USD = 41.99 грн.
EUR = 41.30 грн.

Вільнюс, Рига, Таллінн та круїз у Стокгольм

Вільнюс - Рига - Сігулда - Юрмала - Таллінн - Стокгольм - Тракай - Вільнюс

Фотогалерея

 • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

Розміщення: Вільнюс 1 ніч – Рига 1 ніч – Таллінн 1 ніч – 2 ночі на поромі – Рига 1 ніч – Вільнюс 1 ніч

Заїзди: щоденно до 27.12.2022
Відправлення суден з Таллінна у 2022 році:
У серпні, листопаді та грудні Baltic Queen відправляється по непарних днях місяця
У червні, липні, вересні та жовтні Baltic Queen відправляється по парних днях місяця.

8 днів/7 ночей

Вартість від 561 EUR за особу в номері DBL

1 День

Зустріч в аеропорту у Вільнюсі, трансфер до готелю.
Пішохідна екскурсія Старим містом Вільнюса, під час якої Вам розкажуть легенди, пов'язані із виникненням міста, покажуть один із найстаріших університетів Східної Європи, Кафедральний собор, улюблене місце зустрічей городян, пам'ятник князю Гедимінасу, готичний ансамбль – костел св. Анни та бернардинців. Ратушну площу. Ви пройдете стародавніми провулками міста, погуляєте по єврейському кварталу, побачите найдавнішу П'ятницьку церкву, в якій Петро I хрестив прадіда О.С. Пушкіна. Пройдете до Святих Воріт - єдино збережених воріт фортечної стіни, що захищала Вільнюс у 16 ​​столітті. Вільний час. Ніч у готелі.

2 День

Сніданок у готелі. Трансфер до автовокзалу. Переїзд до Риги автобусом «LuxExpress» 10:00 – 14:15. Оглядова екскурсія Старим містом Риги: Ви побачите фортечні стіни, вежі та площі, Двір Конвенту та Будинок Петра, Святого Єкаба, Будинок Чорноголових, середньовічні будинки та комори, Бастіонну гірку, знаменитий Домський Собор та Три брати, Шведські ворота та багато чого іншого! У вас буде можливість погуляти вузькими вуличками Старого міста, посидіти у затишних кафе та скуштувати відомий Ризький бальзам з кавою та шоколад. Вільний вечір. Ніч у готелі Ризі.

3 День

Сніданок у готелі. За додаткову плату пропонуємо екскурсію до Юрмали. Юрмала - Найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки. Оглядова автобусна екскурсія містом від Лієлупі до Дубулти з самобутньою дерев'яною забудовою (дачна архітектура) та сучасними будинками. Концертний зал у Дзінтарі, де проходять багато захдіви та концертів. Наприкінці екскурсії Ви матимете можливість погуляти пішохідною вулицею міста – вулиці Йомас, посидіти у затишних кафе чи прогулятися берегом моря. Повернення до Риги.
Переїзд до Таллінна автобусом «LuxExpress» 16:00 – 20:25. Трансфер до готелю. Ніч у готелі Таллінні.

4 День

Сніданок у готелі. Пішохідна екскурсія Старим містом Таллінна - наповненим атмосферою середньовіччя. Вулиця Віру та ворота, Ратушна площа, Домська гора, церква Нігулістес, Будинок Чорноголових, панорама міста з висоти пташиного польоту - вся пишність старого міста як на долоні. Вільний час. Трансфер у порт. Реєстрація в порту на круїз у Стокгольмі. У 18:00 корабель виходить із порту. Огляд корабля, фото з друзями – на згадку про фантастичні
пригоди.
Пороми Tallink - це цілі центри розваг, що дозволяють насолодитися незабутніми подорожами Балтійським морем. На вас чекають танці під звуки живої музики, популярна танцювальна музика та клубні хіти. Захоплююча розважальна програма: всі разом беріть участь в іграх і вигравайте чудові призи та подорож з Tallink.
Увечері вечеря (шведський стіл – за додаткову плату). Співайте караоке, танцюйте під живу музику або на дискотеці та насолоджуйтесь грандіозною шоу-програмою. Ніч на поромі.

5 День

Прибуття до Стокгольму 10:15. Сніданок (шведський стіл – за додаткову плату). День у Стокгольмі. Вільний час або об 11:00 три годинна екскурсія Стокгольмом (за додаткову плату – 20 EUR з особи). Перші 2 години екскурсії пройдуть автобусом із зупинками на фотографування: Ексклюзивний район Sjodermalm, Королівський Драматичний театр, площа Sergeltorg, Stockholm City, площа Gustava Adolfa, Королівська Опера, Міська ратуша, міст Westernbron, Sjodermalm, оглядовий майданчик на висоті 56 м над рівнем моря "Fjalgatan", шлюзи, Лицарський острів, Лицарський будинок, Усипальниця Шведських королів, Королівські сади. Потім, 1 година пішохідна екскурсія старим містом "Gamla Stan": Королівський палац, Storkyrkan, фінська церква, маленький залізний хлопчик, Stortorget, вулиця Священиків, Німецька церква, сама узька вулиця Стокгольма, Залізна площа... Екскурсія закінчується у Старому місті близько 14:00.
Вільний час у місті. Вільний час. Повернення на пором самостійно до 16:30. У Таллінн відпливаємо о 17:30. Увечері вечеря (шведський стіл – за додаткову плату). Вас знову чекає розважальна програма на борту Ніч на поромі.

6 День

10:15 корабель повертається до Таллінна. Сніданок (шведський стіл – за додаткову плату).
Трансфер до автовокзалу. Переїзд до Риги автобусом «LuxExpress» 12:30 – 16:50. Вільний вечір.
Ніч у готелі Ризі.

7 День

Сніданок у готелі. Екскурсія до «Латвійської Швейцарії» - Сігулда (за додаткову плату). Сігулда розташована за 55км від Риги. Знаменитий місто романтики, кохання, місто історії та красивих
легенд. Пропонуємо відвідати найвідоміші пам'ятки Латвії: замковий комплекс Турайде, руїни замку Лівонського Ордену в Сігулді, печеру Гутманіса глибиною 18,8 м, Сігулдський замок Лівонського ордену. Повернення до Риги. Переїзд у Вільнюс автобусом «LuxExpress» 16:30 – 20:40. Трансфер до готелю. Вільний вечір. Ніч у готелі у Вільнюсі

8 День

Сніданок у готелі. Вільний час. Екскурсія Тракай (за додаткову плату) – давню столицю Литви. Головна пам'ятка міста – знаменитий Тракайський замок, що стоїть на Острові посеред озера Гальве – це єдиний острівний замок у Східній Європі. Центром архітектурного ансамблю замку є княжий палац, оточений товстою фортечною стіною оборонними вежами. Нині у ньому розміщено музей. Пішохідна екскурсія історичним центром Тракая, знаменитого унікальною дерев'яною архітектурою.
Повернення у Вільнюс. Вільне час. Від'їзд самостійно або трансфер до аеропорту за додаткову оплату

Менеджер напрямку

Тел.: (044) 334 42 41

Деміркол Тетяна

sales@alliance.ua

У вартість входить

 • Зустріч в аеропорту та трансфер до готелю;
 • Транспортне обслуговування за програмою;
 • 2 ночі у готелі у Вільнюсі;
 • 2 ночі у готелі в Ризі;
 •  1 ніч у готелі у Таллінні;
 •  2 ночі на поромі у каюті класу В або А;
 •  5 сніданків;
 •  Оглядові екскурсії Вільнюсом, Ригою та Таллінном.
 • Медичне срахування

У вартість не входить

 • Додаткові екскурсії (замовляються та оплачується при купівлі туру):
  * Юрмала (4 год) 
  * Сігулда (5-6 год) 
  * Стокгольм (3 год) 
  * Тракай (3-4 год)
  Екскурсія відбувається за наявності 2 осіб.
  Порядок екскурсій може змінюватись!