USD = 29.65 грн.
EUR = 33.38 грн.

Якщо дитина слідує у супроводі батьків з різними прізвищами, необхідно пред'явити переклад свідоцтва про народження іспанською завіреною нотаріально. Не здатність пред'явити вищезгадані документи призводитиме до відмови у в'їзді або виїзді в/з Мексики.

Система електронної авторизації (СЕА) 

Для громадян, які мають паспорти України (!ОБОВ'ЯЗКОВО! народжених в Україні!), які відвідують Мексику з метою туризму, транзиту та бізнесу діє електронна система отримання дозволу на в'їзд, без необхідності відкриття візи в посольстві.

  • Електронний дозвіл безкоштовний, дійсно для однієї поїздки, розраховано на один в'їзд і максимальне перебування протягом 180 днів. Крім того, він може бути використаним протягом 30 днів з моменту його підтвердження.
  • Мінімальний термін дії паспорта – 6 місяців.
  • Анкетні дані, необхідні для отримання дозволу, повинні надаватися латинськими літерами як у закордонному паспорті. Інформація має бути достовірною та правильною. Інакше існує можливість отримання відмову та неможливості посадки на борт або в'їзду до Мексики. Анкета надається разом із копією першої сторінки закордонного паспорта.
  • Роздрукований дозвіл необхідно уважно перевірити, оскільки помилки не допускаються і пред'явити його разом з паспортом та авіа квитком представнику авіакомпанії при реєстрації на рейс. Авіакомпанія перевірить інформацію і якщо все правильно посадка буде дозволена.


Рекомендується заздалегідь уточнити в авіакомпанії, чи працює вона з Системою Електронної авторизації (СЕА) Мексики, щоб уникнути проблем.

Після прибуття до пункту в'їзду до Мексики необхідно показати чинний паспорт та електронний дозвіл агенту міграційної служби для їх перевірки.

Детальна інформація ТУТПравила в`їзду в умовах пандемії COVID-19

В`їзд дозволено без обмежень.