USD = 41.60 грн.
EUR = 42.25 грн.

Груповий екскурсійний тур по Юкатану + райський острів Холбош

Маршрут: Канкун - Тулум - Коба - Меріда - Ушмаль - Асьєнда - Чичен Ітца - сенот - острів Холбош - Канкун / Рів'єра

Гарантовані дати заїзду туру з приєднанням в Мехіко:
2021 рік: 28.06, 12.07, 26.07, 31.07, 07.08, 16.08, 28.08, 06.09, 18.09, 27.09, 09.10, 18.10, 30.10 (День Мертвих), 08.11, 20.11, 29.11, 11.12, 20.12
2022 рік: 01.01, 10.01, 22.01, 31.01, 12.02, 21.02, 05.03, 14.03, 26.03, 04.04, 16.04, 25.04, 07.05, 16.05, 28.05

6 днів/5 ночей

Вказана орієнтовна ціна за 1 людину:

½  DBL

SNGL

TRPL

СHLD до 12 років

38 074 UAH

53 532 UAH

33 857 UAH

24 285 UAH

Програма туру:

1 день. Канкун

Приліт в Канкун. Зустріч в Аеропорту тільки водієм-мексиканцем. Трансфер і розміщення в готелі 4* о 15:00 (за додаткову плату можливо раннє заселення). Вільний вечір для відпочинку.

2 день. Канкун – Тулум - Коба - Меріда

Сніданок у готелі. У першій половині екскурсії ви відвідаєте портове місто Тулум, де з'єднувалися морські і сухопутні торгові шляхи древніх майя, яке вразить Вас приголомшливим видом на Карибське узбережжя. Порівняно невелике за своїми розмірами, місто відоме дивовижним збереженням своїх пам'яток, що дозволить Вам легко уявити собі життя цього найбільшого майанского центру комерції. Далі ваш шлях буде пролягати в древнє місто майя - Коба, загублене в тропічному лісі. Ви підніметеся на найвищу піраміду на п-ві Юкатан (42 метра), з якої відкривається захоплюючий вид на сельву, покатаєтеся на велосипедах або рикшах по недоторканим джунглях, в яких ховаються стародавні храми і стели з ієрогліфами майя.
Розміщення в готелі та вечірня прогулянка по колоніальному місту. Неодмінно вас вразять Кафедральний собор, Ратуша, Будинок Губернатора, Площать Незалежності, Собор Сан-Ільдефонсо, найповажніший в західній півкулі, Пасео-де-Монтехо - знаменита вулиця білих особняків. Розміщення в готелі El Espanol Montejo або аналогічному.

3 день. Меріда - колоніальна Асьєнда - Ушмаль - Меріда

Сніданок у готелі. Зранку ви вирушите в величний Ушмаль, про який за переказами досі ходять численні легенди. Так піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті до цих пір живуть лісові охоронці - Алуші. Вас обов'язково вразить краса Палацу Правителя, Будинки Черепах, Голубиного двору, Жіночого монастиря. Пізніше ви потрапите в світ іспанських аристократів, відвідавши старовинну асьєнде. Повернення в Меріда. Вільний час.

4 день. Меріда - Чичен-Іца - сенот - острів Холбош

Сніданок у готелі. Відправлення в центр півострова для огляду найбільш неповторного і важливого центру культури майя - Чичен Ітци. Це стародавнє місто є одним з Семи Нових чудес світу і Пам'ятником Світової спадщини Людства, що охороняється ЮНЕСКО.
Грандіозні споруди головної піраміди Пернатого Змія Кукулькан, Храм воїнів, найбільший в світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія і сотні інших храмів постануть перед вами в своєму первозданному вигляді. Далі вас чекає неперевершений за своєю красою сенот, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод, які так цінуються індіанцями майя.
Після екскурсії відправлення до одного з найкрасивіших островів Мексики - Острів Холбош. Ця загадкова «перлина» Мексики, практично ізольована від цивілізації, зберегла свою невинну первозданність і колорит. Від острова до Канкуна приблизно 230 км і потрапити на нього можна на приватному літаку або наземним транспортом + паром. Розміщення в готелі HM Paraiso del Mar або аналогічному.

Топ-10 причин відвідати острів Холбош:
-Протяжні пляжі з дрібним білосніжним піском
- Відсутність хвиль
-Тепла вода цілий рік
- Ідеальна локація для спокійного безтурботного відпочинку
- Незвичайний феномен - море може змінювати колір від зелені затоки до бірюзи Карибів
-Відсутність водоростей
-Є частиною біосферного заповідника, де мешкає понад 200 видів птахів
-Велике розмаїття морського світу, в тому числі влітку сюди припливає найбільший гість - китова акула
-Велике розмаїття різних видів спорту: дайвінг, кайтбординг, снорклінг, катання на велосипедах та ін.
-Відсутність машин і висотних будівель, тільки еко готелі-бутики і ресторанчики з бамбука і пальмового листя, які надають особливого шарму острову, незайманого цивілізацією.

5 день. Відпочинок на райському острові Холбош

Сніданок. Острів Хольбош - це ідеальний курорт для тих, хто втомився від цивілізації. Тут немає гудучих автомобілів, гучних нічних клубів та інших центрів розваг - тільки теплі морські води, з яких зовсім не хочеться вилазити, і нескінченні тихі пляжі.

6 день. Острів Холбош - Канкун / Рів'єра Майя

Після сніданку виїзд о 12:00 у напрямку в Канкун (паром + транспорт). Розміщення в обраному готелі на узбережжі.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Інна Панасюк

panasiuk@alliance.ua

У вартість входить

 • Транспорт (в залежності від кількості осіб в групі: легковий автомобіль, мінівен або автобус - трансфер аеропорт - готель Канкун / Рів'єра Майя)
 • Трансфер Тур Майя Класік + паром в готель Холбош
 • Трансфер острів Холбош + паром - готель Канкун або Рів'єра Майя
 • Трансфер готель Канкун / Рів'єра Майя - аеропорт Канкун
 • Вхідні квитки в усі археологічні зони і заповідники, зазначені в програмі
 • Проживання в готелях 4 зірки
 • Харчування (шведський стіл або американський сніданок)
 • Послуги гіда-водія мексиканця, добре говорить російською і має досвід роботи більше 20 років з російськомовними туристами (з 1-го по 3-ій день туру)
 • Пором в обидві сторони на острові Холбош
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Міжнародний авіапереліт за маршрутом Київ - Стамбул - Мехіко - Канкун - Стамбул - Київ
 • Додаткові особисті витрати
 • Проживання на зворотньому шляху на курорті

Примітка і необхідні документи

*Готелі можуть бути змінені на інші відповідної категорії
*Ми залишаємо за собою право коригувати програму через непередбачені і незалежні від нас обставини: погода, страйки, стан дороги, форс мажор, проблеми здоров'я і т.д. Ці зміни можуть бути зроблені тільки на благо і безпеку клієнтів.
Важливо! При бронюванні проживання TRPL - готель надає 2 полутораспальних ліжка. Рекомендуємо бронювати TWIN y SNGL.