USD = 41.60 грн.
EUR = 42.25 грн.

Уся Мексика за 9 днів (з авіа)

Тур "Вся Мексика за 9 днів" знайомить вас з різноманітною культурою цієї дивовижної країни, починаючи з пам'ятників доколумбової епохи, закінчуючи сучасною архітектурою. Маршрут починається в столиці Мехіко Сіті і включає відвідування Пуебли, відомої своєю колоніальною архітектурою, Оахаки, де можна продегустувати мексиканський традиційний напій - мескаль і спробувати смажених коників на смак, штату Чіапас з загубленими пірамідами в джунглях, фортеця - форт Кампече, що витримала численні піратські атаки і багато іншого. Тур закінчується в штаті Кінтана-Роо - в Канкуні або в курортній зоні Рів'єра Майя.

З авіаперельотом!

Маршрут: Мехіко Сіті - Пуебла - Оахака - Монте Альбан - Теуантепек - Каньйон де Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула - Паленке - Кампече - Ушмаль - Меріда - Чичен Ітца - Канкун / Рів'єра Майя

9 днів/8 ночей

Програма туру

1 день. Мехіко

Зустріч в аеропорту водієм-мексиканцем. Трансфер і розміщення в готелі 4* (Astor або аналогічний). Вільний вечір для відпочинку.

2 день. Оглядова екскурсія по Мехіко сіті - Антропологічний музей-Теотіуакан. (140 км)

Сніданок в готелі.
Оглядова екскурсія по Мехіко-Сіті - одному з найбільших мегаполісів. Елітні квартали і нетрі, хмарочоси, побудовані за сучасними технологіями, і невеликі приватні будинки - все це створює неповторний образ міста контрастів - Мехіко-Сіті.
Ви підете на площу Сокало, яка є важливим історичним центром столиці. Тут зосереджені головні пам'ятки історії та архітектури; Кафедральний собор, Національний палац з фресками Дієго Рівери (за умови, що Палац буде відкритий для відвідування) і ін .
Проїхавши по одній з найкрасивіших вулиць міста - проспекту Реформа, ви потрапите в Антропологічний Музей, знаменитий на весь світ завдяки своїм експонатам, серед яких є і скарби індіанців, які населяли Мезоамерику.
Потім ви підете в загадковий Теотіуакан - культовий центр стародавніх індійців, що вражає своєю масштабністю і величчю споруд, у вас буде можливість піднятися на піраміди Cонця і Місяця, щоб насолодитися видом на місто зверху. Існує гіпотеза, що стародавні мешканці Теотіуакана володіли знаннями про космічні енергії, які нині втрачені, і що точне орієнтування древніх будівель по сонцю, місяцю і зіркам має свій глибокий сенс. Найсуворіше геометричне планування Теотіуакана підтверджує ці припущення.
Розміщення в готелі 4 * Astor або аналогічному.

3 день. Мехіко Сіті - Пуебла (130 км) - Оахака (345 км).

Сніданок в готелі.

Згідно з переказами, одному єпископу з'явилися ангели, вказавши місце розташування майбутнього міста. До «Місту Ангелів» веде мальовнича дорога, під охороною двох діючих вулканів - Попокатепетль та Істаксіуатль, засніжені вершини яких спрямовуються високо в небо. Саме ж місто вразить вас чудовою колоніальною архітектурою, історичними пам'ятками, серед яких Капела Росаріо, монастир Санто-Домінго, Міський собор - охороняються ЮНЕСКО.
Церкви і будинки, прикрашені керамічними кахлями «Талавера», пейзажі навколишніх гір і вулканів роблять це місто мрією любителів красивих фото та старовинної архітектури.
Але якщо ваша головна слабкість - кухня, то гастрономічна столиця Мексики не розчарує. Обов'язково спробуйте соус «молі поблано», що поєднує неперевершений смак шоколаду і гострого перцю чилі, а також знаменитий фарширований перець - Чилес ен ногада (chiles en nogada).
Потім ми продовжимо свій шлях в Оахака. Дорога в це місто вражає мальовничими краєвидами гір, густо вкритих кактусами-гігантами (тут можна зробити невелику зупинку і сфотографуватися з цими екзотичними рослинами). У Оахаці вас чекає вечірня прогулянка по місту, знаменитому своєю колоніальною архітектурою, музеями та церквами, а також достатком барвистих виробів народних промислів з текстилю, кераміки, дерева і металу. Розміщення в готелі Oaxaca Dorado, Mision Oaxaca або аналогічному 4*.

День 4. Оахака - Монте-Албан (10 км) - Дерево «Ель Туле» - Дегустація напою «мескаль» - Теуантепек (255 км).

Сніданок в готелі.
У цей день нашого туру вас чекає відвідування церемоніального центру Монте-Альбан, який був найпершим містом в Мезоамериці і на протязі майже тисячі років відігравав значну роль як політичний і економічний центр Сапотекської цивілізації. Потім відвідування маленького містечка Санта-Марія-дель-Туле, популярного серед туристів завдяки одному з найстаріших дерев Мексики - дереву "Ель Туле" вік якого сягає 2000 років, а діаметр - 14 м. Також під час туру заплановано відвідування однієї з місцевих фабрик з виробництва мескаля з дегустацією. Якщо хочете, буде можливість покуштувати гусениць, що живуть всередині стебла магея, яких, згідно з місцевою традицією, прийнято класти в мескаль, або смажених коників. Після цього, по гірських дорогах штату Оахака, які проходять повз поля агави, ви переїдете в місто Теуантепек. Розміщення в готелі Calli3*.

День 5. Теуантепек - Узбережжя Тихого Океану (20 км) - Каньйон де Сумідеро (375 км) - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас (60 км).

Сніданок в готелі.
Вранці ви вирушите до Каньйону Сумідеро, що входить до двадцятки найбільш красивих каньйонів світу. Гірські кручі, що на тисячу метрів піднімаються над землею, обступили красиву одну з найбільших річок в Мексиці, річку Гріхальва, утворивши тридцятикілометровий каньйон дель Сумідеро. Після прогулянки на човні по Каньйону ви вирушите в Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - мальовниче колоніальне містечко, що знаходиться в долині, оточеній горами з хвойним лісом. В околицях міста до цих пір живуть нащадки стародавніх індійців. Увечері - вільний час, який можна використовувати для прогулянки по старовинних міських вулицях, де повітря просочене насиченим ароматом кави Чиапаса, і відвідування численних магазинів з виробами з нефриту і місцевого бурштину. Розміщення в готелі Casa Mexicana 4 * або аналогічному.

День 6. Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула (15 км) - Водоспад - Паленке (190 км).

Сніданок в готелі.
Цей день ми почнемо з відвідування розташованої в околицях міста Сан-Крістобаль-де-лас-Касас села індіанців майя ціцілі Сан-Хуан-Чамула, відомого своєю церквою, в якій переплелися, здавалося б, несумісні католицькі обряди і доіспанське язичництво. Потім ми відправимося в місто Паленке і зможемо спостерігати, як швидко може змінюватися в Мексиці навколишня природа: від хвойних лісів до зачаровуючої субтропічної сельви. По дорозі ми зробимо зупинку в джунглях і викупаємося в одному з наймальовничіших водоспадів, якими славляться околиці Паленке. Розміщення в готелі Nututun 4* або аналогічному.

День 7. Паленке - Мексиканська затока - Кампече (365 км).

Сніданок в готелі.
Руїни Паленке вважаються одними з найважливіших археологічних пам'яток майя в Мексиці. Стародавнє місто розташоване серед порослих високими джунглями пагорбів, рано вранці руїни оповиті густим туманом, поруч протікає невеличкий струмок, часто можна почути рев ягуара або мавпи - ревуна. Поєднання природи та стародавніх руїн надає цьому місцю особливу енергетику. Про легенди і перекази таємничого міста Паленке вам розповість екскурсійний гід. Після екскурсії переїзд в місто Кампече. Ви прогуляєтеся вузенькими колоніальним вуличками, оглянете справжні кріпосні стіни, які витримали численні піратські атаки. Розміщення в готелі Francis Drake 4* або Mision Campeche або аналогічному.

День 8. Кампече - Ушмаль (160 км) - Меріда (85 км).

Сніданок в готелі.
Вранці Ви підете в величний Ушмаль, про яке ходять численні легенди. Так, кажуть, що піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті до цих пір живуть лісові охоронці - Алуші. Палац Правителя, Будинок Черепах, Голубиний двір, Жіночий монастир - все це ви побачите тут, в неповторному Ушмале. Пізніше, ви потрапите в світ іспанських аристократів і відвідаєте старовинну асьенде. Переїзд в Меріду. Розміщення в готелі 4*. Вечірня прогулянка по колоніальному місту. Готель El Espanol або Residencial Merida або аналогічний.

День 9. Меріда - Чичен-Ітца (130 км) - сенот Ік-Кіль - Канкун / Рів'єра Майя (220-280 км).

Сніданок. Відправлення в центр півострова Юкатан для огляду його головної визначної пам'ятки - Чичен-Іци. Це стародавнє місто є одним з Нових Семи Чудес Світу і визнаний Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільший в світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія та інші споруди міста постануть перед вами і вразять своєю величчю. Далі вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноті, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод. Переїзд в Канкун / Рів'єру Майя, розміщення в готелі згідно з попередньою резервацією.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Інна Панасюк

panasiuk@alliance.ua

У вартість входить

 • Авіапереліт
 • Груповий трансфер в Мехіко сіті включений для туристів, які прилітають в перший день туру (час прибуття рейсу з 16.00 - 21.00). поза цього періоду організовуються тільки індивідуальні трансфери за стандартними цінами. Якщо туристи прибувають в Мехіко сіті на другий день пізніми рейсами (пізніше 09.30). компанія не гарантує відвідування всіх місць, включених в програму. У цьому випадку повернення грошей не проводиться.
 • Груповий трансфер з готелю Канкун / Рів'єра Майя в аеропорт в день відльоту
 • Транспорт (в залежності від кількості осіб. В групі: мінівен, спринтер або автобус)
 • Вхідні квитки в усі археологічні зони і заповідники, зазначені в програмі
 • Проживання в готелях категорії не нижче 4*
 • Харчування (сніданок шведський стіл або американський сніданок)
 • Послуги російськомовного гіда.
 • Медичне страхування (страхування від невиїзду)

У вартість не входить

 • Обіди та вечері по маршруту
 • Чайові гіду та водію
 • Проживання в готелях після закінчення маршруту

Примітка і необхідні документи

 • Готелі можуть бути змінені на інші відповідної категорії.
 • Ми залишаємо за собою право коригувати програму через непередбачені і незалежні від нас обставини: погода, страйки, стан дороги, форс мажор, проблеми здоров'я і т.д. Ці зміни можуть бути зроблені тільки на благо і безпеку клієнтів.
 • Програму рекомендується комбінувати з пляжним відпочинком в Канкуні або на Рив'єрі Майя.
 • Тур можливий від 2-х осіб.
 • Важливо! При бронюванні проживання TRPL - готель надає 2 полутораспальних ліжка. Рекомендуємо бронювати TWIN та SNGL.