиму) Агентство зобов'язане протягом повних трьох робочих днів надати копію сторінок закордонного паспорта зі штампом прикордонної служби про дату вильоту з ОАЕ.